Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Pļaviņš demonstrē Hurgadā uzlaboto sportisko formu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Pļaviņš demonstrē Hurgadā uzlaboto sportisko formu
Salīdzinājums: 3. janvārī un 29. janvārī. Foto: instagram.com/plavins_martins

Ēģiptes austrumu slavenākajā kurortpilsētā Hurgadā turpinās pludmales volejbola treniņnometne. Latvijas pludmales volejbolists Martiņš Pļaviņš sociālajos tīklos izvietojis foto, kur redzams, ka kopš treniņnometnes sākuma sportiskā forma ir uzlabojusies. Un tas nepilna mēneša laikā!

"Vēl neesmu gatavs, jo vēl ir daudz laika līdz sezonas sākumam, taču esmu gandarīts, ka dodos pareizajā virzienā," bez lielas dižošanās savu bildi apraksta mūsu sportists. Bet kā to izdevās panākt? "Trenējies, ēd, guli, atkārto!" formulu atklāj latvietis, kurš arī iedvesmojies no kanādiešu kolēģa piemēra un izmantojis viņa padomus. Uz kāda sekotāja ieteikumu nepārkačāties Pļaviņš atbild ar humoru: "Mazliet jau vajag pakačāties, jo savādāk neviens neticēs, ka biju nometnē!"

Latvijas pludmales volejbolists plāno vēl vairāk uzlabot savu sportisko formu. "Darīšu visu, kas iespējams pēc diviem smilšu treniņiem dienā," saka pludmales volejbolists. "Šeit grūtākais ir pēc diviem treniņiem piecelties no gultas un doties uz svaru zāli. Bet ticu, ka tas atmaksāsies."

Video: Instagram - Edgars Točs, Mārtiņš Pļaviņš, Mihails Samoilovs, Anastasija Kravčenoka, Tīna Graudiņa

Kā jau ziņots, janvāra vidū Hurgadas nometnē vietējie aizvāca tīklu, stabus un laukuma līnijas. Nācās krietni vien papūlēties, lai to visu nokārtotu. "8 vai 9 dienas bija trakas! Bija jārisina problēmas ar vietējiem cilvēkiem, bet tagad viss ir kārtībā un varam gatavoties vasarai," pirms nedēļas atklāja Pļaviņš.

Pirms dažām dienām tika informēts, ka Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs šogad pirmo turnīru aizvadīs Dohā [9.-13. marts], turpinājumā dosies uz Ķīnu [aprīļa otrajā pusē], bet pēc tam jau būs turnīri Eiropā. Te gan jāpiebilst, ka Ķīnas brauciens lielā mērā varētu būt atkarīgs no ķīniešu sekmēm koronvīrusa apkarošanā - līdz aprīlim tur ieplānotie sporta pasākumi patlaban tiek pārcelti.

Februāra sākumā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka lidos uz treniņnometni Dienvidāfrikas Republikā.

Izmantotie resursi:
instagram.com/plavins_martins
facebook.com/martins.plavins

  +4 [+] [-]

, 2020-01-31 18:57, pirms 2 mēnešiem
Labs! Pēc diviem mēnešiem jau būs kultūrists. Tikai jāuzmanās nepazaudēt mobilitāti.

  +1 [+] [-]

, 2020-01-31 19:06, pirms 2 mēnešiem
v-bols rakstīja: Labs! Pēc diviem mēnešiem jau būs kultūrists. Tikai jāuzmanās nepazaudēt mobilitāti.
nomierinies, cilvēks zina ko dara!!

  +4 [+] [-]

, 2020-02-01 23:43, pirms 2 mēnešiem
Billija Eiliša dabūja piecus Gremijus, kkas neticams.

  +2 [+] [-]

, 2020-02-02 23:38, pirms 2 mēnešiem
ikri rakstīja: Billija Eiliša dabūja piecus Gremijus, kkas neticams.
labi, bet kāds sakars ar bīču?? drusku īsāka nekā Varvara Brailko??

  +2 [+] [-]

, 2020-02-03 11:02, pirms 2 mēnešiem
lerg rakstīja: labi, bet kāds sakars ar bīču?? drusku īsāka nekā Varvara Brailko??
Uzliec skaņu un noskaties video, tad sapratīsi.