Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

VIDEO: Negreanu WSOP 2015 ME - 11. vietas izspēle

Ja gadījumā neesi bijis aktīvs WSOP līdzjutējs un neesi skatījies epizodes no WSOP 2015 Galvenā turnīra, kas tiek translētas pa ESPN TV kanālu, tad jau šo svētdien esi aicināts vērot lielo finālu, kad sāksies November Nine fināla galda izspēles un beidzot varēsim uzzināt, kurš kļūs par turnīra uzvarētāju.

Tomēr šodien piedāvājam noskatīties video ar Danielu Negreanu, kurš pokerā kopuma nopelnījis vairāk kā $30.5 miljonus, un kurš dramatiskā izspēlē zaudēja savus žetonus turnīra līderim Džo Makīnam.

Makīns fināla galdu sāks ka žetonu līderis ar 63.1 miljnu žetonu, kas ir 32.76 procenti no visiem turnīra žetoniem. Šis ir lielākais pārsvars, kāds ir bijis kopš Manīmeikera laikiem. Turnīra uzvarētājs saņems galveno balvu $7'680'021 apmērā.

Negreanu 11. vietas liktenīgā izspēle tika nofilmēta, un pagājušo svētdien tā tika parādīta arī pa ESPN TV.

Piedāvājam noskatīties arī Jums šo izspēli (sākas nol 22:41)!

Atgādināsim, ka jau šo svētdien, 8. novembrī, fināla galda spēlētāji tiksies, lai noskaidrotu kurš no viņiem ir labākais. Pirmajā dienā tiks spēlēts no 9 līdz 4 spēlētājiem, savukārt dienu vēlāk tiks spēlēts līdz būs noskaidrots uzvarētājs.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt ONLINE pokeru? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers!

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja