Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1507, Did:0, useCase: 0
IZM: Sportistiem ir tiesības paust kritiku par sporta organizatorisko procesu
IZM: Sportistiem ir tiesības paust kritiku par sporta organizatorisko procesu
3
Video: Amerikāņu dragreisa braucējas auto pēkšņi "uziet gaisā"
Video: Amerikāņu dragreisa braucējas auto pēkšņi "uziet gaisā"
4
Dambis būvē elektrisko dragreisa auto un cer sasniegt pasaules rekordu
Dambis būvē elektrisko dragreisa auto un cer sasniegt pasaules rekordu
3
Latvijas dragreisa čempionāta posms pirmo reizi tiks aizvadīts Lietuvā
Latvijas dragreisa čempionāta posms pirmo reizi tiks aizvadīts Lietuvā
Šogad pirmo reizi tiks aizvadīts kopīgs Latvijas un Lietuvas dragreisa čempionāts
Šogad pirmo reizi tiks aizvadīts kopīgs Latvijas un Lietuvas dragreisa čempionāts
Foto: Fia ERC
2

Somu sportists: ""Rally Liepāja" ir lielisks rallijs ar labiem ceļiem"

FIA ERC Junior Under 27 čempionāts turpina piesaistīt pilotus, kuri vēlas papildināt savu pieredzi starptautiskās sacensībās, darot to spēcīgā konkurencē.''Rally Liepāja'', papildu ierastajiem dalībniekiem, uz starta redzēsim arī Aleksu Forsstromu.
Publicitātes foto

"Betsafe NEZ Drift Rīga" Raganas katlā Biķerniekos un Sportacentrs.com tiešraidē

Beidzot šogad drifteri sacentīsies aizraujošajā Biķernieku trases daļā - jau 2. septembrī Raganas katlā uz starta izies Pro un Proam klases sportisti. Ziemeļeiropas Zonas Pro drifta čempionāta 3. posms, "Betsafe" Latvijas drifta čempionāta 4. posms un "Betsafe" Latvijas drifta kausa proam klases 5. posms.
Publicitātes foto

Ventspilī notiks dragreisa sacensības

Nedēļas nogalē Ventspils lidlauks pirmo reizi uzņems dragreisa sacīkstes. 3.augusta vakarā no plkst.17:00 notiks dragreisa automobiļu kvalifikācijas braucieni, savukārt 4.augustā no plkst.12:00, sāksies fināli, kurus dalībnieki atklās ar parādes braucienu.
Publicitātes foto

Nedēļas nogalē labots Latvijas dragreisa rekords

Aizvadītajā nedēļas nogalē Hāpsalu (Igaunijā) notiks Latvijas Dragreisa čempionāta trešais posms. Jaunu Latvijas rekordu 402 metru distancē sasniedza Normunds Lācis, finišējot pēc 9,2 sekundēm.
Foto: Rallijs Kurzeme 2012 Preses dienests
1

Latvijas Dragreisa čempionāta 4. posms notiks Liepājas ielās

25. un 26. augustā Ātruma festivāla ''Rallijs Kurzeme 2012” ietvaros Liepājā norisināsies ceturtais Latvijas Dragreisa čempionāta posms. Īpaši šīm sacensībām tiks sagatavota 402 metrus gara sacensību trase. Tā tiks izveidota Pulvera ielas posmā no Cukura ielas līdz 14. novembra bulvārim. Šī ir pirmā reize Latvijas autosporta vēsturē, kad Dragreisa čempionāta starts tiks dots pilsētas ielās, un tas neapšaubāmi sniegs papildu adrenalīnu un radīs azartu gan sacensību dalībniekiem, gan skatītājiem.
Draigreisa dalībniece Zita Īle 
Foto: Ingus Evertovskis

Jau 22. aprīlī Dragreisa sezonas atklāšana Biķerniekos

Jau svētdien Biķerniekos rūks motori, kūpēs riepas un no izpūtējiem šausies uguns liesmas, jo 22. aprīlī notiks Latvijas Dragreisa Čempionāta pirmais posms „Discomania Drag Meeting 2012”, kas pulcēs gan pašus ātrākos PRO un Street klašu braucējus, gan arī Latvijas populārākos auto klubus, drifta meistarus un citus motoru sporta fanus un atbalstītājus.
Foto: Ingus Evertovskis
3

Latvijas ātrākais auto gatavs rekorda uzstādīšanai 4.septembrī!

Jau rīt, 4. septembrī, Biķernieku trasē notiks Latvijas un Igaunijas Dragreisa čempionātu finālsacensības „Eparts.lv Dragrace Cup 2011”. Pasākumā vienīgo reizi šajā sezonā startēs Latvijas ātrākās automašīnas īpašnieks Ilmārs Zausajevs (ILMS Motorsports). 1200 ZS jaudīgā automašīna testa braucienus veica trešdien Biķerniekos, un pēc starta Ilmārs atzina, ka ir gatavs svētdien uzstādīt jaunu trases rekordu! Kopā ar Ilmāru trešdien šovam trenējās arī PRO Drifta meistars Gatis Lapāns un daudzu valstu Streetbike Freestyle čempions Jānis Rozītis, kuri Latvijas publikai tieši svētdien pirmo reizi demonstrēs speciāli sagatavotu motocikla un auto drifta šovu.
3

Noteikti Dragreisa konkursa uzvarētāji

Šīs nedēļas nogalē Biķernieku trasē norisināsies 2011.gada dragreisa sezonas noslēguma sacensības. Sportacentrs.com sadarbībā ar sacensību organizatoriem piedāvāja iegūt biļetes uz pasākumu. Uzvarētāji ir noskaidroti...
Foto: motokaskadieru klubs „StuntFighters”

Gatavošanās Dragreisa sezonas noslēgumam: Moto drift by Jānis Rozītis

Latvijas un Igaunijas Dragreisa Čempionātu finālsacensības un lielais sezonas noslēgums „Eparts.lv Dragrace Cup 2011” notiks jau 4. septembrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē! Pasākumā piedalīsies visi mūsu reģiona līderi – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas ātrākie dragreisa braucēji un motocikli, kā arī sezonas noslēguma sacensības ar iespaidīgu motociklu triku šovu pagodinās daudzkārtējais Ziemeļeiropas un Krievijas streetbike freestyle čempions Jānis Rozītis. Sacensībās jaunu trases rekordu sasniegt gatavs arī mūsu valsts ātrākais autosportists Ilmārs Zausajevs ar savu leģendāro CARBON Destroyer, kurš šogad jau pārsniedzis 1200 ZS robežu!
6

Konkurss: Izcīni biļetes uz Dragreisa sezonas noslēgumu Biķerniekos!

Lielais dragreisa sezonas noslēgums jau pavisam drīz – septembra pirmajā svētdienā – Biķernieku trasē pulcēs visātrāko Baltijas automašīnu īpašniekus. Sportacentrs.com sadarbībā ar sacensību organizatoriem piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz pasākumu.