Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Lokomotīve" pārtrauc zaudējumu sēriju, jaunie otrie Biķerniekos, Ļebedevam - 2 punkti līdz finālam

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Lokomotīve" pārtrauc zaudējumu sēriju, jaunie otrie Biķerniekos, Ļebedevam - 2 punkti līdz finālam
Vadimam Tarasenko beidzot izdevās sekmīgi nobraukt Daugavpils mototrekā.

Spīdveja notikumiem bagāta bija aizvadītās nedēļas nogale. Sākās tā ar Rīgas komandas otro vietu Somijas čempionāta posmā Biķerniekos, bet beidzās ar Daugavpils "Lokomotīves" uzvaru pār Lodzas "Orzel" komandu Polijas Nice līgas čempionātā. Starp šiem pasākumiem bija vēl arī Grand Prix kvalifikācija, kurā tikai 2 punktu līdz iekļūšanai pretendentu finālā pietrūka Andžejam Ļebedevam.

Somijas komandu čempionāta otrajā posmā pārliecinoši labākas bija divas komandas - MAD-CROC komanda, ko veidoja brāļi Tēmu un Timo Lahti un Dāvis Kurmis, kā arī Rīgas komanda, kurā brauca Ričards Ansviesulis un "Loko" jaunākais juniors Ernests Matjušonoks. Diemžēl jau pirmajā braucienā savainojuma dēļ sacensības beidzās Daņilam Zeļenskim... Abas šīs komandas ieguva attiecūigi 45 un 33 punktus, kamēr trešajai vietai bija tikai 18 punktu. Indivuduāli visvairāk punktu atveda Kurmis un Ansviesulis - pa 17, 16 - Matjušonokam un 15 - Timo Lahti (viens brauciens mazāk), 13 - Tēmu Lahti.
Tajā pašā dienā Žarnovicā (Slovākija) Andžejs Ļebedevs sakrāja 10 punktus nākamā gada Grand Prix kvalifikācijas sacensībās, ieņēma 5. vietu un tikai par 2 punktiem atpalika no pirmā četrinieka, kas iekļuva pretendentu finālā. 12. vietā - Oļegs Mihailovs. Šovakar Abensbergas mototrekā Vācijā GP pretendentu sacensībās debitēs Ansviesulis.
Spīdveja nedēļas nogale beidzās ar uzvaru - "Lokomotīve" pārtrauca savu piecu zaudējumu sēriju Nice līgā un smagā ciņā ar 44:34 pārspēja Lodzas "Orzel". Stundas laikā izdevās aizvadīt tikai četrus braucienus, bet 13 braucieni ritēja gandrīz trīs stundas. Bija vairākas pauzes celiņa blietēšanai un līdzināšanai, pamatīgu kritienu piedzīvoja, bet bez lūzumiem sveikā tika cauri Mihailovs. Daugavpilieši atveda mototrekam jaunu uzbērumu, celiņš bija lieliski sagatavots, taču svētdienas rītā pamatīgi nolija, bet tad uznāca saulains un karsts laiks... Segums vēl nebija paspējis pilnībā "saaugt", līkumos sāka rasties bedrītes un tās braukšanu padarīja pat bīstamu. Tieši tāpēc tika nolemts neaizvadīt abus pēdējos braucienus, jo uzvarētājs praktiski jau bija zināms un abu komandu braucēji vienojās neturpināt maču. Šis ir tas gadījums, kad nevienu nav, par ko vainot - tā sagadījās ar laika apstākļiem un jauna uzbēruma atvešanu.
"Loko" rindās beidzot šosezon sekmīgi brauca līdz šim sliktākais pāris Ķasts Puodžuks/Vadims Tarasenko.- divas viņu 5:1 uzvaras būtiski ietekmēja visu mača gaitu un sekmēja "Loko" uzvaru. Turklāt Tarasenko summā atveda 10 punktus (Puodžukam - 7). Varbūt beidzot ar Daugavpils mototreku viņš būs sadraudzējies? 11 no 12 iespējamajiem punktiem Andžeja Ļebedeva rēķinā. Timo Lahti - 8 punkti, Jevgeņijam Kostigovam un MIhailovam (viens brauciens) - pa 3, Artjomam Trofimovam - 2 punkti.
Pēc šīs uzvaras "Loko" joprojām paliek 7. vietā, taču ir uzlabojis savas izredzēs pakāpties un izvairīties no papildmačiem par vietas saglabāšanu Nice līgā. Nākamais mačs būs 14. jūnijā viesos ar līgas līderi Ribņikas ROW komandu, bet 23. jūnijā mājās - ar Ostruvas "Ostrovia".

     [+] [-]

, 2019-06-10 19:28, pirms gada
Līgo vakarā gonka🙈