Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ansviesulim debija bez punktiem

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ansviesulim debija bez punktiem
Ričards Ansviesulis un Timo Lahti (vadībā) Biķernieku mototrekā Somijas čempionāta posmā.

Pirmo reizi kopš 1993. gada kāds no Rīgas spīdvejistiem atkal piedalījās individuālā pasaules čempionāta - kopš 1995. gada tas ir "Grand Prix" seriāls - kvalifikācijas sacensībās. Toreiz Normunds Dobums ieguva vienu punktu, bet tagad 16 gadus vecajam Ričardam Ansviesulim pie punktiem tikt neizdevās.

Jau ieraugot dalībnieku sastāvu GP kvalifikācijā Abensbergas mototrekā Vācijā, bija skaidrs, ka būs grūti atvest kaut vai punktu - gandrīz visi konkurenti bija jau ar skaļu vārdu starptautiskajā arēnā vai vienkārši jau zināmi spīdvejisti. Visos savos piecos braucienos IK "Auseklis" pārstāvis finišēja ceturtais, punktus neieguva, taču ieguva pieredzi un skolu, ko nekur un ne par kādu naudu nav iespējams iegādāties un iziet.
No Abensbergas kvalifikācijas GP pretendentu finālā iekļuva tikai trīs nevis četri dalībnieki (ja horvāts Jurica Pavličs būtu četriniekā, tad būtu četri, jo GP pretendentu fināls risināsies Goričanā un viena vieta ir atvēlēta rīkotājiem) un šajā ziņā nepaveicās Daugavpils "Lokomotīves" braucējam somam Timo Lahti - viņš ar 11 punktiem ieņēma 4. vietu... GP pretendentu finālā iekļuva vācietis Martins Smolinskis, Aleksandrs Loktajevs no Ukrainas un šā gada Dānijas čempions, pieredzējušais Kenets Bjerre.