Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

MHL 19/20

Otrdiena, 3. septembris — piektdiena, 3. aprīlis, 2020

Sacensību jaunumi
 4:1Loko — Almaz 
 2:3 PMAvto — Stalnye Lisy 
 3:4 PMLoko — Almaz 
 3:0Sibirskie Snaipery — Reaktor 
 4:5 PMKuznetskie Medvedi — Sputnik 
 3:4 PTolpar — Belye Medvedi 
 2:1Ladya — Snezhnye Barsy 
 2:1Sarmaty — Altai 
 6:0Mamonty Yugry — Tyumensky Legion 
 1:2Russkie Vityazi — HK Rīga 
 1:3Sibirskie Snaipery — Reaktor 
 4:0JHC Dynamo SPb — Sakhalinski Akuly 
 0:2Kuznetskie Medvedi — Sputnik 
 5:1Tolpar — Belye Medvedi 
 7:4Ladya — Snezhnye Barsy 
 3:0Avto — Stalnye Lisy 
 1:2Krasnaya Armiya — Amurskie Tigry 
 2:4Sarmaty — Altai 
 2:3 PJHC Spartak — SKA-1946 
 3:1Mamonty Yugry — Tyumensky Legion 
 0:2Chaika — Irbis 
 3:1JHC Atlant — Krylya Sovetov 
 11:4HC Kapitan — ORG Junior 
 5:4SKA-Varyagi — Taifun 
 2:3Russkie Vityazi — HK Rīga 
 5:1JHC Dynamo SPb — Sakhalinski Akuly 
 0:9JHC Spartak — SKA-1946 
 4:0Krasnaya Armiya — Amurskie Tigry 
 2:4Chaika — Irbis 
 1:4SKA-Varyagi — Taifun 
 7:1HC Kapitan — ORG Junior 
 1:2JHC Atlant — Krylya Sovetov 
 1:5Kuznetskie Medvedi — Reaktor 
 4:3 PLadya — Altai 
 3:1Sibirskie Snaipery — Sputnik 
 3:1Tolpar — Stalnye Lisy 
 3:0Avto — Belye Medvedi 
 2:3Mamonty Yugry — Omskie Yastreby 
 2:1 PKrasnaya Armiya — Krylya Sovetov 
 5:6 PSarmaty — Snezhnye Barsy 
 5:2HC Kapitan — HK Rīga 
 2:1 PMAvto — Belye Medvedi 
 5:0Russkie Vityazi — ORG Junior 
 6:3Kuznetskie Medvedi — Reaktor 
 5:3Sibirskie Snaipery — Sputnik 
 3:4 PMTolpar — Stalnye Lisy 
 6:3Ladya — Altai 
 2:0JHC Spartak — JHC Dynamo M 
 2:3Mamonty Yugry — Omskie Yastreby 
 4:3 PSarmaty — Snezhnye Barsy 
 4:1JHC Dynamo SPb — Taifun 
 3:4 PSKA-Varyagi — Sakhalinski Akuly 
 6:1JHC Atlant — Amurskie Tigry 
 2:3HC Kapitan — HK Rīga 
 2:0JHC Spartak — JHC Dynamo M 
 6:0Krasnaya Armiya — Krylya Sovetov 
 8:0Russkie Vityazi — ORG Junior 
 4:1JHC Dynamo SPb — Taifun 
 2:1SKA-Varyagi — Sakhalinski Akuly 
 5:3JHC Atlant — Amurskie Tigry 
 4:6Taifun — Russkie Vityazi 
 2:3Sakhalinski Akuly — HC Kapitan 
 4:2Sibirskie Snaipery — Ladya 
 2:3JHC Dynamo M — Krasnaya Armiya 
 3:2Irbis — Mamonty Yugry 
 3:1Taifun — Russkie Vityazi 
