Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Raikonens: "Reiz pirms sacīkstēm 16 dienas pavadīju dzērumā"

Juris Grīns
Juris Grīns

Raikonens: "Reiz pirms sacīkstēm 16 dienas pavadīju dzērumā"
Kimi Raikonens. Foto: Alfa Romeo Racing

Nesen kādā intervijā F1 pilots Kimi Raikonens atklājis, ka pirms vairākiem gadiem, gaidot nākamo posmu, 16 dienas pēc kārtas pavadījis dzēruma stāvoklī. Viņš uzskata, ka tas nav nekas nosodāms vai slēpjams.

2013. gadā, kad Raikonens pārstāvēja "Lotus" komandu, padevās ļoti labs sezonas sākums - pirmajos četros posmos bija izcīnīta viena uzvara un divas otrās vietas. Pēc tam sekoja ilgāks pārtraukums līdz Spānijas "Grand Prix", ko Raikonens pavadīja vairāk nekā divu nedēļu garumā svinot lielisko čempionāta sākumu ar citiem šīs komandas darbiniekiem.

"Patiesībā es to posmu pat neatceros, drīzāk citiem bija jāatceras mani," viņš pastāstīja portāla "Motorsport.com" itāļu versijai. "Mēs braukājām apkārt pa Eiropu un izklaidējāmies. Tā nebija pirmā reize, un mums tas šķita normāli."

Raikonens jau sen pazīstams ar savu izklaidīgo dzīvesveidu ārpus trases, lai gan šobrīd viņš ir vecākais no F1 pilotiem, kā arī aizvien tiek uzskatīts par vienu no labākajiem. Sportists arī atceras, ka 16 dienas ilgusī dzeršana nav ietekmējusi viņa fizisko kondīciju, ko apliecina arī pēc tam Spānijas posmā gūtā otrā vieta.

"Šī lieta nav nekas slikts," saka Raikonens. "Ko gan tur nevarētu stāstīt? Tas bija gandrīz normāli un notika bieži."

Izmantotie resursi:
The fastest and most complete Formula 1 news...

     [+] [-]

, 2019-08-15 16:51, pirms 5 mēnešiem
Nevies viens no labaakajiem, bet visu laiku izcilaakais f1 pilots, legenda!!!!

Talantu nenodzersi, briiziem liekas, ka ferrari komanda visu cauru gadu dzer😂

Kimi the best!

     [+] [-]

, 2019-08-16 00:57, pirms 5 mēnešiem
Raikonen it paliek mans mīļākais F1 braucējs