Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Graudiņa par treneri Samoilovu: "Mūsu attiecībās valda abpusējs respekts"

Andris Liepa
Andris Liepa

Graudiņa par treneri Samoilovu: "Mūsu attiecībās valda abpusējs respekts"
Tīna Graudiņa. Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa intervijā izdevumam "Sporta Avīze" pastāstījusi par konfliktu ar treneri Genādiju Samoilovu un viņu pašreizējām attiecībām, kā arī piebildusi, ka par spīti visam ar pārinieci Anastasiju Kravčenoku viņas kļuvušas vēl draudzīgākas.

"Tieši šobrīd mūsu attiecībās, manuprāt, valda abpusējs respekts. Es saprotu, ka pašlaik viņš ir labākais cilvēks, kurš var palīdzēt man sasniegt manu mērķi - tikt uz olimpiskajām spēlēm. Ikviena mūsu saskarsme ir caurvīta ar šo ideju. Mēs vēlamies palīdzēt viens otram tur nonākt," norāda Graudiņa.

"Rudenī es pateicu, ka vairs nevēlos pie viņa trenēties. Sākumā par to runāju ar Nastju Anastasiju Kravčenoku. Teicu, ka mani ļoti neapmierina situācija, kāda bija vasarā. Mums bija vairāki punkti, kas man šķita absolūti nepieņemami. Man tas nešķita normāli," stāsta pludmales volejboliste, tomēr no konkrētiem piemēriem izvairās.

"Bet tobrīd sapratu, ka nevēlos pie viņa trenēties. Tikmēr Nastja man absolūti nepiekrita. No katra apgalvojuma mēs nonācām pie dažādiem secinājumiem. Bija grūti saprast, kā gan, raugoties uz vienu un to pašu, mums katrai ir citādas sajūtas. Taču ziemā, kad atbraucu atpakaļ uz Latviju, mūs atkal salika kopā. Tagad pēc tā visa esam kļuvušas pat vēl draudzīgākas nekā pagājušajā vasarā. Dīvainā kārtā esam vēl vairāk satuvinājušās."

"Genādijs ir labs treneris, man tiešām ļoti patīk viņa treniņi. Bet bija citi punkti, kas mani neapmerināja. Saprotot, ka Nastja grib turpināt pie viņa trenēties, piedāvāju kompromisu. Mēs jau nebūtu pirmais pāris, kuram ir divi treneri. Pasaulē tā ir gana izplatīta tendence, jo viens cilvēks nevar būt eksperts it visā," skaidro Tīna. "Treniņu laikā trenerim ir tiesības ar mums strādāt, kā viņš uzskata par pareizu. Var kliegt un darīt, ko grib. Jautājums ir par to, vai viņš to pašu dara sacensībās, kur tas nav nepieciešams."

Tāpat Graudiņa apstiprinājusi, ka Dienvidkalifornijas Universitātē ņems akadēmisko gadu, lai varētu pilnvērtīgi trenēties un cīnīties par piedalīšanos Tokijas olimpiskajās spēlēs. "Viņiem tas ļoti nepatika. Bet arī man pašai bija grūti izlemt, jo tagad man Amerikā būs jāpavada vēl trīs gadi, kuru laikā nevarēšu saņemt FIVB Pasauels tūres posmu naudas balvas."

  +1 [+] [-]

, 2019-07-31 21:51, pirms pusgada
Viņai vajag kā tie basketbolisti dara, kas piesakās draftam un pilnīgi uzmet Universitates komandas, un viņus vēl slavē pēc tam...

  -1 [+] [-]

, 2019-08-01 08:54, pirms pusgada
oxa rakstīja: Viņai vajag kā tie basketbolisti dara, kas piesakās draftam un pilnīgi uzmet Universitates komandas, un viņus vēl slavē pēc tam...
Viņa tak pati pieteicās un pati grib pabeigt to skolu, tā kā piemērs nevietā. Nav jau tūrē tāda medusmaize, ka varētu aizmirst par mācīšanos... Pilnīgi citi scenāriji.

Interesanti, tad sanāk, ka Graudiņai ir savs treneris? Vai arī kkā tomēr Samoilovs bišķi piezemētāk ar viņu apejas? Jo skaidrs, ka varētu nepatikt viņa attieksme, bļaušana utt... NEvar pret meitenēm kā pret puišiem izturēties un ar slapjām kedām sist...