Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase:0

Latviešu braucēji Jonasa, Karro un Šteinberga iedvesmoti dosies uz Grieķiju

Juris Grīns

Latviešu braucēji Jonasa, Karro un Šteinberga iedvesmoti dosies uz Grieķiju
Foto: mxgp.com

Sacensību organizatori paziņojuši, ka 2020. gadā FIM Junioru pasaules čempionāts motokrosā norisināsies 8. un 9. augustā Grieķijas pilsētā Megalopolisā.

Pēdējo reizi pasaules čempionāta sacensības Grieķijā notika 2010. gadā, kad tur tika rīkots MX3 klases posms, savukārt Megalopolisas trasē 2011. gadā risinājās pasaules motokrosa čempionāta sievietēm viens no posmiem.

2020. gada augustā Megalopolisā tiks noskaidroti pasaules čempioni 65, 85 un 125 kubikcentimetru klasēs. Šogad šajās kategorijās pirmās vietas ieguva čehs Mareks Vitezslavs (MX65), kā arī itāļi Valerio Lata (MX85) un Matija Gvadanjini (MX125).

Uz starta Grieķijā pavisam noteikti izies arī sportisti no Latvijas, kā tas bijis arī līdz šim. Šogad MX85 klasē ļoti veiksmīgi nostartēja divi mūsu braucēji - Edvards Bidzāns izcīnīja otro vietu, bet Kārlis Reišulis - piekto.

Pirms nokļūšanas MX2 un tagad jau MXGP apritē, par pasaules čempionu junioriem MX85 un MX125 klasēs kļuva Pauls Jonass. Iepriekš pasaules čempiona junioriem titulu ieguvuši arī Matīss Karro un Ivo Šteinbergs.

Izmantotie resursi:
Jaunumi « Sākums - AutoEuro