Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Viens no ātrākajiem WRC pilotiem traumas dēļ izlaidīs Vācijas posmu

Juris Grīns
Juris Grīns

Viens no ātrākajiem WRC pilotiem traumas dēļ izlaidīs Vācijas posmu
Elfins Evanss. Foto: M-Sport

"M-Sport" komandas pilots Elfins Evanss, klausot ārstu ieteikumus, nepiedalīsies pasaules rallija čempionāta Vācijas posmā, jo aizvien nav atlabis no muguras traumas, ko guva sacensībās Igaunijā. Šobrīd viņš WRC kopvērtējumā ieņem ceturto pozīciju.

Evanss, kurš šogad divas reizes kāpis uz pjedestāla, muguru traumēja pēc pamatīgas piezemēšanās kādā tramplīnā "Rally Estonia" laikā. Ārsti viņam noteica miera režīmu, līdz ar to brits jau bija spiests izlaist Somijas WRC posmu.

"Tas ir ļoti sarūgtinoši, ka jāizlaiž sacīkstes tik kritiskā sezonas brīdī, bet man jābūt drošam, ka savainojums sadzīst," skaidro Evanss.

Neskatoties uz Somijas rallija izlaišanu, Evanss kopvērtējumā aizvien ir ceturtais, septiņus punktus priekšā tuvākajam sekotājam Andreasam Mikelsenam no "Hyundai" vienības. Priekšā Evansam ir tikai titula pretendenti Ots Tanaks, Sebastjēns Ožjē un Tjerī Noivils, kuri ir ievērojami atrāvušies.

Līdz ar to "M-Sport" komandas krāsas Vācijas rallijā atkal pārstāvēs WRC2 čempionāta pilots Gass Grīnsmits, kurš līdzšinējos divos ar WRC mašīnu aizvadītajos posmos Portugālē un Somijā izstājies avāriju dēļ.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati