Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0
Divi laika sodi liek Leklēram zaudēt pozīciju
Divi laika sodi liek Leklēram zaudēt pozīciju
3
Lielisks starts palīdz Botasam uzvarēt Japānā
Lielisks starts palīdz Botasam uzvarēt Japānā
28
Fetels un Leklērs nodrošina "Ferrari" pirmo starta rindu Japānā
Fetels un Leklērs nodrošina "Ferrari" pirmo starta rindu Japānā
2
Raikonens: "Agrāk lietus sacīkstes nebija nekāda problēma"
Raikonens: "Agrāk lietus sacīkstes nebija nekāda problēma"
2
Leklērs: "Uzveikt "Mercedes" pilotus šoreiz būs grūti"
Leklērs: "Uzveikt "Mercedes" pilotus šoreiz būs grūti"
Foto: Scuderia Ferrari

"Ferrari" formulas šosezon vairs netiks būtiski uzlabotas

"Ferrari" vadītājs Matija Binoto pavēstījis, ka komanda šogad vairs neplāno būtiski uzlabot savu F1 sacīkšu auto un šobrīd jau galveno uzmanību velta 2020. gada mašīnas izstrādei.
Ginters Steiners. Foto: Motorsport.com

"Haas" komandas vadītājam naudas sods par morālu kaitēšanu tiesnešiem

Šodien pie Japānas F1 posma tiesnešiem tika izsaukts "Haas" komandas vadītājs Ginters Steiners, lai skaidrotu savu uzvedību iepriekšējo sacensību laikā, kad viņš Soču trasē strādājošos soģus nolamāja rupjiem vārdiem.
Valteri Botass. Foto: Motorsport.com

Botass ātrākais treniņā, kas var noteikt Japānas GP starta izkārtojumu

"Mercedes" komandas piloti uzstādījuši ātrākos rezultātus arī Japānas "Grand Prix" otrajos treniņbraucienos, pirmo vietu sasniedzot Valteri Botasam, bet otro - Lūisam Hamiltonam. Gadījumā, ja uz svētdienas rītu pārceltā kvalifikācija nevarēs notikt, sacensību starta izkārtojums tiks noteikts tieši pēc šajā sesijā uzstādītajiem rezultātiem.
Valteri Botass. Foto: Motorsport.com

Botass un Hamiltons sekundi ātrāki par "Ferrari" pilotiem pirmajā treniņā

"Mercedes" vienības braucēji Valteri Botass un Lūiss Hamiltons sasnieguši ātrākos rezultātus Japānas "Grand Prix" pirmajos treniņbraucienos Suzukas trasē, par aptuveni sekundi pārspējot Sebastianu Fetelu un Šarlu Leklēru no "Ferrari".
Foto: Motorsport.com

Japānas F1 posma kvalifikāciju pārceļ uz svētdienu

Japānas "Formula 1" posma kvalifikācija, prognozējot īpaši nelabvēlīgus laikapstākļus, ir pārcelta uz svētdienu, turklāt sestdien Suzukas trase drošības apsvērumu dēļ tiks slēgta pavisam.
Ginters Steiners. Foto: Haas F1 Team

"Haas" komandai draud sods par tiesnešu kritizēšanu

Amerikāņu F1 komanda "Haas" pie sliktākā scenārija varētu zaudēt daļu no šogad pasaules čempionātā izcīnītajiem punktiem, jo tās vadītājs Ginters Steiners necenzētiem vārdiem lamājis sacīkšu tiesnešus, ko tagad izmeklē Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA).
Foto: Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Elisons: "Pilnīgi jaunas F1 mašīnas radīšanai nepieciešami 14 mēneši"

Lai gan jauno noteikumu izstrāde "Formulā 1" ir aizkavējusies, tas negaidīti neietekmēs gatavošanos 2021. gada sezonai, uzskata "Ferrari" un "Mercedes" komandu vadošie tehniskie speciālisti.
2

Verstapens Japānā izmēģina 1965. gada "Honda" formulu

Gatavojoties šonedēļ Japānā gaidāmajam F1 posmam, "Red Bull" komandas pilots Makss Verstapens apmeklēja "Honda" testu trasi Točigi, kur sēdās vēsturiskā spēkratā. 1965. gadā ar "Honda RA272" formulu pasaules čempionātā startēja rūpnīcas komanda, un tā ir pirmā Japānā radītā sacīkšu mašīna, kas uzvarējusi F1 sacīkstēs - toreiz sezonas pēdējā posmā Meksikā to paveica Ričijs Ginters. Kopā ar Verstapenu trasē bija arī vietējā zvaigzne Takuma Sato.
Lūiss Hamiltons. Foto: Mercedes F1

Hamiltons: "Es varētu padarīt "Ferrari" komandu spēcīgāku"

Pieckārtējais F1 pasaules čempions Lūiss Hamiltons izteicies, ka viņa spēkos būtu padarīt "Ferrari" komandu spēcīgāku, taču reizē norāda, ka diez vai viņš aizies no "Mercedes", lai uzsāktu visu no jauna.
Foto: Motorsport.com

Taifūna dēļ apdraudēta Japānas F1 posma norise

Pastāv iespēja, ka spēcīgs taifūns, kas šobrīd plosās Japānas piekrastē, varētu pamatīgi ietekmēt nedēļas nogalē tur gaidāmo "Formula 1" posmu. Sacensības pat varētu tikt atceltas pavisam, ja potenciālais apdraudējums būtu pārāk liels.