Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Maļuka Eiropas junioru čempionātu noslēdz ar 11. vietu

Ints Megnis
Ints Megnis

Maļuka Eiropas junioru čempionātu noslēdz ar 11. vietu
Ieva Maļuka (priekšplānā). Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas jaunā peldētāja Ieva Maļuka svētdien Kazaņā savā pēdējā startā šī gada Eiropas junioru čempionātā izcīnīja 11. vietu 50 metru tauriņstila distancē.

Mauļuka vispirms rīta sesijā priekšsacīkstēs distanci veica 27,90 sekundēs, uzrādot septiņpadsmito labāko rezultātu starp 49 sportistēm. Kaut pusfinālā iekļuva 16 atlētes, tā kā no vienas valsts to var paveikt vien divas sportistes, nākamajā kārtā tika arī vairākas zemāk esošas peldētājas.

Vakarā pusfinālā Latvijas peldētāja savu rezultātu uzlaboja līdz 27,48 sekundēm, kas bija vienpadsmitais labākais rezultāts. Tomēr no iespējas tikt astotniekā un sacensību finālā viņa atpalika par 0,23 sekundēm.

Labāko rezultātu arī pusfinālā uzrādīja francūziete Naele Portekopa, kurai Maļuka piekāpās par 1,27 sekundēm.

Iepriekš šajā čempionātā Maļuka otro gadu pēc kārtas izcīnīja piekto vietu 100 metru brīvā stila distancē, kā arī bija pusfinālā 200 metros brīvajā stilā. Viņa Eiropas junioru čempionātā varēs peldēt arī nākamgad. Tikmēr Didzis Rudavs, kurš pērn tika pie sudraba 50 metru brasa distancē, šoreiz tajā palika vien devītais. Kopā čempionātā Latviju pārstāvēja seši sportisti, Maļukai esot vienīgajai, kas uz starta izgāja arī noslēdzošajā dienā.

     [+] [-]

, 2019-07-09 02:02, pirms 5 mēnešiem
Cilvēks nav zivs!