Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Rallija sacensības Francijā noslēdzas ar traģēdiju

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Rallija sacensības Francijā noslēdzas ar traģēdiju
Brīdis pirms liktenīgās avārijas

Traģiski noslēdzies ''36. Rallye Terre des Cardabelles'' rallijs Francijā, kur pēc kādas ekipāžas pieļautās kļūdas dzīvību zaudēja 19 gadus vecs jaunietis.

No 12.-13.oktobrim Francijā norisinājās Francijas grants rallija čempionāta sestais posms ''36. Rallye Terre des Cardabelles''. Uz starta sacensībās izgāja gandrīz 120 ekipāžas, kurām divās dienās bija jāveic desmit ātrumposmi (163 km).

Diemžēl pirmajā ātrumposmā avāriju piedzīvoja 47 gadus vecā franču sportista vadītā ekipāža (''Citroën DS3 WRC''), kas pēc kāda tramplīna nenovaldīja auto, kas izlidoja no trases un, uzmetot vairākus kūleņus, ielidoja skatītājos.

Kā ziņo sacensību organizatori, tad avārijas rezultātā dzīvību notikuma vietā zaudēja kāds 19 gadus vecs jaunietis, kamēr vēl pieci cilvēki guva nopietnas traumas un tika nogādāti slimnīcā. Viens no cietušajiem ir tikai 17 gadus vecs puisis, kurš slimnīcā ar helikoptera palīdzību tika nogādāts smagā stāvoklī. Vēl smagas traumas esot guvuši 21, 31 un 58 gadus veci cilvēki, kā arī pilots.

Pēc šī traģiskā negadījuma rallijs tika atcelts.

Izmantotie resursi:
https://www.dailymail.co.uk
Sākums - Go4speed