Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Motokrosa braucējs Kārlis Reišulis noslēdz līgumu ar "Hamstra Racing Team"

Juris Grīns
Juris Grīns

Latviešu motokrosa braucējs Kārlis Reišulis, kurš jau uzsācis karjeru 125cm3 klasē un nākamgad plāno braukt arī Eiropas čempionāta posmos, noslēdzis līgumu ar "Hamstra Racing Team" vienību.

Jau vēstīts, ka Kārlis Reišulis, viens no līdz šim ātrākajiem latviešu sportistiem 85cm3 klasē, jau šobrīd pārsēdies uz 125cm3 motocikla, aizvada treniņus un arī piedalījies pirmajās sacensībās. Nākamgad viņš ar šādu motociklu startēs gan pašmāju, gan ārvalstu trasēs, un jau pirms kāda laika ieguva atbalstu no "KTM Latvija".

Tagad Reišulis vienojies par sadarbību ar "Hamstra Racing Team", kas viņu atbalstīs gan EMX125 Eiropas motokrosa čempionātā, gan "Dutch Masters" seriālā. Startējot Nīderlandē, Reišulis saņems atbalstu arī no vietējā KTM dīlera "Andre Motors". Latvijā sportists pārstāvēs "Motofavorīts" komandu.

Gatavojoties jaunajai sezonai, Kārlis apņēmīgi trenē fizisko sagatavotību, bet nedēļas nogalē bija ieradies uz treniņsacensībām Nīderlandē, Arnheimas mototrasē.

Oktobra otrajā pusē, pēc atgūšanās no savainojuma, uz motocikla atgriezās arī Kārļa brālis Jānis Reišulis. Arī viņš uzsācis gatavošanos 2020. gada motokrosa sezonai. Nākamsezon arī Jāni sacensībās Nīderlandē atbalstīs "Hamstra Racing Team". Pagaidām viņš ir komandas meklējumos startiem Latvijā.

Izmantotie resursi:
Jaunumi « Sākums - AutoEuro