Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Šonedēļ nenotiks arī Īrijas un Francijas regbija mačs

Juris Miņins
Juris Miņins

Šonedēļ nenotiks arī Īrijas un Francijas regbija mačs
Šonedēļ "Stade de France" arēna paliks tukša
Foto: Reuters/Scanpix

Šodien ir kļuvis zināms, ka 2020. gada Sešu nāciju čempionāta ir pārcelta jau trešā cīņa, jo nedēļas nogalē ieplānotais Francijas un Īrijas izlašu mačs ir pārcelts uz vēlāku laiku.

Šodien apstiprinājumu guva iepriekš izteiktās bažas par iespējamo Īrijas un Francijas regbija izlašu Sešu nāciju čempionāta cīņas pārcelšanu uz vēlāku laiku koronavīrusa dēļ, t.i., spēle, konsultējoties ar Francijas atbildīgajiem dienestiem (spēlei bija jānorisinās Parīzē) ir pārcelta uz vēlāku laiku.

Atgādināsim, ka šī ir jau trešā 2020. gada Sešu nāciju turnīra spēle, kura nenotiks iepriekš paredzētajā laikā. Pirms Francijas un Īrijas mača pārcelšanas tas pats tika izdarīts arī ar Anglijas un Itālijas, kā arī Īrijas un Itālijas mačiem.

Līdz ar to pašlaik tiek prognozēts, ka šajā nedēļas nogalē tiks izspēlēta tikai viena Sešu nāciju čempionāta spēle – Skotija pret Velsu.

Pagaidām arī nav zināms, kad nu jau trīs pārceltās spēles tiks aizvadītas, un vai tās tiks izspēlētas bez ierobežojumiem, vai arī pie tukšām tribīnēm.

Uz šo brīdi 2020. gada Sešu nāciju čempionāta vadībā atrodas Anglijas izlase, taču viņiem ir tikpat punktu cik otrajā vietā esošajai Francijai. Trešajā pozīcijā ir Īrija, taču viņiem, kā minēts iepriekš ir viena spēle rezervē.

Turnīra labākais piezemējumu guvējs ir Francijas izlases kapteinis Šarls Oviljons, kurš bumbu pretinieku ieskaites zonā ir nogādājis četras reizes, bet rezultatīvākā spēlētāja godā patreiz ir velsietis Dens Bigars, kura kontā 47 punkti.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/
https://www.sixnationsrugby.com/