Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0
Anastasija Kravčenoka un Oļegs Stojanovskis. Foto: instagram.com/anastasija.kravcenoka
5

Kravčenoka un Stojanovskis spraigā cīņā piekāpjas Maljorkā

Spānijas lielākajā salā Maljorkā notiek pludmales volejbola nometne. Eiropas čempione Anastasija Kravčenoka (Latvija) un pasaules čempions Oļegs Stojanovskis (Krievija) saspringtā cīņā piekāpās pieredzes bagātākajiem beļģim Tomam van Vallem un kanādietim Čeimam Šalkam. Tika izmēģināts jaunais sporta veids "teqvoly", kur tiek spēlēts pludmales volejbols, izmantojot galda tenisam līdzīgu galdu.Video: instagram.com/teqvoly

Šovakar "eXi": dūru vicināšana, ģimenes un dzīvesbiedres, sociālie tīkli un Koba Jass

Šovakar plkst. 22:00 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” ceturtā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Raivis Hščanovičs atcerēsies savas karjeras spilgtākos brīžus, kad nācies vicināt dūres, lai aizstāvētu sevi, kā arī to, ko nākas pārdzīvot profesionālu sportistu ģimenēm un dzīvesbiedrēm. Vēl viena no tēmām būs par to, kā sociālie tīkli ietekmē sportistu dzīvi. Raidījuma īpašais viesis - HK “Kurbads” spēlētājs Koba Jass.
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Foto: Antonina Mitrofanova / facebook.com
13

FIVB pludmales sezonas kalendārs sola 6.56 miljonus naudas balvās

Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) publiskojusi jaunās sezonas kalendāru, ietverot turnīrus pirms Tokijas olimpiskajām spēlēm. Jaunais kalendārs ir īpaši svarīgs Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam, kuriem jākrāj un jāuzlabo punkti olimpiskajā atlasē.
Elvita Dolotova un Anastasija Kravčenoka. Foto: Sieviešu volejbola klubs "Jelgava/LLU"
3

Dolotova/Kravčenoka un Samoilovs/Vilde iegūst Universiādes zeltu

Aizvadītajā nedēļas nogalē "Elektrum" Olimpiskā sporta centra "O-Sands" smiltīs risinājās Latvijas Universiāde pludmales volejbolā. Sieviešu ieskaitē labākās bija galvenās favorītes Anastasija Kravčenoka un Elvita Dolotova, bet vīriešu ieskaitē uzvarēja nomināli spēcīgākie Mihails Samoilovs un Atvars Vilde.
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com

IZM novirza papildu 124 500 eiro sportistu sagatavošanai olimpiskajām spēlēm

LETA. Valdība šodien atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) priekšlikumu un sportistu sagatavošanai vasaras olimpiskajām spēlēm Tokijā novirzīs papildu 124 500 eiro.
Foto: "Sporta Avīzes" oktobra numura vāks.
42

"Sporta Avīze" ierastajā autoru sastāvā darbu neturpinās

"Sporta Avīzes" oktobra numura redaktora slejā žurnāla galvenais redaktors Ingmārs Jurisons sniedzis skaidrojumu par pašreizējo situāciju un žurnāla nākotni.
Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com
69

Kravčenoka/Graudiņa finišē vareni un Latvijai sarūpē olimpisko kvotu

Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā noslēdzies olimpiskās kvalifikācijas turnīrs pludmales volejbolā. Izšķirošajā mačā Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pieveica čehietes (2-1) un pirmoreiz izcīnīja sieviešu olimpisko kvotu Latvijai.
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com
99

Pļaviņš un Točs izcīna Latvijai Tokijas olimpisko spēļu ceļazīmi

2020. gada Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra trešās fāzes izšķirošajā cīņās Latvijas pludmales volejbola vadošais pāris Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs vispirms atguvās pēc neveiksmīgiem setu ievadiem un 2-0 (21:17, 21:16) apspēlēja Brazīlijas duetu Andrē un Džordži, bet pēc tam saņēmās pēc smagi zaudēta pirmā seta cīņā pret krieviem Semjonovu un Leškovu, uzvarot ar 12:21, 22:20 un 15:8 . Šī uzvara garantēja Latvijai vienu vietu Tokijas OS pludmales volejbola vīriešu sacensībās.
Anastasija Kravčenoka. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com
17

Graudiņa/Kravčenoka pārliecinoši kvalificējas OKT galvenajam mačam

Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā tuvojas noslēgumam pludmales volejbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kur finālisti un finālistes nopelnīs ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Trešās fāzes pēdējā mačā Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pieveica austrietes (2-0) un kvalificējās izšķirošajam mačam par olimpisko kvotu.
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com
39

Graudiņa/Kravčenoka apspēlē vācietes un rīt cīnīsies par OKT galveno maču

Dzeltenās jūras krastā, Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā uzņem apgriezienus pludmales volejbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kur finālisti un finālistes nopelnīs ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Trešās fāzes pirmajā mačā Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka zaudēja itālietēm (0-2), bet pēc tam pieveica vācietes (2-0).
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com
11

