Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase:0

"Loko" junioriem - tikai punkts līdz trijniekam

Anatolijs Kreipāns

Dāvis Kurmis Ostruvā atveda 9 punktus.

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja junioru trio, kurā šoreiz bija arī Ričards Ansviesulis, Polijas junioru komandu čempionāta 5. pusfinālposmā pielijušajā Ostruvas mototrekā ieņēma dalītu 4.- 5. vietu un tikai par vienu punktu atpalika no trešās vietas.

Tas bija no 30. jūlija pārceltais posms un arī šoreiz tas varēja nenotikt - pāris stundas pirms sacensību sākuma nolija pamatīgs lietus, tomēr ar pusstundas nokavēšanos tika dots starts pirmajam braucienam. "Loko" trio šoreiz veidoja Oļegs Mihailovs, Dāvis Kurmis un Ričards Ansviesulis ("Lokomotīves" junioru rindās ir pieteikti arī visi Rīgas IK "Auseklis" braucēji, lai viņiem būtu iespēja piedalīties sacensībās Polijā - gan komandu, gan pāru, gan individuālajās sacensībās). Vislabāk pielijušajā mototrekā no mūsējiem brauca Kurmis - viņa rēķinā 9 punkti. 6 punktus atveda Mihailovs, bet 3 punkti (uzvara vienā no braucieniem) - Ansviesulim. Ar 18 punktiem "Loko" kopā ar vietējiem Ostruvas junioriem dalīja posmā 4.-5. vietu. Tikai par punktu vairāk bija Gožuvas "Stal" junioriem, bet uzvarēja Ļubļinas komandas jaunā maiņa.
18. augustā plkst. 16 Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā risināsies atklātais Latvijas čempionāts spīdvejā, kurā piedalīsies visi labākie Latvijas spīdvejisti (un vispār gandrīz visi Latvijas spīdvejisti), kā arī, piemēram, viens no "Loko" līderiem soms Timo Lahti un vēl daži spēcīgi ārzemju motosportisti.