Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase:0

"Cross Country" organizators: "Pļaviņu trase ir viena no interesantākajām"

Juris Grīns

21. oktobrī Pļaviņu novada Vietalvas pagasta sporta un atpūtas kompleksā "Mailes" notiks Latvijas kausa un Latvijas klubu komandu kausa ceturtais posms "Cross Country" disciplīnā.

"Cross Country" posms Vietalvā norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Trase atrodas ļoti skaistā vietā, meža ielokā, kur ir izveidota Latvijā viena no labākajām distanču slēpošanas trasēm. Pamatā tā ir biatlona trase. Ziemā šeit notiek slēpošanas sacensības un vasarā kalnu riteņbraukšanas "SEB MTB" maratons.

Sacensību pārstāvis Romāns Ērkulis atklāj, ka pagājušajā gadā tika izveidota pilnīgi jauna "Cross Country" trase un nekādas izmaiņas nav veiktas.

"Baltijas enduro sportisti pagājušajā gadā pa šo trasi brauca pirmo reizi," saka Ērkulis. "Šī ir viena no interesantākajām trasēm ar ļoti kalnainu reljefu. Tā ir vidēji ātra, sportistiem būs jābrauc ~ 6 km pa smilšainu segumu. Sliktos laikapstākļos dubļu nebūs. Trasē ir daudz tramplīnu, līkumu, arī asu līkumu. Pagājušajā gadā liela daļa sportistu izbrauca trasi un bija apmierināti. Viņi teica, ka izmaiņas trasē nav nepieciešamas. Šogad trase būs tieši tāda pati. Visi sportisti laipni gaidīti Vietalvā."

Sacensības organizē "Kalsnava MB".

Reģistrācija sacensībām līdz 19. oktobra plkst. 14:00: enduromanager.eu.

Informāciju sagatavoja:
Luīze Mīkstā
LaMSF