Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase:0

Andžejam Ļebedevam pēdējais finālposms eksčempiona lomā

Anatolijs Kreipāns

Andžejam Ļebedevam pēdējais finālposms eksčempiona lomā
Andžejs Ļebedevs

Pagājušā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs pirms pēdējā finālposma, kas šovakar risināsies Hožuvas mototrekā Polijā, jau ir nolicis savas pilnvaras, taču Andžeja sekmīgais sniegums pēdējos Nice līgas mačos Ribņikas ROW komandā un starptautiskās sacensībās ļauj domāt, ka pēdējā posmā viņš atgādinās par sevi.

Pirms pēdējā finālposma Andžejs Ļebedevs ar 17 punktiem ieņem kopvērtējumā 12. vietu un viņam ir labas izredzes tikt desmitniekā (līdz 10. vietai - 4 punkti). Līderis ar 38 punktiem ir dānis Leons Madsens (uzvarēja Latvijas posmā Daugavpilī), tikai par četriem punktiem atpaliek polis Jaroslavs Hampels, bet par pieciem - brits Roberts Lamberts.

Viņi trīs ir galvenie pretendenti uz Eiropas čempiona titulu un skaidrs, ka poļi cer uz Hampela uzvaru. Galu galā - tieši Hožuvas mototrekā pirms 45 gadiem Ježijs Ščakels kļuva par poļu pirmo pasaules čempionu spīdvejā, papildbraucienā par titulu pieveikdams leģendāro jaunzēlandieti Aivenu Meidžoru. Eiropas čempiona titulu kāds no poļu spīdvejistiem pēdējo reizi ieguva 2010. gadā, kad uzvarēja Sebastians Ulameks (toreiz vēl bija viens fināls).

Nav zaudējis izredzes uz medaļu Emīls Saifuitdinovs no Krievijas, kurš no Lamberta atpaliek tikai par trim punktiem, kā arī dānis Mikels Mihelsens un zviedrs Antonio Lindbeks, kurus no 3. vietas šķir 5 punkti. Šovakar Hožuvā gaidāms aizraujošs spīdvejs un novēlēsim redzamu lomu šajā izrādē uz "ātrā ceļa" spēlēt arī Andžejam Ļebedevam.

Jau rīt Andžeju gaida pirmais Nice līgas finālmačs ROW komandas rindās pret Ļubļinas komandu.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja