Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Maļuka savā kroņa disciplīnā nepietuvojas pasaules junioru čempionāta pusfinālam

Ints Megnis
Ints Megnis

Maļuka savā kroņa disciplīnā nepietuvojas pasaules junioru čempionāta pusfinālam
Ieva Maļuka. Foto: Latvijas Peldēšanas federācija

Latvijas jaunā peldētāja Ieva Maļuka trešdien Budapeštā par sekundi atpalika no sev piederošā valsts rekorda un nesasniedza pasaules junioru čempionāta pusfinālu.

Maļuka priekšsacīkstēs distanci nopeldēja 56,51 sekundē, par 1,64 sekundēm atpaliekot no labāko rezultātu sasniegušās austrālietes Megas Harisas, bet par 0,3 sekundēm no labāko sešpadsmitnieka un vietas pusfinālā.

Maļukai piederošais Latvijas rekords šajā distancē ir 55,57 sekundes, bet pirms pasaules junioru čempionāta viņa bija pieteikta ar astoto labāko laiku.

Reālas izredzes uz iekļūšanu planētas labāko sešpadsmitniekā Maļukai būs arī 50 metros brīvajā stilā un 50 metros tauriņstilā. Savukārt 200 metros brīvajā stilā un 200 metru kompleksajā peldējumā Latvijas rekordistei attiecīgi 30. un 31. pieteikuma laiks.

Kā vēstīts, čempionāta ievadā otrdien pusfinālu 50 metros brasā sasniedza Latvijas sportiste Arina Sisojeva, kura pirmoreiz karjerā laboja valsts rekordu. Sacensību noslēgumā viņa ierindojās 14. vietā. Tāpat Latviju meistarsacīkstēs pārstāv arī 2018.gada Eiropas junioru čempionāta sudraba medaļas ieguvējs 50 metros brasā Didzis Rudavs.