Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Olimpiskais medaļnieks peldēšanā izglābj tūristu no noslīkšanas

Rolands Eliņš

Olimpiskais medaļnieks peldēšanā izglābj tūristu no noslīkšanas
Filipo Maņini. Foto: AP/Scanpix

Bijušais pasaules čempions peldēšanā un olimpiskās bronzas medaļas īpašnieks itālis Filipo Maņini nedēļas nogalē trāpījās īstajā laikā un vietā, lai ar savām peldēšanas iemaņām izglābtu tūristu, kurš bija sācis slīkt Sardīnijas pludmalē.

37 gadus vecais Filipo Maņini pirms 14 gadiem kļuva par pasaules čempionu 100m peldējumā brīvajā stilā un pēc diviem gadiem šo titulu aizstāvēja. Viņa panākumu sarakstā ir arī bronzas medaļa Atēnu olimpiskajās spēlēs, kopā ar Itālijas izlasi iegūstot trešo vietu 4x200m stafetē brīvajā stilā.

Par Maņini peldēšanas dotībām šajā nedēļas nogalē gan nav neviena priecīgāka par kādu tūristu, kurš viesojās Sardīnijas pludmalē un centās aizpeldēt pakaļ kādam piepūšamam objektam, ko vējš bija iedzinis jūrā. Tūrists nespēja tikt galā ar viļņiem un sāka slīkt, bet viņa draugi, pamanījuši problēmas, metās pēc glābējiem.

Troksni sadzirdēja arī Maņini, kurš atradās krietni tuvāk notikuma vietai nekā drošības darbinieki, kuri turklāt metās pēc glābšanas laivas. Kā vēsta vietējās avīzes „Cremona la Provincia” redaktors, kurš arī bija klāt notikuma brīdī, Maņini jūrā iepeldēja pats un ātri nokļuva pie slīkstošās personas, kura jau bija sarijusies jūras ūdeni. Maņini viņu pacēla virs ūdens un atbalstīja līdz klāt pietuvojās glābšanas laiva.

„Es vienkārši izdarīju to, kas bija jādara,” vēlāk Itālijas medijiem izteicās Maņini, kurš savas peldētāja karjeras izskaņā saņēma četru gadu diskvalifikāciju par antidopinga programmas noteikumu pārkāpumiem.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/news/world-euro...

  +1 [+] [-]

, 2019-07-08 23:10, pirms 5 mēnešiem
Pats biju liecinieks diviem pūšļu iepūšanas gadījumiem Sardīnijā, jūnijā. Manas meitas riņķi atgādāja smaiļotāju pāris, savukārt viens džeks metās peldēt pēc piepūšamā guļamā. Likās, ka džeks neatgriezīsies. Bet nu uz muguras lēnām "attairēja"... bez pūšļa.

     [+] [-]

, 2019-07-10 15:52, pirms 5 mēnešiem
Vienīgais piepūšamais objekts, kura pazaudēšana attaisno tūrista riskēšanu ar dzīvību, ir gumijas itāliete!

     [+] [-]

, 2019-07-11 14:53, pirms 5 mēnešiem
M rakstīja: Vienīgais piepūšamais objekts, kura pazaudēšana attaisno tūrista riskēšanu ar dzīvību, ir gumijas itāliete!
Vai arī sievas piepūstie pupi