Layout: current:getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1507, Did:0, useCase:0
 • Somu sportists: ""Rally Liepāja" ir lielisks rallijs ar labiem ceļiem"
  05.okt. Somu sportists: ""Rally Liepāja" ir lielisks rallijs ar labiem ceļiem"(2)
  FIA ERC Junior Under 27 čempionāts turpina piesaistīt pilotus, kuri vēlas papildināt savu pieredzi starptautiskās sacensībās, darot to spēcīgā konkurencē.''Rally Liepāja'', papildu ierastajiem dalībniekiem, uz starta redzēsim arī Aleksu Forsstromu.
 • "Betsafe NEZ Drift Rīga" Raganas katlā Biķerniekos un <i>Sportacentrs.com</i> tiešraidē
  23.aug. "Betsafe NEZ Drift Rīga" Raganas katlā Biķerniekos un Sportacentrs.com tiešraidē
  Beidzot šogad drifteri sacentīsies aizraujošajā Biķernieku trases daļā - jau 2. septembrī Raganas katlā uz starta izies Pro un Proam klases sportisti. Ziemeļeiropas Zonas Pro drifta čempionāta 3. posms, "Betsafe" Latvijas drifta čempionāta 4. posms un "Betsafe" Latvijas drifta kausa proam klases 5. posms.
 • Dambis būvē elektrisko dragreisa auto un cer sasniegt pasaules rekordu
  11.jūl. Dambis būvē elektrisko dragreisa auto un cer sasniegt pasaules rekordu(3)
  Andra Dambja vadībā "Ogres Servisa Centrā" (OSC) šobrīd tiek izstrādāts elektriskās piedziņas dragreisa auto, ar ko plānots sasniegt pasaules rekordu.
 • Latvijas dragreisa čempionāta posms pirmo reizi tiks aizvadīts Lietuvā
  10.jūn. Latvijas dragreisa čempionāta posms pirmo reizi tiks aizvadīts Lietuvā
  Šajās brīvdienās, 14. un 15.jūnijā, Lietuvā , norisināsies Latvijas un Lietuvas dragreisa čempionāta otrais posms. Tas ir notikums, kas priecēs daudzus auto entuziastus un skatītājus!
 • Šogad pirmo reizi tiks aizvadīts kopīgs Latvijas un Lietuvas dragreisa čempionāts
  02.apr. Šogad pirmo reizi tiks aizvadīts kopīgs Latvijas un Lietuvas dragreisa čempionāts
  Lēniem, bet pārliecinošiem soļiem tuvojas jaunā Latvijas dragreisa čempionāta sezona, un organizatori nākuši klajā ar 2014.gada kalendāru un pozitīviem jaunumiem.
 • Ventspilī notiks dragreisa sacensības
  30.jūl. Ventspilī notiks dragreisa sacensības
  Nedēļas nogalē Ventspils lidlauks pirmo reizi uzņems dragreisa sacīkstes. 3.augusta vakarā no plkst.17:00 notiks dragreisa automobiļu kvalifikācijas braucieni, savukārt 4.augustā no plkst.12:00, sāksies fināli, kurus dalībnieki atklās ar parādes braucienu.
 • Nedēļas nogalē labots Latvijas dragreisa rekords
  17.jūn. Nedēļas nogalē labots Latvijas dragreisa rekords
  Aizvadītajā nedēļas nogalē Hāpsalu (Igaunijā) notiks Latvijas Dragreisa čempionāta trešais posms. Jaunu Latvijas rekordu 402 metru distancē sasniedza Normunds Lācis, finišējot pēc 9,2 sekundēm.
 • Latvijas Dragreisa čempionāta 4. posms notiks Liepājas ielās
  08.aug. Latvijas Dragreisa čempionāta 4. posms notiks Liepājas ielās(1)
  25. un 26. augustā Ātruma festivāla ''Rallijs Kurzeme 2012” ietvaros Liepājā norisināsies ceturtais Latvijas Dragreisa čempionāta posms. Īpaši šīm sacensībām tiks sagatavota 402 metrus gara sacensību trase. Tā tiks izveidota Pulvera ielas posmā no Cukura ielas līdz 14. novembra bulvārim. Šī ir pirmā reize Latvijas autosporta vēsturē, kad Dragreisa čempionāta starts tiks dots pilsētas ielās, un tas neapšaubāmi sniegs papildu adrenalīnu un radīs azartu gan sacensību dalībniekiem, gan skatītājiem.
