Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Jaunais ''Ford Fiesta R5'' debiju piedzīvos ''Rally Estonia''

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Jaunais ''Ford Fiesta R5'' debiju piedzīvos ''Rally Estonia''
Foto: M-Sport

Kā ziņo Rally Estonia organizatori, tad šajā rallijā, kas notiks no 12. – 14.jūlijam, debiju piedzīvos jaunais ''Ford Fiesta R5'', kuru pilotēs WRC pilots Tēmu Suninens.

Pirmo reizi šo jauno auto darbībā varēs redzēt jau 27.-29.jūnijā, kad Eriks Kamillī kā ''0'' ekipāža startēs Ipras rallijā.

Kā atzīst M-Sport komandas vadītājs Ričs Milners, tad kompānija jau ir saņēmusi daudz pasūtījumus pēc jaunā 290 Zs jaudīgā modeļa. Šo auto sāka izstrādāt pagājušā gada janvārī, bet pirmos testus tas veica decembrī. Pavisam kopā jaunā auto testos dažādos ceļos un apstākļos piedalījās astoņi piloti, kopā aizvadot 30 testu dienas.

''''Ford Fiesta R5'' ir veiksmīgākā pasaules rallija mašīna. Šī ir īpaša mašīna M-Sport komandai. Lai arī iepriekšējais modelis turpina izcīnīt uzvaras rallijos, mēs nolēmām būvēt jaunu modeli, kas ir labāks visos rādītājos,'' saka Ričs Milners.

''Šķiet, ka Igaunijas rallijs katru gadu kļūst lielāks un labāks, tāpēc esmu patīkami satraukts, lai redzētu, ko šis rallijs piedāvās šogad. Ātrumposmi ir patiešām ātri, tāpat kā Somijā, tāpēc vienmēr ir aizraujoši braukt ar pilnu jaudu šādos ceļos,'' saka Tēmu Suninens.

Iepriekšējais ''Ford Fiesta R5'' modelis savu debiju piedzīvoja 2013.gadā, un kopš tā laika kopā ir pārdoti vairāk nekā 300 ''Ford Fiesta R5'' modeļi.

Atgādināsim, ka šajā rallijā uz starta izies tādi WRC piloti kā “M-Sport” rūpnīcas komandas pilots Elfins Evanss, kurš startēs ar ''Ford Fiesta WRC'', Esapeka Lapi no ''Citroen'' vienības un Andreass Mikelsens no ''Hyundai”.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed