Layout: current:getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:17, Did:0, useCase:0
 • Reklāmraksts: Pasaules čempionāta hokejā popularitātes pieaugums
  03.mar. Reklāmraksts: Pasaules čempionāta hokejā popularitātes pieaugums(11)
  Par pirmo Pasaules čempionātu hokejā tiek uzskatīts hokeja turnīrs, kurš bija iekļauts 1920. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs un tajā piedalījās septiņas komandas. Mūsdienu pasaules čempionāta formātā nu jau ir pārstāvētas 16 komandas augstākajā divīzijā (A divīzija jeb elites grupa), 12 komandas I divīzijā (B grupā) un 12 komandas II divīzijā (C grupā). Ja ir vairāk nekā 40 komandas, pārējās sacenšas III divīzijā (D grupā). Čempionāta komandas izspēlē sākotnējo kārtu, pēc tam astoņas labākās komandas spēlē izslēgšanas spēļu medaļu kārtā, un uzvarētājkomanda tiek kronēta par pasaules čempioni.
 • "Sporta Avīze" ierastajā autoru sastāvā darbu neturpinās
  01.okt. "Sporta Avīze" ierastajā autoru sastāvā darbu neturpinās(42)
  "Sporta Avīzes" oktobra numura redaktora slejā žurnāla galvenais redaktors Ingmārs Jurisons sniedzis skaidrojumu par pašreizējo situāciju un žurnāla nākotni.
 • Rēzeknieši uzvar Salaspilī un saglabā trešo vietu
  27.feb. Rēzeknieši uzvar Salaspilī un saglabā trešo vietu
  Sestdien risinājās trīs Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Virslīgas čempionāta 15.kārtas spēles. 
 • Grandu cīņā “Nikars” tomēr salauž “RABA” pretestību
  16.jan. Grandu cīņā “Nikars” tomēr salauž “RABA” pretestību(3)
  Sestdien risinājās četras Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētās Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēles, no kurām centrālajā savā starpā spēkus samēroja allaž nesamierināmās konkurentes – deviņkārtējā Latvijas čempione FK “Nikars” un nacionālās izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK “RABA”
 • Ilgi gaidītais duelis klāt – sestdien grandu cīņa “RABA” pret “Nikars”
  13.jan. Ilgi gaidītais duelis klāt – sestdien grandu cīņa “RABA” pret “Nikars”(1)
  Šajā nedēļas nogalē risināsies kārtējās spēles Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Virslīgā un 1.līgā. Neapšaubāmi lielākā uzmanība pievēršama sestdien “Elektrum” Olimpiskajā centrā plkst.13.00 paredzētajam mačam starp deviņkārtējo valsts čempioni FK “Nikars” un tās principiālāko sāncensi FK “RABA”, kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Artūrs Šketovs.
 • AKTIERI pārspēj MŪZIĶUS hokeja prognožu spēlē
  14.mai. AKTIERI pārspēj MŪZIĶUS hokeja prognožu spēlē(4)
  Sportacentrs.com notiekošajā Tabasco hokeja prognožu spēlē pastarpināti piedalījās arī Latvijā populāri aktieri un mūziķi, kuri, atsaucoties Latvijas kultūras portāla
  KultūrasVēstis.lv
  aicinājumam, izveidojuši 2 komandas un visa čempionāta garumā sacentās savā starpā. Katrā komandā piedalījās 5 Latvijā populāri mākslinieki un 2 nedēļu maratonā ar nelielu pārsvaru uzvaru svinēja AKTIERI
 • Mērķus sasniedz ar jaunākās paaudzes tehnoloģiju palīdzību jaunajā City Fitness Sky&More!
  01.feb. Mērķus sasniedz ar jaunākās paaudzes tehnoloģiju palīdzību jaunajā City Fitness Sky&More!(2)
  20.janvārī durvis ir vēris jau sestais City Fitness sporta un aktīvās atpūtas klubs, kas atrodas iepirkšanās centrā Sky&More Duntes ielā 19a. Ar ko šis klubs ir īpašs? Tas ir piemērots tieši Tev, ja vēlies izskatīties lieliski, uzturēt labu pašsajūtu, rūpēties par savu veselību un to visu darīt pozitīvā, modernā un atraktīvā vidē, profesionāla un atsaucīga personāla pavadībā. Tā ir vieta kur piepildīt savas apņemšanās, gūt pašapziņu un satikt jaunus, interesantus cilvēkus.
 • Video: "Sporta Avīze" konkursa apņemšanās "nēsāt līgavu uz rokām" - izpildīta
  06.jūl. Video: "Sporta Avīze" konkursa apņemšanās "nēsāt līgavu uz rokām" - izpildīta(2)
  Žurnāls "Sporta Avīze" rīkoja konkursu "Ko Tu būtu gatavs darīt, lai izskatītos kā Latvijas stiprākie vīri?", kurā varēja laimēt 10 sporta klubu abonementus, kā arī galveno balvu - individuāli izstrādātu treniņprogrammu Mārtiņa Skujenieka vadībā. Galveno balvu ieguva Edgars Kauliņš, kurš bija gatavs nest savu līgavu ar tādu sparu it kā pakaļ dzītos Raivis Vidzis Šreka tēlā. Lūk, kā Edgars pilda savu apņemšanos.
 • 3. un 4. jūlijā iespēja piedalīties "Sapņu komanda 1935" filmēšanā
  02.jūl. 3. un 4. jūlijā iespēja piedalīties "Sapņu komanda 1935" filmēšanā(5)
  Vēl divas dienas, 3. un 4. jūlijā, Rīgas Sporta manēžā turpināsies jaunās spēlfilmas „Sapņu komanda 1935” (rež. Aigars Grauba) masu skatu filmēšana.
 • Interesantas tradīcijas sportā - pasaulē un Latvijā
  01.jan. Interesantas tradīcijas sportā - pasaulē un Latvijā(38)
  Rīgas „Dinamo” spēles tribīnēs regulāri pulcē 8’000-9’000 skatītāju, kamēr basketbola klubu mačos līdzjutēju ir desmitreiz mazāk. Gaidot NHL Winter Classic spēli, aizdomājos, ka darbā ar līdzjutējiem abiem šiem sporta veidiem ir kas kopīgs – netiek nopietni veidotas tradīcijas.
 • Video: Liene pie Šlēgelmilha. Vai viegli būt...
  16.nov. Video: Liene pie Šlēgelmilha. Vai viegli būt...(21)
  Sēžot pie televizora un skatoties sportu, mums visiem patīk pakritizēt. "Tur pat es būtu trāpījis!” nereti iesaucamies, skatoties futbola maču. "Un par to viņiem dod olimpiskās medaļas?!” vīpsnājam, skatoties darbošanos ar kērlinga slotām. "Es, stāvot atmuguriski, vairāk samestu...” sitam pie krūts, pētot basketbolistu sodiņu procentu. Es, es, es... Taču – vai patiešām tā būtu? Sportacentrs.com turpina veiksmīgi aizsākto rubriku "Vai viegli būt...?”, kurā Liene nevis teorijā, bet praksē meklēs atbildes tieši uz šo jautājumu – cik tad patiesībā viegli tas ir? Izturēt, trāpīt, noturēties, paspēt... Parasts cilvēks dažādās sporta lomās!

