Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

"Garkalne"/"Livonia" ienes deviņus piezemējumus un uzvar "Jūrmalu"

Ints Megnis
Ints Megnis

"Garkalne"/"Livonia" ienes deviņus piezemējumus un uzvar "Jūrmalu"
Epizode no "Jūrmalas" un "Garkalne"/"Livonia" spēles. Foto: Zigismunds Zālmanis (LRF)

Latvijas regbija čempionāta spēlē sestdienas vakarā vicečempione "Garkalne"/ "Livonia" ienesa deviņus piezemējumus un ar 61:11 (25:6) viesos apspēlēja "Jūrmalu". Uzvarētājiem pa divām reizēm piezemējumus veica Ivo Kapiņš, Ainārs Bērziņš un Arkādijs Remizovs.

Spēle sākās taktiski un pēc desmit spēlētām minūtēm rezultāts bija 3:3, jo katra no vienībām bija trāpījusi pa soda sitienam. Tomēr nākamos 22 punktus savāca favorīte "Garkalne"/ "Livonia" vēlāk dueli novedot līdz drošai uzvarai.

Uzvarētājiem pa diviem piezemējumiem ienesa Kapiņš, Bērziņš un Remizovs, bet pa reizei izcēlās Dāvids Bērtiņš, Gregors Gorohovskis un Andis Vangals. Tāpat desmit punktus savāca arī Markuss Krallišs, kurš vēl pirms nedēļas ar Latvijas regbija-7 izlasi aizvadīja Eiropas čempionāta posmu Bosnijā un Hercegovinā - viņa kontā bija divi soda sitieni un divas realizācijas.

"Viena no mūsu labākajām spēlēm - skaisti uzbrukumi, laba individuālā aizsardzība. Bija skaista spēle, esmu ļoti apmierināts," saka "Garkalne"/ "Livonia" galvenais treneris Edmunds Ščavinsks. "Kaut es biju ar Lietuvas septītnieka izlasi un daudzi spēlētāji vēl nupat bija ar Latvijas izlasi, spēlējām vairāk nekā labi. Varbūt pie tā palīdzēja tas, ka pretinieks nenospēlēja labāko spēli."

"Tagad būs divi Latvijas čempionāta posmi regbijā-7, bet 10. augustā jau mums būs pirmā spēle "Top" līgā. Viss svarīgākais tikai sākas," pauž Ščavinsks, izsakoties, ka problēmas ar sastāvu šobrīd nav un komanda ir gatava galvenajai sezonas pusei.

"Jūrmala" - "Garkalne"/"Livonia" 11:61 (6:25)

"Jūrmala". Piezemējumi: Emīls Zerafims. Soda sitieni: Mihails Tumins 2.
"Garkalne"/"Livonia". Piezemējumi: Ivo Kapiņš 2, Ainārs Bērziņš 2, Arkādijs Remizovs 2, Dāvids Bērtiņš, Gregors Gorohovskis, Andis Vangals. Realizācija: Valērijs Runco 3, Markuss Krallišs 2. Soda sitieni: Markuss Krallišs 2.

Izmantotie resursi:
Latvijas Regbija Federācija