Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase:0

"Grand Prix" wild card saņem spīdveja leģendas

Nauris Mackevičs

Gregs Henkoks arī nākamgad brauks starp pasaules labākajiem

Spīdveja "Grand Prix" seriāla organizētāji paziņojuši 2018. gada sezonas "wild card" īpašniekus un starp tiem ir trīs bijušie pasaules čempioni, tajā skaitā arī leģendārie Gregs Henkoks un Niki Pedersens. Andžeja Ļebedeva vārds neparādās pat starp rezervistiem.

Par šī gada pasaules čempionu pirmo reizi karjerā kļuva austrālietis Džeisons Doils, aiz sevis pārliecinoši atstājot poli Patriku Dudeku un britu Taju Vofindenu. Aiz labāko trijnieka palika poļi Bartošs Zmažliks un Macejs Janovskis, krievs Emils Saifutdinovs, zviedrs Fredriks Lindgrens un slovēnis Matejs Žagars. Visi šie braucēji nodrošināja sev dalību arī nākamā gada sezonā.

Vēl pirms laba laika kvalifikācijas mačos trīs ceļazīmes uz nākamā gada seriālu ieguva polis Pšemislavs Pavļickis, krievs Artjoms Laguta un brits Kreigs Kuks. Pārējos četrus braucējus izvēlējās organizatori un lielu pārsteigumu nav bijis. Nākamgad atkal redzēsim četrkārtējo pasaules čempionu Gregu Henkoku (šogad mocīja savainojumi), trīskārtējo pasaules čempionu Niki Pedersenu (arī izlaida posmus savainojuma dēļ), kā arī 2012. gada čempionu Krisu Holderu. Pēdējo ceļazīmi ieguva slovāks Martins Vaculiks, kurš šī gada kopvērtējumā ieņēma devīto vietu.

Par pirmo rezervistu kļuvis dānis Nils Kristians Iversens, bet pārējās vietas aizņems čehs Vāclavs Miliks, zviedrs Linuss Sundstrēms, polis Maksims Drabiks un austrālietis Makss Frike. Diemžēl pat starp rezervistiem nav atrodams Eiropas čempiona Andžeja Ļebedeva vārds.

2018. gada sezonā "Grand Prix" brauks četri poļi, divi austrālieši, divi krievi, divi angļi, kā arī pa vienam zviedram, dānim, slovākam, slovēnim un amerikānim.

     [+] [-]

, 2017-11-02 11:50, pirms 3 gadiem
Stipri dīvaini, ja starp rezervistiem nav Ļebedeva. Mazāk dīvaini tas šķiet, ja ņem vērā Latvijas vietu uz spīdveja kartes. Mums pat nav savas līgas, tāpēc likumsakarīgs rezultāts. Priekā!

     [+] [-]

, 2017-11-02 12:49, pirms 3 gadiem
Šindleru Jēkabs rakstīja: Stipri dīvaini, ja starp rezervistiem nav Ļebedeva. Mazāk dīvaini tas šķiet, ja ņem vērā Latvijas vietu uz spīdveja kartes. Mums pat nav savas līgas, tāpēc likumsakarīgs rezultāts. Priekā!
Daļēji jau tiesa, bet nu jāatzīst, ka Slovēnijai un Slovākijai arī uz spīdveja kartes nav savu līgu, Amerikai viens Henkoks un +/- pāris braucēji daudz maz līmenī, kā arī krieviem diez gan tā pašķidri iet, ka pat gadījies ar nieka 3 komandām aizvadīt čempi, tā kā tas tīri subjektīvi...