Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 vadība grib piesaistīt augsta līmeņa sacīkšu komandu no ASV

Juris Grīns
Juris Grīns

F1 vadība grib piesaistīt augsta līmeņa sacīkšu komandu no ASV
Foto: Haas F1 Team

"Formula 1" čempionāta priekšsēdētājs Čeiss Kerijs nācis klajā ar paziņojumu, ka jau tuvākajā laikā sacīkstēs varētu sākt startēt vēl viena amerikāņu komanda, kā arī ir plāns ASV sarīkot vēl vienu posmu.

"Liberty Media" aizvien vēlas vairot F1 popularitāti Amerikā, līdz ar to būtu nepieciešams piesaistīt čempionātam vēl vienu komandu no ASV, kā arī sarīkot šajā valstī otru posmu. Kerijs atklāj, ka jau šobrīd tiek veiktas pārrunas ar potenciālajām komandām, kas varētu ienākt F1 čempionātā 2021. gadā, kad stāsies spēkā jaunie tehniskie noteikumi.

"Mums ir amerikāņu komanda "Haas", bet mēs gribam, lai pievienojas vēl kāda augsta līmeņa komanda no ASV," viņš neslēpj. "Mums arī patiktu, ja brauktu kāds amerikāņu pilots, bet šī plāna īstenošana visticamāk paņems ilgāku laiku."

Tikmēr vēl ātrāk būtu jāīsteno plāns par otra ASV posma sarīkošanu. Šobrīd vienas no F1 sacīkstēm norisinās Teksasā.

"Iespējams, pirmais solis varētu būt sacīkstes Maiami vai Lasvegasā," saka Kerijs.

Maiami posma sarīkošanu aizēnojušas dažādas problēmas. Sākotnēji bija iecerēts sacensības tur sarīkot jau šogad, taču projekts tik ātri nebūs īstenojams.

"Mēs turpinām strādāt, nākamnedēļ mums ir tikšanās ar visām pusēm, un arī pirms mēneša Maiami bija tikšanās," skaidro Kerijs. "Mēs to uztveram kā svarīgu lietu un jūtam, ka soli pa solim tiek sasniegts progress. Mēs neslēpjam savu mērķi izmantot iespējas, ko var sniegt ASV. Televīzijas reitingi tur šogad ir kāpuši. Tajā valstī ir vairāk mūsu fanu nekā cilvēki domā."

Izmantotie resursi:
Google

     [+] [-]

, 2019-08-09 10:20, pirms pusgada
Jeņķi varētu palaist Dodge, Ford rūpnīcas komandu

     [+] [-]

, 2019-08-09 10:48, pirms pusgada
A.Iverson 3# rakstīja: Jeņķi varētu palaist Dodge, Ford rūpnīcas komandu
chervolet izklausas realak

     [+] [-]

, 2019-08-09 11:09, pirms pusgada
HAAS vajag normālus pilotus kas spēj attīstīt mašīnu. Līdz šim tādu nav nekad bijis

     [+] [-]

, 2019-08-09 21:52, pirms 5 mēnešiem
Interesanti, kapēc ASV pilota parādīšanās F1 būtu tik ilgs process? Jā, Eiropā (F3/F2) nav pārāk daudz ASV pilotu, taču savulaik Montoija ienāca F1 no Indy.
Gan jau, ka Indy ir kāds talants, kas spētu uzķert F1 specifiku.

     [+] [-]

, 2019-08-09 21:57, pirms 5 mēnešiem
tesla go for it