Layout: current:getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase:0
"Garkalne/Livonia" otrajā puslaikā atspēlējas un uzvar "Jūrmalu"
"Garkalne/Livonia" otrajā puslaikā atspēlējas un uzvar "Jūrmalu"
Sportisti ar negatīvām Covid-19 analīzēm Latvijā drīkstēs startēt bez pašizolācijas
Sportisti ar negatīvām Covid-19 analīzēm Latvijā drīkstēs startēt bez pašizolācijas
4
Valmieras "Fēniksam" atspēlēšanās no 0:18 un uzvara Latvijas čempionāta mačā
Valmieras "Fēniksam" atspēlēšanās no 0:18 un uzvara Latvijas čempionāta mačā
Jaunzēlande vēlas savās mājās uzņemt visu Regbija čempionātu
Jaunzēlande vēlas savās mājās uzņemt visu Regbija čempionātu
"Hurricanes" un "Brumbies" tiek pie smagām uzvarām, "Chiefs" atkal minimāls zaudējums
"Hurricanes" un "Brumbies" tiek pie smagām uzvarām, "Chiefs" atkal minimāls zaudējums
Foto: LOK
13

LOK Finanšu komisiju vadīs Kalvītis, Ētikas komisiju – boksa federācijas prezidents

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas jaunā sastāva pirmajā sēdē šodien tika apstiprināti piecu LOK komisiju priekšsēdētāji un viņu vietnieki. Turpmākos četrus gadus LOK darbosies sešas komisijas – Finanšu komisija, Ētikas komisija, Juridiskā komisija, Sporta komisija, Attīstības komisija un Atlētu komisija. Atlētu komisijas priekšsēdētājas pienākumus turpina pildīt vieglatlēte Gunta Vaičule, bet par pārējo komisiju vadīšanu šodien tika lemts LOK Izpildkomitejas sēdē.
Kārlis Lejnieks. Foto: Dmitrijs Suļžics/f64
1

LOK izvirza 17 pārstāvjus IZM sporta politikas pamatnostādņu virzienu darba grupām

Sporta politikas pamatnostādņu 2021. – 2027. gadam projekta izstrādei Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) deleģējusi 17 pārstāvjus sešās rīcību virzienu darba grupās.
Latvijas izlases basketbolists Žanis Peiners. Foto: Ģirts Ozoliņš, f64

Latvijas Universitāte 40 augsta līmeņa sportistiem var segt studiju maksu

Latvijas Universitāte (LU), tuvojoties jaunajam mācību gadam, aicina jaunos augsta līmeņa sportistus izmantot LU piešķirtās sporta stipendijas, kas nodrošina iespēju sportistiem iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību un vienlaikus turpināt sportista karjeru. Sporta stipendija, kā tas ierasts daudzās Eiropas un Ziemeļamerikas valstīs, nodrošina studiju maksas segšanu, ja sportists uzrādījis augstus sasniegumus savā sporta veidā un vienlaikus ir sekmīgs arī studijās Latvijas Universitātē.
Ovens Farels
Foto: Reuters/Scanpix

Savējos nelaimē neatstāj - Anglijas izlases kapteinis Farels spēlēs otrajā līgā

Anglijas regbija valstsvienības kapteinis Ovens Farels ir apstiprinājis, ka arī 2020./2021. gada sezonu plāno aizvadīt Londonas "Saracens" rindās. Tas nozīmē, ka viņam būs jāspēlē Anglijas pēc spēka otrajā līgā, jeb "Championship" divīzijā.
Argentīnas "Jaguares" un četri DĀR klubi, visdrīzāk, savas pēdējās "Super Rugby" spēles ir aizvadījuši.
Foto: AFP/Scanpix

"Super Rugby" uz sabrukšanas robežas - Jaunzēlande veidos savu čempionātu

Jaunzēlandes regbija savienība ir atklājusi, ka plāno pamest SANZAAR organizāciju, lai jau jaunajā sezonā sāktu jauna formāta turnīru. Tas arī nozīmē, ka pēc 25 gadu eksistences pazudīs "Super Rugby" čempionāts.
Foto: Zigismunds Zālmanis (LRF)

Latvijas regbija klubiem trīs spēles trijās dienās

Nedēļas nogalē, no 17. līdz 19. jūlijam, Latvijas regbija klubi aizvadīs trīs spēles Latvijas RXV čempionātā un Baltijas Top līgā.
5

#4 "eXi ciemos" pie sporta ārsta Āra Aivara

Piedāvājam raidījuma "eXi ciemos" ceturto epizodi, kurā Jānis Celmiņš un bijušais Latvijas izlases futbolists Jurijs Žigajevs viesojas pie sporta ārsta Āra Aivara.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
Britu un īru "Lauvas" 2017. gada tūrē
Foto: Reuters/Scanpix

Britu un īru "Lauvu" tūre uz DĀR notiks kā ieplānots

Dienvidāfrikas Republikas regbija savienība un britu un īru "Lauvu" vadība ir apstiprinājusi, ka 2021. gada tūre, kurā esošie Pasaules kausa ieguvēji uzņems viesus no Eiropas, notiks iepriekš paredzētajos termiņos.

"Livonia-1" atstāj sausā "Miesniekus", izcīnot Latvijas kausu regbijā-7

2020.gada 12.jūlijā Upesciema stadionā norisinājās izšķirošās cīņas Latvijas kausa izcīņā regbijā-7. Finālā par titulu savā starpā spēkiem mērojās "Miesnieki/Ķekava" un RFC "Livonia" pirmā komanda "Grundzāle". Mačs aizritēja bez lielas intrigas un tajā ar rezultātu 17:0 pārliecinoši pārāki bija Livonijas regbisti, tādējādi kļūstot par Latvijas kausa ieguvējiem. Jūsu uzmanībai piedāvājam noskatīties šīs spēles video apskatu.
Fidži un Gruzijas regbisti 2019. gada Pasaules kausa mačā
Foto: Reuters/Scanpix

Gruzijas un Fidži izlases jau šajā rudenī varētu pievienoties Sešu nāciju komandām

"World Rugby", mēģinot sakārtot starptautisko regbiju pēc Covid-19 pandēmijas radītās krīzes, jau šajā rudenī varētu sarīkot unikālu un ilgi gaidītu turnīru, kurā Sešu nāciju kausa dalībnieces varētu cīnīties kopā ar Gruzijas un Fidži komandām.