Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

2020. gadā "Formulā 1" atgriezīsies vēsturisks posms

Juris Grīns
Juris Grīns

Lai gan arvien vairāk F1 pasaules čempionātā parādās iepriekš tur neredzētas valstis, jau nākamgad kalendāru gatavojas papildināt Nīderlande, kurai ir bagāta autosacīkšu vēsture.

Jau dažus pēdējos gadus F1 vadība izskata iespējas atkal sarīkot sacensības Nīderlandē, kas galvenokārt kļuvis iespējams pateicoties šīs valsts varonim Maksam Verstapenam, kuram tur ir bagātīga fanu bāze.

"Motorsport Week" raksta, ka oficiālais paziņojums gaidāms nākamnedēļ, savukārt līgums par posma rīkošanu jau parakstīts. Tas paredz, ka Holandes "Grand Prix" notiks no 2020. līdz 2024. gadam, protams, ar iespēju kontraktu pagarināt. Sacīkstes risināsies Zandvortā.

Holandes "Grand Prix" izcīņas pirmsākumi datējami ar 1948. gadu, savukārt F1 čempionāta kalendārā posms pirmo reizi tika iekļauts 1952. gadā. Finansiālu apsvērumu dēļ pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu vidū F1 sacīkstes Nīderlandē pārtrauca rīkot un kopš tā laika tur vairs nav risinājušās. Arī visas iepriekšējās reizes posms notika Zandvortas trasē.

Lai gan publiski nav zināms sacensību norises datums, tiek ziņots, ka tās visticamāk notiks pavasarī. Vasaras otrajā pusē tradicionāli risinās F1 posms Beļģijā, ko arī apmeklē lielas Verstapena līdzjutēju masas.

Iespējams, Holandes GP aizstās Spānijas posmu, kura rīkotājiem vēl nav izdevies noslēgt jaunu līgumu. Lielā mērā tam par iemeslu tiek minēta vietējās slavenības Fernando Alonso aiziešana no F1.

Aplis Zanvortas trasē ar Maksu Verstapenu:

Izmantotie resursi:
Motorsport Week - The latest motorsport news!

     [+] [-]

, 2019-04-09 18:45, pirms 3 mēnešiem
Nezinu kā citiem, bet man šī trase dikti atgādina Interlagosu Brazīlijā.

     [+] [-]

, 2019-04-10 09:47, pirms 3 mēnešiem
Vari vienreiz beigt rakstīt baumas? Vai arī rakstīt atbilstošus virsrakstus?

     [+] [-]

, 2019-04-30 10:52, pirms 3 mēnešiem
Ilustrācijai izmantot datorspēli.. brangi!