Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Universiādes peldēšanas sacensības noslēdzas ar Pones 31. vietu

Ints Megnis
Ints Megnis

Universiādes peldēšanas sacensības noslēdzas ar Pones 31. vietu
Alise Vējone. Foto: Latvijas Augstskolu sporta savienība

Neapolē notiekošās pasaules Universiādes peldēšanas sacensību pēdējā dienā trešdien latvietis Emīls Pone izcīnīja 31. vietu 400 metru kompleksajā distancē.

Priekšsacīkstēs pārliecinoši ātrākais bija amerikānis Šons Tomass Grīshops, kurš tuvākos sekotājus apsteidza par aptuveni divām sekundēm, kamēr Pone, kurš distanci veica četrās minūtēs un 33,38 sekundēs, viņam zaudēja 17,98 sekundes.

Kopā šo distanci veica 39 dalībnieki.

Dienu iepriekš 50 metros brasā dāmām Alise Vējone ar rezultātu 35,65 sekundes bija 43. vietā, kamēr 50 metros brīvajā stilā Andrejs Frolovs finišēja pēc 24,67 sekundēm, kas deva 51. pozīciju starp 66 dalībniekiem.

Vēl trešdien Universiādē taekvondo uz starta iziet Inese Tarvida, kamēr vieglatlētikā 200 metrus skrien iepriekšējo studentu spēļu medaļniece Gunta Čudare, kā arī Evija Šefere un Reinis Kreipāns, bet desmitcīņā otro sacensību dienu aizvada Pauls Bertrams Klucis.