Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:252, Did:0, useCase: 0
Piedalies "Aldaris" Eurobasket 2019 ekspertu spēlē!
Piedalies "Aldaris" Eurobasket 2019 ekspertu spēlē!
3
Piedalies "CIRCLE K" Eurobasket 2019 prognožu spēlē!
Piedalies "CIRCLE K" Eurobasket 2019 prognožu spēlē!
28
Piedalies Monier PČ 2019 hokeja prognožu spēlē!
Piedalies Monier PČ 2019 hokeja prognožu spēlē!
32
Futbola konkursu uzvarētāji – lietotāji <b>Stivs</b> un <b>Roberts Grotuss</b>
Futbola konkursu uzvarētāji – lietotāji Stivs un Roberts Grotuss
1
Komanda.lv prognožu spēle: izslēgšanas spēlēs jāprognozē pamatlaika rezultāti
Komanda.lv prognožu spēle: izslēgšanas spēlēs jāprognozē pamatlaika rezultāti
4
20

Konkurss: Prognozē PK 2018 izslēgšanas spēļu gaitu!

Sportacentrs.com sadarbībā ar sieri.lv piedāvā prognozēt 2018. gada PK futbolā turnīra gaitu, prognozējot spēļu uzvarētājus – sākot no astotdaļfināla līdz pat finālam. Seši labākie saņems balvas!
Kazan Arena
Foto: FIFA World Cup
22

Lielais Futbols. 11.lv Prognožu spēle

Tev ir skaidra vīzija vai vismaz viedoklis par FIFA Pasaules kausa spēļu iznākumiem? Prognozē spēļu iznākumus – esi prognožu līderis Pasaules kausam noslēdzoties un saņem balvas! Uzvarētājs saņems € 250,- naudas balvu, 2.vietai € 100,-, 3.vietas ieguvējam/ai € 50,-
10

Noslēgusies Bosch PČ 2018 prognožu spēle!

Apkopoti rezultāti konkursam, kas portālā Sportacentrs.com norisinājās pasaules hokeja čempionāta laikā – “Bosch PČ 2018 prognožu spēle”. Apsveicam uzvarētājus!
3

Noslēgusies 1A.lv Phjončhanas OS prognožu spēle!

Apkopoti rezultāti konkursam, kas portālā Sportacentrs.com norisinājās Phjončhanas olimpisko spēļu laikā – 1A.lv Phjončhanas prognožu spēle. Apsveicam uzvarētājus!
Latvijas junioru meiteņu kērlinga izlase
1

Latvijas meiteņu kērlinga izlase kvalificējas PČ ceturtdaļfinālam

Pasaules junioru čempionātā B divīzijā aizvadītas izšķirošās grupu turnīra spēles, pēc kurām noskaidrojās arī Latvijas izlašu liktenis. Pirms spēles ar Turcijas izlasi jau bija zināms, ka meiteņu izlase kvalificējusies ceturtdaļfinālam, bet puišiem līdz tam nedaudz pietrūka.

Noslēgušies Vivacolor un Nivea PČ hokejā konkursi

Apkopoti rezultāti konkursiem, kas portālā Sportacentrs.com norisinājās PČ hokejā laikā – Nivea Prognožu spēle un Vivacolor zināšanu konkurss. Apsveicam uzvarētājus!
19

Vivacolor hokeja zināšanu spēle

Sportacentrs.com sadarbībā ar Vivacolor piedāvā zināšanu konkursu, kas norisināsies 2017. gada Pasaules hokeja čempionāta laikā. Atbildi uz deviņiem zināšanu jautājumiem un trīs sponsora jautājumiem un saņem balvas no konkursa organizatoriem.
38

PČ hokejā prognožu konkurss sadarbībā ar Nivea

Sportacentrs.com sadarbībā ar Nivea piedāvā prognožu konkursu, kas veltīts 2017. gada Pasaules čempionātam hokejā. Prognozē visu turnīra spēļu beigu rezultātus, esi labākais un saņem balvas no konkursa organizatoriem.
5

Euro 2016 konkursa uzvarētājs – lietotājs bēglis

Noslēdzies 2016.gada Eiropas čempionāts futbolā un līdz ar to arī prognožu konkurss, kas norisinājās portālā Sportacentrs.com ar Adidas atbalstu. Veiksmīgākais prognozētājs, iegūstot 67 punktus, izrādījās lietotājs bēglis.
72

Konkurss: "adidas EČ 2016 prognozes"

Sportacentrs.com sadarbībā ar adidas piedāvā konkursu futbola ekspertiem. Prognozē visu EČ spēļu pamatlaika rezultātus, esi labākais un saņem balvas no adidas. Lai veicas!