 2:1Sakhalinski Akuly — HC Kapitan 
 5:6 PMKuznetskie Medvedi — Sarmaty 
 5:1Sibirskie Snaipery — Ladya 
 4:2Omskie Yastreby — Sputnik 
 2:8Tyumensky Legion — Reaktor 
 0:3JHC Dynamo SPb — Almaz 
 0:5JHC Atlant — SKA-1946 
 1:5SKA-Varyagi — Loko 
 2:0Irbis — Mamonty Yugry 
 0:3Snezhnye Barsy — Avto 
 3:1HK Rīga — Amurskie Tigry 
 2:6SKA-Varyagi — Loko 
 2:1 POmskie Yastreby — Sputnik 
 4:5Kuznetskie Medvedi — Sarmaty 
 5:6 PStalnye Lisy — Belye Medvedi 
 3:1Altai — Tolpar 
 2:3Snezhnye Barsy — Avto 
 2:3Tyumensky Legion — Reaktor 
 2:3 PJHC Dynamo SPb — Almaz 
 2:6ORG Junior — Krylya Sovetov 
 2:3JHC Atlant — SKA-1946 
 2:4JHC Dynamo M — Krasnaya Armiya 
 3:1HK Rīga — Amurskie Tigry 
 2:1 PStalnye Lisy — Belye Medvedi 
 5:4 PMAltai — Tolpar 
 3:5ORG Junior — Krylya Sovetov 
 3:1Sibirskie Snaipery — Sarmaty 
 4:2Taifun — HC Kapitan 
 2:1Sakhalinski Akuly — Russkie Vityazi 
 4:2Kuznetskie Medvedi — Ladya 
 1:5Tyumensky Legion — Sputnik 
 3:1Chaika — Mamonty Yugry 
 4:3 PMSKA-Varyagi — Almaz 
 1:3Taifun — HC Kapitan 
 1:2Sakhalinski Akuly — Russkie Vityazi 
 4:2JHC Dynamo SPb — Loko 
 4:2JHC Dynamo M — JHC Atlant 
 1:4Chaika — Mamonty Yugry 
 2:1Omskie Yastreby — Reaktor 
 4:6Kuznetskie Medvedi — Ladya 
 6:3Sibirskie Snaipery — Sarmaty 
 2:3 PAltai — Avto 
 2:4Snezhnye Barsy — Tolpar 
 2:3 PKrasnaya Armiya — SKA-1946 
 5:4 PHK Rīga — Krylya Sovetov 
 4:0Omskie Yastreby — Reaktor 
 4:3 PAltai — Avto 
 1:5Snezhnye Barsy — Tolpar 
 1:3Tyumensky Legion — Sputnik 
 2:3 PMKrasnaya Armiya — SKA-1946 
 2:3 PJHC Dynamo SPb — Loko 
 1:4ORG Junior — Amurskie Tigry 
 1:4SKA-Varyagi — Almaz 
 1:0 PMJHC Dynamo M — JHC Atlant 
 3:2HK Rīga — Krylya Sovetov 
 1:8ORG Junior — Amurskie Tigry 
 2:1 PStalnye Lisy — Snezhnye Barsy 
 2:0Belye Medvedi — Altai 
 6:0Ladya — Tyumensky Legion 
 3:2Sputnik — Irbis 
 6:2Sarmaty — Omskie Yastreby 
 0:6Reaktor — Chaika 
 6:3Tolpar — Kuznetskie Medvedi 
 1:0 PMAvto — Sibirskie Snaipery 
 3:0JHC Spartak — SKA-Varyagi 
 2:1Sputnik — Irbis 
 1:2 PSarmaty — Omskie Yastreby 
 4:3 PReaktor — Chaika 
 0:3Almaz — Krasnaya Armiya 
 5:2JHC Dynamo M — HC Kapitan 
 5:2SKA-1946 — Russkie Vityazi 
 1:5JHC Atlant — Loko 
