Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Hamiltons atteicies no analīzēm un pašizolējies

Juris Grīns
Juris Grīns

Hamiltons atteicies no analīzēm un pašizolējies
Lūiss Hamiltons. Foto: Mercedes F1

Seškārtējais F1 pasaules čempions Lūiss Hamiltons šobrīd atrodas pašizolācijā, bet jūtas labi, kas liecina, ka viņu saslimšana ar Covid-19 nav skārusi, atklājis pats sportists.

4. martā Londonā Hamiltons apmeklēja labdarības pasākumu, kur kontaktējās ar aktieri Idrisu Elbu un Kanādas premjerministra sievu Sofiju Trido. Noskaidrojies, ka gan Elba, gan Trido sasirguši ar Covid-19, līdz ar to bija pamatotas aizdomas, ka vīruss varētu būt skāris arī F1 pilotu Hamiltonu.

Tagad sociālajos tīklos Hamiltons nācis klajā ar paziņojumi, ka ar viņa veselību viss ir kārtībā.

"Pēc tam, kad apmeklēju pasākumu, pēc kura diviem cilvēkiem tika atklāts koronavīruss, izplatījās baumas par manu veselības stāvokli," viņš raksta "Twitter". "Gribu pateikt, ka jūtos labi, esmu vesels un divas reizes dienā trenējos. Man nav nekādu simptomu, un tagad pagājušas jau 17 dienas kopš redzēju Sofiju un Idrisu."

Hamiltons gan nav veicis analīzes, lai noskaidrotu savu patieso veselības stāvokli, un saviem līdzjutējiem viņš arī paskaidrojis iemeslu.

"Pēc sarunas ar savu ārstu pārliecinājos, ka nevajag veikt analīzes," skaidro Hamiltons. "Ārstiem ir ierobežotas iespējas visiem veikt šīs pārbaudes, un ir cilvēki, kam tās nepieciešamas daudz vairāk nekā man, jo nekādus simptomus neesmu novērojis. Jau kopš pagājušās piektdienas, kad tika atcelti Austrālijas posma treniņbraucieni, esmu izolējis sevi no citiem cilvēkiem."

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...