Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ļebedevs un Lahti - SEC trešajā finālposmā Vojensā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ļebedevs un Lahti - SEC trešajā finālposmā Vojensā
Andžejam Ļebedevam (vadībā) būs iespēja atgādināt, ka pirms diviem gadiem viņš bija Eiropas čempions.

Šīs sezonas Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas līderi Andžejs Ļebedevs un soms Timo Lahti sestdien piedalīsies Eiropas čempionāta (SEC) 3. finālposmā Vojensas mototrekā Dānijā. Abi aizstās savainotos finālistus.

Savainojumu dēļ no Eiropas čempionāta finālposmiem izkrita vispirms francūzis Dāvids Bellego un brits Roberts Lamberts, bet neilgi pirms 3. finālposma - arī dānis Anderss Tomsens. Vispirms SEC rīkotāji uzaicināja piedalīties 3. finālposmā 2017. gada Eiropas čempionu daugavpilieti Andžeju Ļebedevu, bet dienu pirms sacensībām Vojensā kļuva zināms, ka piedalīsies arī soms Timo Lahti. Abi uzaicinātie "Loko" līderi savā starpā tiksies jau abu pirmajā un pēc kārtas 3. braucienā, kurā kopā ar viņiem pie starta lentām stāsies arī pašreizējais junioru pasaules čempions polis Bartošs Smektala (pēc diviem SEC finālposmiem dala kopvērtējumā 3./4. vietu) un Andrejs Kudrjašovs no Krievijas.
Pēc diviem no četriem SEC finālposmiem līderis ir mums labi zināmais Grigorijs Laguta (nesen uzvarēja savā grupā Latvijas čempionāta posmā motokrosā amatieriem Alojā) no Krievijas - 27 punkti. Tikai par vienu punktu mazāk ir pašreizējam titula īpašniekam dānim Leonam Madsenam. Pa 19 punktiem ieguvuši jau pieminētais Smektala un trīskārtējais pasaules čempions pieredzējušais dānis Nikijs Pedersens, bet 18 punktu ir polim Kacperam Vorinam. Uz vietu trijniekā noteikti vēl cer dānis Mihaels Jepsens Jensens - 16 punktu, polis Jaroslavs Hampels un dānis Mikels Mihelsens - abiem pa 15 punktiem, kā arī vācietis Kais Hukenbeks - 14 punktu.