 4:3HK Rīga — Sakhalinski Akuly 
 4:2Almaz — Krasnaya Armiya 
 4:3JHC Spartak — SKA-Varyagi 
 1:2Tolpar — Kuznetskie Medvedi 
 5:4Stalnye Lisy — Snezhnye Barsy 
 3:0Ladya — Tyumensky Legion 
 1:2 PMBelye Medvedi — Altai 
 2:4Avto — Sibirskie Snaipery 
 2:5ORG Junior — Taifun 
 6:3JHC Dynamo M — HC Kapitan 
 2:1 PMSKA-1946 — Russkie Vityazi 
 1:5JHC Atlant — Loko 
 2:1HK Rīga — Sakhalinski Akuly 
 6:4Reaktor — Irbis 
 6:7ORG Junior — Taifun 
 2:4Amurskie Tigry — Krylya Sovetov 
 4:2Stalnye Lisy — Altai 
 5:1Belye Medvedi — Snezhnye Barsy 
 2:3 PSputnik — Chaika 
 4:2SKA-1946 — HC Kapitan 
 2:11Ladya — Omskie Yastreby 
 3:4Sarmaty — Tyumensky Legion 
 3:4 PAmurskie Tigry — Krylya Sovetov 
 5:1Belye Medvedi — Snezhnye Barsy 
 2:1Stalnye Lisy — Altai 
 5:2Tolpar — Sibirskie Snaipery 
 4:3Avto — Kuznetskie Medvedi 
 3:1Ladya — Omskie Yastreby 
 2:3JHC Spartak — JHC Dynamo SPb 
 2:5JHC Dynamo M — Russkie Vityazi 
 1:2 PReaktor — Irbis 
 1:3Loko — Krasnaya Armiya 
 3:1Sputnik — Chaika 
 8:3Almaz — JHC Atlant 
 3:2 PMSarmaty — Tyumensky Legion 
 3:4HK Rīga — Taifun 
 1:2 PMTolpar — Sibirskie Snaipery 
 4:0Avto — Kuznetskie Medvedi 
 3:2 PMJHC Spartak — JHC Dynamo SPb 
 2:1Loko — Krasnaya Armiya 
 2:0Almaz — JHC Atlant 
 2:10ORG Junior — Sakhalinski Akuly 
 6:1JHC Dynamo M — Russkie Vityazi 
 1:0SKA-1946 — HC Kapitan 
 4:5HK Rīga — Taifun 
 0:8ORG Junior — Sakhalinski Akuly 
 9:0Stalnye Lisy — Tyumensky Legion 
 3:2 PSarmaty — Mamonty Yugry 
 2:4Tolpar — Chaika 
 3:7Snezhnye Barsy — Sibirskie Snaipery 
 5:1Stalnye Lisy — Tyumensky Legion 
 5:1Altai — Kuznetskie Medvedi 
 1:3Belye Medvedi — Omskie Yastreby 
 1:4Avto — Irbis 
 1:2 PMSarmaty — Mamonty Yugry 
 4:3 PMTolpar — Chaika 
 2:3 PBelye Medvedi — Omskie Yastreby 
 7:5Snezhnye Barsy — Sibirskie Snaipery 
 3:1Altai — Kuznetskie Medvedi 
 1:4HK Rīga — SKA-1946 
 1:4Amurskie Tigry — Taifun 
 3:1Avto — Irbis 
 3:7Russkie Vityazi — Loko 
 3:4 PJHC Atlant — JHC Spartak 
 3:2Krylya Sovetov — Sakhalinski Akuly 
 2:0Reaktor — Sputnik 
 3:6HC Kapitan — Almaz 
 1:5ORG Junior — JHC Dynamo M 
 2:5HK Rīga — SKA-1946 
 3:4Amurskie Tigry — Taifun 
 4:2Ladya — Mamonty Yugry 
 2:6Russkie Vityazi — Loko 
