Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0
Video: Sportacentrs.com TV darba aizkulises: kā nodrošināt tiešraidi dažās stundās?
Video: Sportacentrs.com TV darba aizkulises: kā nodrošināt tiešraidi dažās stundās?
11
Dženifera Harmena organizē labdarības turnīru dzīvnieku aizsardzībai
Dženifera Harmena organizē labdarības turnīru dzīvnieku aizsardzībai
8
Viktors Bloms oktobrī online pokerā nopelnījis $1.8 miljonus
Viktors Bloms oktobrī online pokerā nopelnījis $1.8 miljonus
5
VIDEO: Negreanu WSOP 2015 ME - 11. vietas izspēle
VIDEO: Negreanu WSOP 2015 ME - 11. vietas izspēle
1
WSOP 2015 spēlētājs tiek attaisnots par krāpšanos un saņem $54'545
WSOP 2015 spēlētājs tiek attaisnots par krāpšanos un saņem $54'545
5
Vitālijs Zavorotnijs ar sievu pēc triumfa Barselonā. Foto: World Poker Tour
12

Latvijas pokera spēlētājs par uzvaru turnīrā iegūst 600 tūkstošus eiro

Latvijas pokera profesionālis Vitālijs Zavorotnijs uzvarējis Pasaules pokera tūres (WPT) turnīrā Barselonā un naudas balvā ieguvis 600 000 eiro, karjerā pārsniedzot viena miljona barjeru.
Laura Ikauniece-Admidiņa
Romāns Kokšarovs, F64
65

Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti

Ceremonijas Latvijas Gada balvas sportā žūrija nosauc pretendentus uz Latvijas Gada Balvu Sportā 2016 desmit nominācijās, kā arī balvas par Mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To 22. decembrī saņems modernās pieccīņas pamatlicējs Latvijā un treneris Ainars Eglons Leja.
Foto: Vladislavs Proškins, f64
8

Kā notiek aizliegto vielu un metožu iekļaušana sarakstā?

Piedāvājam zvērināta advokāta palīga (ZAB “VARUL”) Pāvela Tjuševa veidoto hronoloģiju, kā Pasaules Antidopinga aģentūra (WADA) pieņem lēmumu par aizliegtu vielu un aizliegtu metožu iekļaušanu aizliegto vielu un metožu sarakstā.
1

WSOP ME žetonu līderis uzvar pokera turnīru 2 nedēļas pirms fināla turnīra

Kopš 2008. gada WSOP Galvenais turnīra fināla galda spēlēšana tiek organizēta novembrī, pāris mēnešu pēc WSOP turnīru sērijas noslēguma. Lai fināla galda spēlētāji uzturētu sevi labā formā, viņi tiek aicināti trenēties un piedalīties citos dzīvajos turnīros.
1

Odvaiers un Makdonalds uzvar EPT High Roller turnīros

Pagājušo nedēļu saulainajā Maltā sākās Eiropas Pokera Tūres sērija, kurā centrālais notikums ir €5,300 No-Limit Galvenais turnīrs, kurā kopumā pieteicās 651 spēlētāji un kurā līdz uzvarētāju noskaidrošanai atlikušas vēl pāris dienas. Tomēr bez šī turnīra paralēli norisinās vēl arī citi turnīri.
1

Pokera Slavas zāles kandidāti - Dženifera Harmena un Džons Džuanda

Nupat kļuvis zināms, ka par nākamajiem Pokera Slavas zāles kandidātiem kļūs Džons Džuanda un Dženifera Harmena. Abu kandidātu svinīgā iekļaušana Pokera Slavas zālē norisināsies jau novembra sākumā.
2

Fils Helmuts gatavs apmācīt WSOP 2015 finālistu

Līdz brīdim, kad WSOP 2015 Galvenā turnīra deviņi fināla galda spēlētāji atgriezīsies Las Vegasā, ir atlikušas vien nepilnas divas nedēļas.
1

Šveice paziņo par online pokera legalizēšanu

Uz doto brīdi online azartspēļu spēlēšana Šveicē ir nelegāla, tomēr kā ziņo vietējais angļu valodā runājošais lokālais portāls thelocal.ch jau pavisam drīz situācija varētu mainīties.

Īpašs piedāvājums Sestdienas dzīvā pokera spēlētājiem

Lieliska ziņa visiem dzīvā pokera cienītājiem, kas iecienījuši pokeru spēlēt dzīvajā. Rīgā pokeru dzīvajā var uzspēlēt Olympic Voodoo kazino, kur katru dienu norit gan vairāki pokera turnīri, gan pieejami naudas galdi.

Pokera profesionāļi gatavi boksēties par $150'000

Septembrī mēs jau rakstījām par pokera spēlētāja Olivjē Busketa gatavību cīnīties ringā pēc MMA noteikumiem par naudu, kas nebūtu mazāka par $100'000. Viņam bija nepieciešamas mazāk kā četras nedēļas, lai atrastu savu pretinieku.