Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:267, Did:0, useCase: 0
Igo Japiņš un Igors Melderis
2

Smiltenē pulcēsies Baltijas labākie kalnu velosipēdisti

Svētdien Smiltenē notiks Nissan kalnu divriteņu (MTB) Baltijas kausa noslēguma posms, kurā piedalīsies vadošie Latvijas, Igaunijas un Lietuvas velobraucēji, un tiem pienācīgu konkurenci sastādīs arī Zviedrijas un Krievijas čempioni.
Ainārs Ķiksis (pa labi)
Foto: Zigismunds Zālmanis (Nikon)

Ķiksis: "Mēs gatavojamies uzvarai"

Vairākkārtējais Eiropas un pasaules čempionātu medaļnieks treka riteņbraukšanā - Ainārs Ķiksis ir viens no galvenajiem "Xsports Orbea" komandas uzvaru kaldinātājiem, bet pati vienība ir viena no "Nissan MTB cup" kopvērtējuma līderēm amatieru grupā.
Normunds Zviedris
foto: Zigismunds Zālmanis (Nikon)

Zviedris: "Daudz kas būs atkarīgs no manis"

"Nissan MTB cup" komandu kopvērtējuma līdervienības "Extreme Sport - Mever/ZZK" dalībnieks Normunds Zviedris, pirms gaidāmā noslēguma posma, kas 5.oktobrī notiks Smiltenē, atzīst, ka, lai noturētu trīs punktu pārsvaru izšķirošs var būt tieši viņa sniegums trasē.
Kristaps Škapars/XSports Orbea
foto: www.sportfoto.ee

Profesionāļiem igauņi, amatieriem - latvieši

Vienu posmu pirms "Nissan MTB cup" velosacīkšu seriāla noslēguma, komandu ieskaitē profesionāļiem pirmās trīs vietas ieņem igauņi, bet amatieriem viss trijnieks latviešu vienībām.
Deniss Voroncovs
foto: www.velo.lv

Voroncovam 4.vieta "Nissan Baltic cup" posmā

24.augustā, Somijas pilsētas Lahti apkārtnē tika aizvadīts “Nissan Baltijas Kausa” otrais posms kalnu divriteņiem. Labākais no "Rietumu banka - Rīga" pārstāvjiem šoreiz bija Deniss Voroncovs, kurš spītējot lietainam laikam un pielijušai trasei, finišēja 4.vietā.
foto: www.sportfoto.ee

Aizvadīts pirmais Nissan MTB cup posms

Svētdien, 10.augustā, Igaunijas mazpilsētā Jogevā tika aizvadīts pirmais starptautiskā kalnu velosacīkšu seriāla "Nissan MTB cup" posms, kurā labākais no "Rietumu banka - Rīga" pārstāvjiem bija Indulis Bekmanis, kurš ierindojās 15.vietā.
foto: www.sportfoto.ee

Sākusies pieteikšanās "Nissan MTB cup"

Ir sākusies dalībnieku iepriekšēja reģistrācija starptautiskā kalnu velosacīkšu seriāla "Nissan MTB cup" noslēguma posmam, kas notiks 5. oktobrī, Smiltenē. Reģistrēties sacensībām iespējams interneta mājas lapās - velo.lv un sportinfo.ee, kā arī visos ZZK velocentros visā Latvijā.
foto: www.sportfoto.ee

Svētdien "Nissan MTB" pirmais posms

Profesionālās riteņbraukšanas komandas "Rietumu banka - Rīga" pārstāvji svētdien Igaunijas mazpilsētā Jogevā piedalīsies starptautiskā kalnu velosacīkšu seriāla "Nissan MTB cup" pirmajā posmā.
foto: www.sportfoto.ee

Notikusi "Nissan" MTB komandu stafete

Līdz ar 1. maija brīvdienu Tallinā (Igaunija) aizvadīts arī jaunā, starptautiskā līmeņa kalnu riteņbraukšanas (MTB) seriāla "Nissan" MTB sacensību pirmais posms.