 2:0Reaktor — Sputnik 
 2:6JHC Atlant — JHC Spartak 
 0:2ORG Junior — JHC Dynamo M 
 2:1HC Kapitan — Almaz 
 2:3Krylya Sovetov — Sakhalinski Akuly 
 3:1Tolpar — Irbis 
 1:3Stalnye Lisy — Omskie Yastreby 
 3:1Altai — Sibirskie Snaipery 
 3:4 PMSnezhnye Barsy — Kuznetskie Medvedi 
 1:3Ladya — Mamonty Yugry 
 4:1Belye Medvedi — Tyumensky Legion 
 2:1Avto — Chaika 
 1:3SKA-Varyagi — JHC Dynamo SPb 
 3:2Tolpar — Irbis 
 4:1Belye Medvedi — Tyumensky Legion 
 4:2Stalnye Lisy — Omskie Yastreby 
 3:2 PMAltai — Sibirskie Snaipery 
 3:4Snezhnye Barsy — Kuznetskie Medvedi 
 1:3Avto — Chaika 
 0:2SKA-Varyagi — JHC Dynamo SPb 
 1:2 PHK Rīga — JHC Dynamo M 
 0:1Russkie Vityazi — Almaz 
 2:3 PHC Kapitan — Loko 
 1:6ORG Junior — SKA-1946 
 3:2 PMHK Rīga — JHC Dynamo M 
 2:3Krasnaya Armiya — JHC Spartak 
 2:4Russkie Vityazi — Almaz 
 2:3HC Kapitan — Loko 
 3:2Krylya Sovetov — Taifun 
 1:9ORG Junior — SKA-1946 
 1:0Amurskie Tigry — Sakhalinski Akuly 
 5:1Krasnaya Armiya — JHC Spartak 
 3:0Krylya Sovetov — Taifun 
 2:4Amurskie Tigry — Sakhalinski Akuly 
 4:2Irbis — Belye Medvedi 
 0:6ORG Junior — HK Rīga 
 1:2 PMOmskie Yastreby — Altai 
 2:1 PSputnik — Sarmaty 
 2:5Mamonty Yugry — Avto 
 1:6Tyumensky Legion — Snezhnye Barsy 
 2:3Chaika — Stalnye Lisy 
 5:4Omskie Yastreby — Altai 
 4:3JHC Spartak — Russkie Vityazi 
 3:2Sputnik — Sarmaty 
 2:4Mamonty Yugry — Avto 
 2:1Irbis — Belye Medvedi 
 3:2 PMTyumensky Legion — Snezhnye Barsy 
 3:1Reaktor — Ladya 
 3:4Chaika — Stalnye Lisy 
 4:0Almaz — HK Rīga 
 4:3 PSibirskie Snaipery — Kuznetskie Medvedi 
 2:0Krasnaya Armiya — JHC Dynamo SPb 
 9:1Loko — ORG Junior 
 2:3Reaktor — Ladya 
 4:1JHC Atlant — SKA-Varyagi 
 5:1SKA-1946 — Amurskie Tigry 
 5:1JHC Dynamo M — Krylya Sovetov 
 1:4Almaz — HK Rīga 
 3:2 PMIrbis — Stalnye Lisy 
 5:0Sibirskie Snaipery — Kuznetskie Medvedi 
 2:0JHC Spartak — Russkie Vityazi 
 7:0Loko — ORG Junior 
 4:2Chaika — Belye Medvedi 
 1:4JHC Atlant — SKA-Varyagi 
 6:0SKA-1946 — Amurskie Tigry 
 3:2JHC Dynamo M — Krylya Sovetov 
 4:3 PChaika — Belye Medvedi 
 5:2Omskie Yastreby — Snezhnye Barsy 
 4:2Krasnaya Armiya — JHC Dynamo SPb 
 1:0Irbis — Stalnye Lisy 
 5:2Sputnik — Ladya 