 • Jau 22. aprīlī Dragreisa sezonas atklāšana Biķerniekos
  19.apr. Jau 22. aprīlī Dragreisa sezonas atklāšana Biķerniekos
  Jau svētdien Biķerniekos rūks motori, kūpēs riepas un no izpūtējiem šausies uguns liesmas, jo 22. aprīlī notiks Latvijas Dragreisa Čempionāta pirmais posms „Discomania Drag Meeting 2012”, kas pulcēs gan pašus ātrākos PRO un Street klašu braucējus, gan arī Latvijas populārākos auto klubus, drifta meistarus un citus motoru sporta fanus un atbalstītājus.
 • Foto: Jauns ātruma rekords - jau rīt Biķerniekos!
  03.sep. Foto: Jauns ātruma rekords - jau rīt Biķerniekos!(3)
  Foto no Dragreisa sezonas noslēguma preses tikšanās.
  Visi Baltijas dragsteri, jauns ātruma rekords un Streetbike Freestyle šovs Biķerniekos 4. septembrī!
  Latvijas un Igaunijas Dragreisa Čempionātu finālsacensības un „Eparts.lv Dragrace Cup 2011” noslēguma posms: Baltijas ātrākie dragsteri un motocikli, moto kaskadieri, drifta šovs, karsējmeiteņu dejas, riepu kūpināšana un pārsteigumi skatītājiem dragreisa sezonas noslēguma pasākumā svētdien, 4.septembrī, Rīgā, Biķerniekos. Sacensībās jaunu trases rekordu sasniegt gatavs arī mūsu valsts ātrākais autosportists Ilmārs Zausajevs ar savu leģendāro CARBON Destroyer. Auto jauda jau pārsniegusi 1200 zs!
 • Latvijas ātrākais auto gatavs rekorda uzstādīšanai 4.septembrī!
  03.sep. Latvijas ātrākais auto gatavs rekorda uzstādīšanai 4.septembrī!(3)
  Jau rīt, 4. septembrī, Biķernieku trasē notiks Latvijas un Igaunijas Dragreisa čempionātu finālsacensības „Eparts.lv Dragrace Cup 2011”. Pasākumā vienīgo reizi šajā sezonā startēs Latvijas ātrākās automašīnas īpašnieks Ilmārs Zausajevs (ILMS Motorsports). 1200 ZS jaudīgā automašīna testa braucienus veica trešdien Biķerniekos, un pēc starta Ilmārs atzina, ka ir gatavs svētdien uzstādīt jaunu trases rekordu! Kopā ar Ilmāru trešdien šovam trenējās arī PRO Drifta meistars Gatis Lapāns un daudzu valstu Streetbike Freestyle čempions Jānis Rozītis, kuri Latvijas publikai tieši svētdien pirmo reizi demonstrēs speciāli sagatavotu motocikla un auto drifta šovu.
 • Noteikti Dragreisa konkursa uzvarētāji
  29.aug. Noteikti Dragreisa konkursa uzvarētāji(3)
  Šīs nedēļas nogalē Biķernieku trasē norisināsies 2011.gada dragreisa sezonas noslēguma sacensības. Sportacentrs.com sadarbībā ar sacensību organizatoriem piedāvāja iegūt biļetes uz pasākumu. Uzvarētāji ir noskaidroti...
 • Video: Gatavošanās Dragreisa sezonas noslēgumam: Moto drift by Jānis Rozītis
  29.aug. Video: Gatavošanās Dragreisa sezonas noslēgumam: Moto drift by Jānis Rozītis
  Latvijas un Igaunijas Dragreisa Čempionātu finālsacensības un lielais sezonas noslēgums „Eparts.lv Dragrace Cup 2011” notiks jau 4. septembrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē! Pasākumā piedalīsies visi mūsu reģiona līderi – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas ātrākie dragreisa braucēji un motocikli, kā arī sezonas noslēguma sacensības ar iespaidīgu motociklu triku šovu pagodinās daudzkārtējais Ziemeļeiropas un Krievijas streetbike freestyle čempions Jānis Rozītis. Sacensībās jaunu trases rekordu sasniegt gatavs arī mūsu valsts ātrākais autosportists Ilmārs Zausajevs ar savu leģendāro CARBON Destroyer, kurš šogad jau pārsniedzis 1200 ZS robežu!
 • Konkurss: Izcīni biļetes uz Dragreisa sezonas noslēgumu Biķerniekos!
  26.aug. Konkurss: Izcīni biļetes uz Dragreisa sezonas noslēgumu Biķerniekos!(6)
  Lielais dragreisa sezonas noslēgums jau pavisam drīz – septembra pirmajā svētdienā – Biķernieku trasē pulcēs visātrāko Baltijas automašīnu īpašniekus. Sportacentrs.com sadarbībā ar sacensību organizatoriem piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz pasākumu.
 • Video: Ekskluzīvs ieskats Latvijas Dragreisa čempionāta fotosesijas aizkadros!
