Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1507, Did:0, useCase: 0

Jau nedēļas nogalē Biķerniekos - karstas dragreisa cīņas un drifts jaunā trasē

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Jau nedēļas nogalē Biķerniekos - karstas dragreisa cīņas un drifts jaunā trasē
Foto: Ingus Evertovskis

Vēl tikai dažas dienas, un Biķernieku trasē pavadīsim lielisku nedēļas nogali, piedaloties Latvijas Dragreisa Čempionāta, Moto dragreisa, PRO un Street Drifta sacensībās. Sestdien, 9. jūlijā, trasē par uzvarētāju kausiem cīnīsies spēcīgākie dragreisa un moto dragreisa braucēji (arī viesi no Lietuvas un Igaunijas), bet svētdien, 10. jūlijā, organizatori sola īpašus drifta jaunumus –pilnīgi jaunu trases izkārtojumu!

Dragreisa kvalifikācijas braucienus sestdien skatītāji aicināti apmeklēt no plkst. 14.00, bet plkst. 16.00 notiks sacensību atklāšana, visu dalībnieku parāde, kā arī īpašs „iesildīšanās sveiciens” no drifta čempionāta dalībniekiem. Discomania.lv īpaši atbalstītā Latvijas dragreisa čempionāta finālbraucienu sākums – plkst. 17.00. Par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ ALDEE, kurš pasākuma norisi padarīs vēl enerģiskāku un baudāmāku, pateicoties īpaši piemeklētiem ritmiem. Dienas izskaņā, protams,”Rubbers” trakā riepu kūpināšana!

Savukārt 10. jūlijā trases teritorijā tiks kūpināts ne pa jokam – PRO Čempionāta ieskaitē un Latvijas drifta kausa ieskaitē, kur ir 2 klases - Street un ProAM, sacensībās par punktiem cīnīsies paši bezbailīgākie un atraktīvākie drifta meistari!

Organizatori sola arī mazu pārsteigumu ar trasi, bet tieši 10. jūlijā vienā trasē varēs redzēs 2 dažādas trases konfigurācijas, vismaz 120 kvalifikācijas braucienu, un 3 dažādu tandēmu braucienu finālus.

Abās pasākuma dienās notiks vēl nebijusi akcija – drošas braukšanas veicināšanai sacensību apmeklētājiem būs iespēja bez maksas pārbaudīt redzi un uzzināt par iespējām atbrīvoties no brillēm un kontaktlēcām. Šo iespēju speciāli sagatavotā teltī piedāvās Dr. Lūkina acu klīnika.

Bet par pasākuma norises drošību abas dienas rūpējas apdrošināšanas kompānija „BTA Insurance Company”SE. Jānis Lucaus, „BTA Insurance Company” SE viceprezidents: „BTA ir Latvijas līderis autoapdrošināšanas jomā un vienmēr ar prieku esam snieguši arī savu artavu, lai autosports mūsu valstī gūtu pienācīgu atzinību un attīstības iespējas. Ņemot vērā, ka Latvijas dragreisa čempionāts ir nozīmīgākais pasākums Latvijā šajā autosporta disciplīnā, BTA ar prieku sniedz savu atbalstu, apdrošinot pasākuma organizatoru civiltiesisko atbildību. Novēlam sportistiem panākumus sacensībās un drošu braukšanu!”

Sestdienas vakarā gan visus sacensību dalībniekus, gan apmeklētājus uz Drag & Drift Afterparty aicina klubs „Kefīrs”. Pasākumā ieeja ir par velti, bet dāmām līdz pusnaktij šampanieti uzsauc bārs!

Atgādinām, ka, pērkot biļeti uz dragreisu, driftu iespējams apmeklēt tikai par vienu latu! Biļetes jau tagad variet iegādāties „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS „Statoil”, kā arī bilesuserviss.lv. Biļetes cena iepriekšpārdošanā uz abām pasākuma dienām LVL 6,00, bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas, bet no 11 līdz 15 gadiem (uzrādot skolnieka apliecību) – LVL 3,00. Arī pasākuma norises laikā būs iespēja iegādāties divu dienu biļeti par Ls 6,00, bet vienai dienai biļetes cena būs LVL 5,00, kuru varēs iegādāties uz vietas katra pasākuma laikā.

Informāciju sagatavoja:
Projekta vadītāja Ilze Fridrihsone