  Šoreiz Liene devās pie Haralda Šlēgelmilha , kurš šobrīd startē "Carrera Cup Deutschland" kausā, kur nomainījis formulas stūri pret salonmašīnu.
 • Video: Kādi secinājumi par VK atzinumu par sporta institucijām?
  01.okt. Video: Kādi secinājumi par VK atzinumu par sporta institucijām?(2)
  Politiķi spriež - kādi secinājumi par VK atzinumu par sporta institucijām? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
 • Video: Vai nepieciešama īpaša institūcija, kas atbildīga par sportu Latvijā?
  01.okt. Video: Vai nepieciešama īpaša institūcija, kas atbildīga par sportu Latvijā?(1)
  Politiķi spriež - vai nepieciešama īpaša institūcija, kas atbildīga par sportu Latvijā? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
 • Video: Cik lielai budžeta daļai jātiek novirzītai sportam?
  01.okt. Video: Cik lielai budžeta daļai jātiek novirzītai sportam?(1)
  Politiķi spriež - cik lielai budžeta daļai jātiek novirzītai sportam? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
 • Video: Kā regulēt valsts uzņēmumu naudas piešķiršanu sportam?
  30.sep. Video: Kā regulēt valsts uzņēmumu naudas piešķiršanu sportam?
  Politiķi spriež - kā regulēt valsts uzņēmumu naudas piešķiršanu sportam? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
 • Video: Vai valstij jāatbalsta privātie sporta klubi?
  30.sep. Video: Vai valstij jāatbalsta privātie sporta klubi?(14)
  Politiķi spriež - vai valstij jāatbalsta privātie sporta klubi? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
 • Video: Vai valstī ir janosaka prioritārie sporta veidi?
  30.sep. Video: Vai valstī ir janosaka prioritārie sporta veidi?(3)
  Kamēr vēl ir iespēja izšķirties par savu lēmumu pirms sestdien gaidāmajām vēlēšanām, Sportacentrs.com studijā aicinājām visu vadošo partiju politiķus atbildēt uz dažādiem būtiskiem ar sporta nozari saistītiem jautājumiem. Pirmajā no sešiem video politiķi spriež vai valstij jānosaka prioritārie sporta veidi. Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
 • Aptauja: Novērtē Latvijas vadošās sporta organizācijas
  19.sep. Aptauja: Novērtē Latvijas vadošās sporta organizācijas(15)
  Ar šo aptauju atklājam jaunu Sportacentrs.com darbības virzienu - līdzjutēju plašāku viedokļu noskaidrošanu un izpēti. Pirmajā aptaujā pavisam vienkārši jautājumi un ļoti eleganta balva vienam no aptaujas dalībniekiem - biļete uz kādu sporta spēli Rīgā.
 • Video: Uzvarētājs uz <i> bomīša </i> izvizina Karlīni Štālu
  09.sep. Video: Uzvarētājs uz bomīša izvizina Karlīni Štālu(23)
  "Sporta Avīze" izaicināja tieši Tevi - ko Tu būtu gatavs darīt, lai brauktu kopā ar Karlīni Štālu? Oriģinālākās atbildes autors izrādijās Kristaps Kalniņš, kurš bija gatavs uz velosipēda rāmja Karlīni Štālu izvizināt pa Biķernieku trasi.

  Devāmies uz Biķerniekiem noskaidrot, vai Kristaps tur savu vārdu. Kā balvu saņemot iespēju 10. septembrī auto šosejas sacensībās "1000km Grand Prix Rīga 2010" sporta auto sēdēt blakus Karlīnei Štālai.
 • Video: Ravējot dārzu, iegūst Jabulani bumbu
  04.aug. Video: Ravējot dārzu, iegūst Jabulani bumbu(37)
  Sporta Avīze rīkoja konkursu, kurā tā dalībniekiem bija jāiesūta atbilde uz jautājumu, ko būtu gatavs izdarīt, lai iegūtu JABULANI bumbu.

  Mēs devāmies aprunāties uz Madonu ar konkursa uzvarētāju, kura iesūtītais variants izrādijās visorģinālākais.

  Es lai savā īpašumā iegūtu Pasaules kausa oficiālo bumbu JABULANI esmu gatavs izravēt savas vecmammas divu hektāru lielo dārzu, lai arī cik ilgi laiku tas man prasītu.

  Vārds, Uzvārds Reinis Mārtiņš Lejnieks

  Vecums - 12 gadi
 • lasīt vairāk