Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ļebedevs rezultatīvākais, komanda dramatiski zaudē Polijas "Nice" līgas finālā

Ints Megnis
Ints Megnis

Ļebedevs rezultatīvākais, komanda dramatiski zaudē Polijas "Nice" līgas finālā
Andžejs Ļebedevs. Foto: Arkadiusz Siwek

Latvijas spīdvejists Andžejs Ļebedevs svētdien bija rezultatīvākais braucējs, tomēr viņa pārstāvētā Ribņikas ROW komanda nenoturēja pirmajā cīņā iegūto pārsvaru un dramatiski piekāpās Polijas "Nice" līgas finālā.

Pirms nedēļas ROW savā mototrekā ar 52:38 pārspēja Ļubļinas komandu "Speed Car Motor", tomēr atbildes cīņā svētdien tā pamanījās piekāpties ar 37:53, kas divu dueļu summā lika ciest neveiksmi ar 89:91.

Ļebedevs sešos savos braucienos savāca 13 punktus, kas bija augstākais rādītājs duelī. Kaut mājinieki ātri ieguva vadību, vēl pēc devītā brauciena ROW deficīts bija vien 23:31. Vēl pirms pēdējā brauciena ROW bija 14 punktu deficīts, kas divu sacensību summā deva neizšķirtu. 15. braucienā startēja arī Ļebedevs, tomēr viņš finišēja otrais, piekāpjoties Robertam Lambertam. Tā kā trešais bija "Speed Car Motor" spīdvejists Andreass Junsons, Ļubļinas komanda triumfēja summā un 10 000 skatītāju varēja gavilēt.

Ļubļinas komandā rezultatīvākie ar 12 punktiem bija tieši Junsons un Lamberts. Ļubļinas spīdvejisti garantēja vietu nākamās sezonas Ekstralīgas sacensībās, kur brauks pirmoreiz kopš 1995. gada.

Pirms tam "Nice" līgas regulārajā sezonā uzvarēja "Speed Car Motor", kamēr otrā bija ROW, bet Latvijas vienība Daugavpils "Lokomotīve" šoreiz palika ceturtā, pusfinālā divreiz piekāpjoties Ļubļinas braucējiem.

Izmantotie resursi:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/r...