Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Mārleram draud sods par Velsas kapteiņa "mantības" aptaustīšanu

Juris Miņins
Juris Miņins

Mārleram draud sods par Velsas kapteiņa "mantības" aptaustīšanu
Džo Mārlers. Foto: Reuters/Scanpix

Anglijas regbija izlases uzbrucējs Džo Mārlers ir uzaicināts uz Sešu nāciju čempionāta disciplinārās komisijas sēdi, kurā viņam būs jāatbild uz jautājumiem par incidentu, kas notika aizvadītās sestdienas spēlē pret Velsas izlasi.

Džo Mārlers aizvadītajā nedēļas nogalē nonāca teju visu pasaules sporta ziņu aģentūru uzmanības centrā, jo Sešu nāciju čempionāta mačā starp Angliju un Velsu kādā no epizodēm viņš izmantoja labiem sportiskajiem principiem neatbilstošus cīņas paņēmienus, tiešāk sakot – "saspieda un kustināja" (citāts no oficiālā paziņojuma) Velsas izlases kapteiņa Aluna Vina Džonsa dzimumorgānus.

Džo Mārlera un Aluna Vina Džonsa incidents

Par šādu pārkāpumu, kuru pats Mārlers ir nosaucis par pilnīgu bulšitu, spēlētājs var saņemt līdz pat 24 nedēļas ilgu diskvalifikāciju.

Bez Mārlera uz disciplinārās komisijas sapulci būs jāierodas vēl diviem Anglijas izlases spēlētājiem. Kortnijs Lovs uzaicinājumu saņēma par bīstamu tvērienu, bet Manu Tuilagi šāds aicinājums pienācās uzreiz pēc sarkanās kartītes saņemšanas, kad centrs visai bīstamā tvērienā apturēja velsieti Džordžu Nortu.

Manu Tuilagi pret Velsu

Jāpiebilst, ka pēc šīs spēles, kuru Anglija noslēdza spēlējot 13 vīru sastāvā, taču uzvarēja ar 33:30, angļu treneris Edijs Džonss paziņoja, ka mača beigās viņa vienībai bija jāspēlē pret 16 pretiniekiem, tādējādi norādot uz neprofesionālo un, viņaprāt, tendenciozo austrāliešu trenera Bena O’Kīfa darbu.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/