 0:1Mamonty Yugry — Tolpar 
 0:4Tyumensky Legion — Altai 
 3:2Reaktor — Sarmaty 
 4:2Omskie Yastreby — Snezhnye Barsy 
 8:3Tyumensky Legion — Altai 
 4:2SKA-1946 — Krylya Sovetov 
 3:2Reaktor — Sarmaty 
 4:2Sputnik — Ladya 
 0:3Mamonty Yugry — Tolpar 
 2:5Loko — HK Rīga 
 3:4Taifun — Sakhalinski Akuly 
 2:5JHC Atlant — JHC Dynamo SPb 
 6:0Krasnaya Armiya — SKA-Varyagi 
 3:1JHC Spartak — HC Kapitan 
 1:0JHC Dynamo M — Amurskie Tigry 
 10:0Almaz — ORG Junior 
 2:3Loko — HK Rīga 
 3:4Taifun — Sakhalinski Akuly 
 3:0Krasnaya Armiya — SKA-Varyagi 
 5:3JHC Spartak — HC Kapitan 
 9:0Almaz — ORG Junior 
 5:1SKA-1946 — Krylya Sovetov 
 3:4 PJHC Atlant — JHC Dynamo SPb 
 3:0JHC Dynamo M — Amurskie Tigry 
 4:5Altai — Irbis 
 2:3Snezhnye Barsy — Chaika 
 5:4 PMAltai — Irbis 
 5:3Snezhnye Barsy — Chaika 
 2:1Avto — Reaktor 
 3:2Tolpar — Sputnik 
 1:2Stalnye Lisy — Mamonty Yugry 
 1:4Avto — Reaktor 
 4:3 PMSibirskie Snaipery — Tyumensky Legion 
 3:6Kuznetskie Medvedi — Omskie Yastreby 
 6:5Tolpar — Sputnik 
 4:2Stalnye Lisy — Mamonty Yugry 
 1:3Krylya Sovetov — Loko 
 0:11ORG Junior — JHC Spartak 
 1:4Taifun — SKA-1946 
 1:4Sakhalinski Akuly — JHC Dynamo M 
 0:1Amurskie Tigry — Almaz 
 6:2Sibirskie Snaipery — Tyumensky Legion 
 1:4Kuznetskie Medvedi — Omskie Yastreby 
 1:3JHC Dynamo SPb — HC Kapitan 
 2:3SKA-Varyagi — Russkie Vityazi 
 3:5Krylya Sovetov — Loko 
 1:3ORG Junior — JHC Spartak 
 2:1Snezhnye Barsy — Irbis 
 2:3 PMAltai — Chaika 
 4:3Sarmaty — Ladya 
 4:5Taifun — SKA-1946 
 4:1Sakhalinski Akuly — JHC Dynamo M 
 1:9Amurskie Tigry — Almaz 
 2:3Avto — Sputnik 
 8:2Tolpar — Reaktor 
 2:3 PJHC Dynamo SPb — HC Kapitan 
 2:1Krasnaya Armiya — JHC Atlant 
 0:4SKA-Varyagi — Russkie Vityazi 
 0:3Snezhnye Barsy — Irbis 
 6:4Altai — Chaika 
 6:2Sarmaty — Ladya 
 0:3HK Rīga — JHC Spartak 
 9:1Tolpar — Reaktor 
 3:1Belye Medvedi — Mamonty Yugry 
 0:2Avto — Sputnik 
 5:1Krasnaya Armiya — JHC Atlant 
 3:1HK Rīga — JHC Spartak 
 2:4Sibirskie Snaipery — Omskie Yastreby 
 6:0Kuznetskie Medvedi — Tyumensky Legion 
 1:0 PBelye Medvedi — Mamonty Yugry 
 4:1SKA-Varyagi — HC Kapitan 
 2:1Taifun — JHC Dynamo M 
 2:3Sakhalinski Akuly — SKA-1946 
 0:2Amurskie Tigry — