Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Bijušais "Ferrari" prezidents: "Komandā jābūt vienam vadošajam pilotam"

Juris Grīns
Juris Grīns

Bijušais "Ferrari" prezidents: "Komandā jābūt vienam vadošajam pilotam"
Luka di Montedzemolo. Foto: Scuderia Ferrari

Bijušais "Ferrari" prezidents Luka di Montedzemolo uzskata, ka F1 komandā ir jābūt noteiktam, kurš ir vadošais pilots, kurš - viņa palīgs, jo tikai tā iespējams gūt maksimāli augstus rezultātus.

Di Montedzemolo uzskata, ka Šarls Leklērs savā pirmajā sezonā "Ferrari" sastāvā parādījis tik labu sniegumu, kādu no viņa neviens nav gaidījis, taču reizē tas radījis problēmas komandas iekšienē. Lai gan komanda piekopusi pavēļu došanu saviem pilotiem, Leklēra sniegums arī iedragājis Sebastiana Fetela morāli, jo vairs viņš nav uzskatāms par "Ferrari" līderi.

"Es vienmēr esmu bijis par to, ka komandā ir viens pilots, kurš cīnās par titulu un otrs, kurš palīdz izcīnīt punktus Konstruktoru kausā un dažreiz atņemt punktus konkurentam par labu komandas pirmajam braucējam," intervijā itāļu "Radio Rai" sacīja Luka di Montedzemolo. "Atceraties Īrvainu, Barikello vai Masu? Atcerieties, ka viņi visi ir zaudējuši iespēju iegūt titulu? Sevišķi Īrvains, kuru pēdējā posmā sakāva tāds īsts čempions kā Mika Hakinens. Viņi visi bija svarīgi kā otrie piloti, palīdzot Šūmaheram sasniegt titulus un "Ferrari" uzvarēt komandu ieskaitē."

Di Montedzemolo uzskata, ka "Ferrari" vadībai šogad bijušas problēmas ar abu savu pilotu kontrolēšanu.

"Manuprāt "Ferrari" ir problēmas kontrolēt tādus divus augstākā līmeņa pilotus, kādi ir Fetels un Leklērs," viņš uzskata. "Es daudz domāju par "Ferrari" nākotni. Leklērs ir tiešām ļoti ātrs un jauns braucējs. Viņš pārsteidza visus, neviens negaidīja, ka viņš būs tik ātrs jau savā pirmajā sezonā, bet viņš arī pārāk daudz runā pa radio. Viņš ir ļoti labs pilots, bet komandai jābūt uzmanīgai. Viņam jāaug, bet tas nedrīkst notikt pārāk strauji. Tā ir liela problēma."

Divus posmus pirms sezonas beigām Leklērs F1 kopvērtējumā ir trešais, kamēr Fetels ieņem tikai piekto pozīciju.

Izmantotie resursi:
Breaking F1 News, Live Race Coverage, Results...

  +2 [+] [-]

, 2019-11-13 09:51, pirms 3 nedēļām
Nu un cik tālu tad Fetels bija ticis, kad viņam bija izteikts "palīgs" Kimi personā? Tāpat pieļāva neskaitāmas muļķīgas kļūdas un tā pa īstam nebija ne tuvu nevienam čempiona titulam... Manuprāt, Fetels der par pirmo numuru tikai tad, ja viņam ir izteikti ātrākā mašīna, kā tas bija RedBull laikos... šobrīd viņam tādas mašīnas nav...

     [+] [-]

, 2019-11-13 21:57, pirms 3 nedēļām
Nu un kur šī stratēģija noveda Fetelu, lai gan viņš vienmēr bija pirmais numurs ar attiecīgu komandas palīdzību, bet Kimi samierinājās ar atlikumu? Vai nu tika likts uz nepareizo kārti (ej nu sazini, varbūt Kimi kā nr.1 arī kaut ko izcīnītu), vai arī šī murmulēšana ir viens vienīgs bla bla bla... Visdrīzāk, ka Fetela 4 tituli sajauca visu gaisu gan viņa smadzenēs, gan komandas iekšienē.