Pļaviņš/Točs izrēķinās ar norvēģiem un par pusfinālu cīnīsies pret Brazīlijas duetu

Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā turpinās pludmales volejbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kur finālisti un finālistes nopelnīs ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Trešās fāzes pirmajā mačā Latvijas vadošais duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs zaudēja nīderlandiešiem (0-2), bet turpinājumā izdevās pieveikt Norvēģijas duetu (2-0).
Kaspars Kambala un Kristaps Valters. Foto: Sportacentrs.com
4

Šovakar "eXi": tiesnešu netaisnības, karjeras beigas mājās, Kambala un bokss

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” otrā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs atcerēsies savas karjeras spilgtākos brīžus, reizes, kad pret viņiem netaisnīgi bijuši tiesneši, stāstīs par karjeras pēdējo gadu aizvadīšanu savu skatītāju priekšā – mājās, kā arī to, cik lietderīgs spēj būt ārzemju treneris pie Latvijas izlases stūres. Raidījuma īpašais viesis - bijušais basketbolists, šobrīd bokseris Kaspars Kambala.
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com
13

Kravčenoka/Graudiņa pieveic pērnās Eiropas čempiones un tiek OKT trešajā fāzē

Dzeltenās jūras krastā, Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā turpinās pludmales volejbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kur finālisti un finālistes nopelnīs ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Otrās fāzes pirmajā mačā pašreizējās Eiropas čempiones Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka piekāpās ķīnietēm (1-2), bet izšķirošajā cīņā par iekļūšanu turnīra trešajā fāzē apspēlēja pērnā gada Eiropas čempiones (2-0).
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Foto: FIVB
6

Pļaviņš un Točs pieveic spāņus un poļus, tiekot OKT trešajā kārtā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ar 2-0 pieveica Spānijas duetu Pablo Erreru un Adrianu Gaviru, bet ar 2-1 apspēlēja Polijas pārstāvjus Pjotru Kantoru un Bartošu Losjaku, iekļūstot Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā.
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Foto: FIVB
13

Pļaviņš un Točs pārliecinoši tiek galā ar kanādiešiem un sasniedz OKT nākamo fāzi

Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā sācies pludmales volejbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kur finālisti un finālistes nopelnīs ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Latvijas vadošais duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pirmajā mačā zaudēja nīderlandiešiem, bet turpinājumā sasita Kanādas sportistus, nopelnot vietu nākamajā kārtā.
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Foto: Vadims Morozovs, Jurmala.Beachvolley
8

Kravčenoka/Graudiņa izslēdz favorītes un iekļūst OKT otrajā fāzē

Dzeltenās jūras krastā, Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā sācies pludmales volejbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kur finālisti un finālistes nopelnīs ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Pirmajā mačā Eiropas čempiones Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka zaudēja šveicietēm (0-2), bet cīņā par iekļūšanu turnīra otrajā fāzē pieveica pasaules ranga astoto duetu (2-1).
Mārtiņš Pļaviņš, Tīna Graudiņa, Anastasija Kravčenoka, Edgars Točs. Foto: facebook.com/martins.plavins
12

Pļaviņš/Točs un Graudiņa/Kravčenoka mēģinās nopelnīt olimpiskās kvotas

18. septembra naktī Dzeltenās jūras krastā, Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā sāksies pludmales volejbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kur finālisti un finālistes nopelnīs ceļazīmes uz Tokijas spēlēm. Veiksminiekiem vairs nebūs jānopūlas ar punktu krāšanu, lai kvalificētos pēc olimpiskās atlases ranga. Haijanā mūsu valsti pārstāvēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (pirmā spēle plkst. 4.20) un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (sāks plkst. 6.30).
Genādijs Samoilovs. Foto: Romāns Kokšarovs, F64
1

Treneris Samoilovs: "Visi, kuri grib tikt uz olimpiādi, kļūst arvien niknāki"

Tuvojoties olimpiskajām spēlēm, visi tie, kuri grib tur tikt, paliek arvien niknāki, atklāj Latvijas pludmales volejbola treneris Genādijs Samoilovs 360TV raidījumā "Hattrick ar Armandu Puči".
Publicitātes foto

Atklāts Eiropā modernākais pludmales sporta centrs

Vakar, 12. septembrī, “Lavandās”, Mārupes novadā tika atklāts Eiropā modernākais pludmales sporta centrs “Ruukki”, kurā ikvienam apmeklētājam būs iespēja ne tikai spēlēt pludmales volejbolu vai tenisu visa gada garumā, bet arī apmeklēt jogas un fitnesa nodarbības, kā arī izbaudīt gardus ēdienus un dzērienus veselīga uztura kafejnīcā.
Anastasija Kravčenoka, Jānis Šmēdiņš, Tīna Graudiņa. Foto: facebook.com/JanisSmedinsAleksandrsSamoilovs
5

Olimpiskās atlases rangs: Latvijas dueti uzlabo savas pozīcijas

Jaunākajā olimpiskās atlases rangā Latvijas pludmales volejbola dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka uzlabojuši savas pozīcijas.