Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

''Citroen Racing'' komanda varētu pamest pasaules rallija čempionātu

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

''Citroen Racing'' komanda varētu pamest pasaules rallija čempionātu
Sebastjans Ožjē
Foto: Citroen Racing

''Citroen Racing'' rallija komanda varētu pamest pasaules rallija čempionātu (WRC), ziņo prestižais portāls ''Autosport.com''.

Lai arī ''Citroen Racing'' komandai uz nākamo sezonu ir noslēgti līgumi ar seškārtējo pasaules rallija čempionu Sebastjanu Ožjē un somu pilotu Esapeku Lapi, prestižais portāls ''Autosport.com'' ziņo, ka ''Citroen'' drīzumā varētu paziņot par to, ka tas aiziet no WRC.

Spekulācijas par ''Citroen'' aiziešanu no WRC, kas būtu jau trešā reize, pieauga pēc PSA paziņojuma par meitas uzņēmuma ''Peugeot'' atgriešanos pasaules izturības čempionātā 2022.gadā. Jāpiebilst, ka PSA šobrīd ir iesaistīta arī Formula E čempionātā.

''Citroen Racing'' komandas vadītājam Pjēram Budāram pēc neveiksmīgā Spānijas WRC rallija esot bijusi augsta līmeņa saruna ar ''Citroen'' vadītāju Lindu Džeksoni par komandas nākotni, jo šobrīd C3 WRC automašīna nerāda to sniegumu, uz kuru cer gan pati komanda, gan fani.

Ja, piemēram, iepriekšējās paaudzes ''C4 WRC'' no 56 startiem spēja uzvarēt 36 rallijos, tad šī brīža ''C3 WRC'' modelis 40 WRC startos spējis izcīnīt tikai sešas uzvaras.

Kā portālam Autosport.com atzina kāds anonīms avots, tad ''''Citroen'' atkal aizies no WRC rallija. Tas ir 99% skaidrs.”

Šosezon labākais no ''Citroen'' braucējiem bija Ožjē, kuram WRC kopvērtējumā trešā vieta, kamēr ražotāju kausā ''Citroen'' ar 284 punktiem izcīnīja pārliecinošu trešo vietu starp četrām komandām.

Izmantotie resursi:
Autosport