Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase:0

"Loko" junioriem uzvara Ļubļinā, Gustam - 7 punkti debijā

Anatolijs Kreipāns

Francis Gusts sekmīgi debitēja Polijas junioru komandu čempionātā spīdvejā.

Daugavpils "Lokomotīves" junioru trio, kurā pirmo reizi bija divi Rīgas IK "Auseklis" audzēkņi, uzvarēja Polijas junioru komandu čempionāta pēdējā 8. pusfinālposmā. Pirmo reizi "Loko" rindās Polijas junioru komandu čempionātā startēja Francis Gusts un kļuva par otro rezultatīvāko komandā. Finālā komandai tikt neizdevās, taču galvenais uzdevums bija dod iespēju braukt pēc iespējas vairākiem jaunajiem spīdvejistiem un tajā skaitā arī Rīgas spīdveja audzēkņiem.

"Loko" līderis bija pagājušā gada Latvijas junioru čempions Artjoms Trofimovs, kurš četros braucienos atveda 10 punktu. Viņam labi palīdzēja Ričards Ansviesulis un Francis Gusts, kas arī ļāva uzvarēt pēdējā pusfinālposmā - 21 punkts. Par vienu punktu tika apsteigta mājinieku komanda un Grudzjoncas jaunie spīdvejisti.
Tikai vienā no braucieniem mūsu pāris summā zaudēja (2:4), bet trijos uzvarēja (divreiz 4:2 un vienreiz 5:1) un vēl divreiz pabeidza braucienu neizšķirti 3:3.
Dubultuzvaru atveda tieši Gusts ar Ansviesuli 7. braucienā, vēl divas reizes Trofimovs ar Gustu uzvarēja ar 4:2. Pavisam debitanta Gusta rēķinā 7 punkti, Ansviesulim - 4 punkti.