Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Pasaules čempions Marks Markess pagarina līgumu ar ''Honda'' uz četriem gadiem

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Pasaules čempions Marks Markess pagarina līgumu ar ''Honda'' uz četriem gadiem
Marks Markess. Foto: www.motogp.com

"MotoGP" pasaules čempionāta komanda ''Repsol Honda'' paziņojusi, ka tās sastāvā līdz 2024.gada izskaņai turpinās startēt seškārtējais "MotoGP" pasaules čempions Marks Markess.

Pagājušā gada novembrī kļuva zināms, ka "Honda" rūpnīcas komandā 2020. gada sezonā "MotoGP" pasaules čempionātā startēs Alekss Markess, kurš ir vienības vadošā braucēja Marka Markesa jaunākais brālis. Viņš sastāvā nomainīja karjeru noslēgušo Horhi Lorenso. 2019.gada sezonā Alekss Markess "Moto2" sacīkstēs pārstāvēja "Kalex", čempionātā uzvarot ar trīs punktu pārsvaru pār Bredu Binderu.

Ceturtdien noskaidrojās, ka seškārtējais MotoGP čempions Marks Markess pagarinājis līgumu ar Honda komandu līdz 2024.gadam. Līdz šim Markess ir izcīnījis 56 uzvaras, 95 reizes kāpis uz goda pjedestāla, kā arī nodrošinājis sev 62 pole-position.

"Esmu ļoti lepns paziņot par līguma pagarināšanu ar “Honda Racing Corporation” komandu uz turpmākajiem četriem gadiem. Honda man 2013.gadā deva iespēju ienākt MotoGP klasē ar rūpnīcas motociklu. Kopš pirmā gada mēs kopā esam izcīnījuši panākumus, un esmu ļoti priecīgs, ka varu turpināt būt daļa no Honda ģimenes. HRC dod man pārliecību pagarināt šo sadarbību, lai sasniegtu mūsu kopīgo mērķi un turpinātu mūsu stāstu par panākumiem,” tā Marks Markess.

Atgādināsim, ka pagaidām Marks Markess atkopjas pēc pleca operācijas, kas arī atspoguļojās viņa rezultātos pirmssezonas testos Sepangā, kur Markess nebija tik ātrs.

Izmantotie resursi:
2020 MotoGP World Championship - Official...