Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 kalendāru papildinās Saūda Arābija

Juris Grīns
Juris Grīns

F1 kalendāru papildinās Saūda Arābija
Saūda Arābijā jau norisinās "Formula E" sacensības. Foto: fiaformulae.com

Šobrīd notiek darbs pie "Formula 1" sacīkšu rīkošanas Saūda Arābijā, turklāt posms šajā eksotiskajā un daudzkārt par cilvēktiesību pārkāpumiem nopeltajā valstī varētu notikt jau 2021. gadā.

Saūda Arābija ir ar vērienu ienākusi autosporta pasaulē. Pagājušajā gadā tur notika Čempionu sacīkstes, tiek rīkots viens no "Formula E" seriāla posmiem, bet jau nākamā gada sākumā šajā zemē pirmo reizi risināsies leģendārais Dakaras rallijs.

Vairāki uzticami avoti ziņu aģentūrai "Reuters" apstiprinājuši, ka Saūda Arābijas "Grand Prix" izcīņa ir reāls plāns, ko šobrīd cenšas pārvērst par īstenību. Jau nākamgad F1 kalendārā būšot 22 posmi, bet 2021. gadā čempionātam tiks pievienotas sacīkstes Saūda Arābijā, kamēr kopējais posmu skaits palielināts līdz 24, vēsta izdevums "The Times".

Šobrīd vēl nav zināms, kādā trasē varētu notikt Saūda Arābijas F1 posms - atsevišķi izbūvētā vai pagaidu trasē, kas ierīkota pilsētas ielās, kā tas ir "Formula E" gadījumā.

Tikmēr beidzot skaidrība radusies par Meksikas posmu. Tā rīkotāji ir pagarinājuši saistības ar F1 pasaules čempionāta vadību līdz 2022. gadam, līdz ar to norisināsies Mehiko arī nākamajās sezonās.

Izmantotie resursi:
Jalopnik | Drive Free or Die.

  -1 [+] [-]

, 2019-08-09 13:44, pirms pusgada
Būs interesanti posms Saūda Arābija

  -1 [+] [-]

, 2019-08-09 13:44, pirms pusgada
Varbūt vēl vienu nakts sacīksti