Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Slukova: "Pēc 12:8 saņēmām piecus eisus, ļāvām izslīdēt biļetei uz Tokiju"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Slukova: "Pēc 12:8 saņēmām piecus eisus, ļāvām izslīdēt biļetei uz Tokiju"
Barbora Hermanova un Marketa Slukova izšķirošajā cīņā par biļeti uz Tokiju. Foto: beachvolleyball.ioqt.2019.fivb.com

Ķīnas austrumu pilsētā Haijanā noslēdzies olimpiskās kvalifikācijas turnīrs pludmales volejbolā. Izšķirošajā mačā Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka svētdien pieveica čehietes Barboru Hermanovu/Marketu Slukovu (2-1) un pirmoreiz izcīnīja sieviešu olimpisko kvotu Latvijai. Čehietes atklāj, ka ir ļoti vīlušās, taču nezaudē optimismu, jo olimpiskās atlases rangā atrodas labā pozīcijā.

Pēdējā mača trešajā setā Latvijas duets nonāca visai bezcerīgā situācijā (7:12), taču pēc tam pieci eisi Hermanovas pieskatītajā teritorijā ļoti palīdzēja izglābties un uzvarēt. "Bijām priekšā ar 12:8. Bet tad saņēmām tik daudz eisu vai pašas pieļāvām kļūdas, tā bija kā pašnāvība," komentē Barbora Hermanova. "Ķīnā mums bija lieliska iespēja nodrošināt vietu olimpiādē, bet diemžēl mēs nevarējām to paveikt. Un tā mēs paliekam bez punktiem, bez naudas, bez biļetes uz Tokiju, esam dusmīgas un vīlušās! Un ar daudzām mācībām un darbu priekšā."

Pagājušajā gadā Hermanova/Slukova kādu laiku bija pasaules ranga līderes, tomēr tik augsta līmeņa pieredzējušās spēlētājas tik svarīga mača trešajā setā no 12:7 pamanījās zaudēt. "Tā sanāca, ka izšķirošajā setā pēc 12:8 vējā saņēmām piecus eisus, plus pieskāriens tīklam izspēles laikā. Mums bija vajadzīgs laiks, lai pielāgotos vējam. Esam ļoti vīlušās. Notikušais kādu laiku sāpinās. Nedēļas svarīgākajā spēlē zaudējām ar 15:17 trešajā setā un ļāvām izslīdēt tiešajai biļetei uz "Tokyo 2020". Nospēlējām labu turnīru, bet diemžēl ar mums skumjām beigām," atzīst Marketa Slukova. "Cepures nost [OKT uzvarētāju] Tīnas Graudiņas/Anastasijas Kravčenokas un Lilianas Fernandesas/Elzas Bakeriso priekšā."

Slukova: "Šī sezona bija patiešām traks brauciens. Kopš spēlēju volejbolu, man nekad nav bijis tik daudz fizisku sāpju kā pēdējos 12 mēnešos. Atgūstoties no pleca traumas, pagājušajā ziemā nevarēju spēlēt gandrīz piecus mēnešus. Pēc tam sū*aini sarežģīts kājas pirksta lūzums - tieši tad, kad bija jāsākas sezonas svarīgākajai daļai, tas nebija tas, kas vajadzīgs šajā sezonā. Tomēr daudzos turnīros finišējām "top 10", izcīnījām divas FIVB medaļas, uzvarējām Čehijas čempionātā un esam solīdās pozīcijās ceļā uz Tokijas olimpiādi. Pēc visa tā esmu joprojām pateicīga par visām mācībām. Paldies par atbalstu ne tikai šajā turnīrā, bet arī visā šajā trakoti izaicinošajā sezonā. Liels paldies manai mediķu komandai par manis saturēšanu vienā gabalā, kaut gan dažreiz tas šķita diezgan grūts uzdevums. Un neuztraucies, "Tokyo 2020" - mēs joprojām nākam!"

Hermanova: "Atlases rangā mums joprojām pietrūkst dažu rezultātu, taču būs vēl daudz turnīru, lai tiktu uz olimpiādi. Tāpēc šī nebija mūsu pēdējā un vienīgā iespēja kvalificēties. Šis zaudējums mums noteikti liks gatavoties. Liels paldies par atbalstu, tagad atpūtīsimies un drīz atgriezīsimies!"

Novembrī čehietes piedalīsies četru zvaigžņu turnīrā Meksikā, bez tam apsver trīs zvaigžņu posmu Ķīnā.

Izmantotie resursi:
instagram.com/beach_maki
instagram.com/bara.maki.beach
ČTK / idnes.cz

  +2 [+] [-]

, 2019-09-23 15:15, pirms 3 mēnešiem
Pārāk nepārdzīvo,smukulit!

  +3 [+] [-]

, 2019-09-23 15:20, pirms 3 mēnešiem
Video - https://ok.ru/video/1879999318604 - spēles ieraksts

  +1 [+] [-]

, 2019-09-23 15:27, pirms 3 mēnešiem
Pašlaik spēles atkārtojumu sāk rādīt best4sport

  +1 [+] [-]

, 2019-09-23 15:42, pirms 3 mēnešiem
Novēlu čehietēm kvalificēties OS.

  +1 [+] [-]

, 2019-09-23 20:15, pirms 3 mēnešiem
Latvietēm vajadzēja vairāk, tā kā rezultāts nav sensācija!