  24.aug. Video: Ekskluzīvs ieskats Latvijas Dragreisa čempionāta fotosesijas aizkadros!(1)
  Baltijas ātrākie auto& skaistākās meitenes jau nākamsvētdien, 4.septembrī, Biķerniekos!
 • 4. septembrī Dragreisa čempionāta finālsacensības
  16.aug. 4. septembrī Dragreisa čempionāta finālsacensības
  Latvijas un Igaunijas Dragreisa čempionātu finālsacensības un lielais sezonas noslēgums „Eparts.lv Dragrace Cup 2011” notiks jau 4. septembrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē! Pasākumā piedalīsies visi mūsu reģiona līderi – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas ātrākie dragreisa braucēji un motocikli, kā arī sezonas noslēguma sacensības ar iespaidīgu motociklu triku šovu pagodinās daudzkārtējais Ziemeļeiropas un Krievijas streetbike freestyle čempions Jānis Rozītis. Sacensībās jaunu trases rekordu sasniegt gatavs arī mūsu valsts ātrākais autosportists Ilmārs Zausajevs ar savu leģendāro CARBON Destroyer, kurš šogad jau pārsniedzis 1200 ZS robežu.
 • Dragreisa čempionāta 4. posms - sestdien Pērnavā
  01.aug. Dragreisa čempionāta 4. posms - sestdien Pērnavā
  Nedēļas nogalē Pērnavas lidlaukā pasākuma „Speedest Dunlop Nightrace 2011” ietvaros vienlaicīgi ar Igaunijas dragreisa čempionātu risināsies arī mūsu valsts dragreisa čempionāta 4. posms. Sacensības notiks 402 metru distancē, un tajās varēsim skatīt patiešām jaudīgas Baltijas un Somijas automašīnas, kā arī motociklus. Papildus intrigu sola mūsu ātrākās automašīnas pilots Ilmārs Zausajevs, kurš Pērnavā šogad startēs pirmo reizi.
 • Jau nedēļas nogalē Biķerniekos - karstas dragreisa cīņas un drifts jaunā trasē
  07.jūl. Jau nedēļas nogalē Biķerniekos - karstas dragreisa cīņas un drifts jaunā trasē
  Vēl tikai dažas dienas, un Biķernieku trasē pavadīsim lielisku nedēļas nogali, piedaloties Latvijas Dragreisa Čempionāta, Moto dragreisa, PRO un Street Drifta sacensībās. Sestdien, 9. jūlijā, trasē par uzvarētāju kausiem cīnīsies spēcīgākie dragreisa un moto dragreisa braucēji (arī viesi no Lietuvas un Igaunijas), bet svētdien, 10. jūlijā, organizatori sola īpašus drifta jaunumus –pilnīgi jaunu trases izkārtojumu!
 • 9. un 10. jūlijā Biķerniekos notiks drifta un dragreisa sacensības
  28.jūn. 9. un 10. jūlijā Biķerniekos notiks drifta un dragreisa sacensības
  Vasaras karstākais auto un moto sporta pasākums notiks 9. un 10. jūlijā Biķernieku Kompleksajā sporta bāzē, kur vienlaicīgi risināsies četri azartiski un ugunīgi pasākumi. 9. jūlijā ar Discomania.lv atbalstu Biķerniekos notiks ''Latvijas Dragreisa Čempionāta 3. posms” un sezonas vienīgais moto dragreiss ''Moto Dragrace Cup 2011”, bet 10. jūlijā – ''Latvijas PRO Drifta Čempionāta 2. posms” un ''AD Part Drifta Kausa 2. posms”. Skatītājiem šī ir vienreizēja iespēja divas dienas baudīt ātrumu, dūmus un krāšņus šovus, turklāt, pērkot biļeti uz dragreisu, driftu iespējams apmeklēt tikai par vienu latu!
 • Latvijas dragreisa čempionāta 2. posms – Tartu lidlaukā 11. un 12. jūnijā
  30.mai. Latvijas dragreisa čempionāta 2. posms – Tartu lidlaukā 11. un 12. jūnijā
  Igaunijas Dragreisa Čempionāta ietvaros Tartu lidlaukā 11. un 12. jūnijā risināsies 2. posms. Latvijas dalībnieki pirmo reizi šosezon varēs sacensties klasiskajā dragreisa distancē - 402 metros. Čempionāta un kausa kopvērtējuma ieskaitē tiek vērtēti visi pieci posmi, tāpēc Igaunijā notiekošais posms ir tikpat svarīgs kā Latvijā organizētie. Gaidāms, ka uz starta Igaunijā izies vismaz 30 braucēju, no kuriem vairāki plāno piedalīties arī Igaunijas čempionāta ieskaitē.
 • lasīt vairāk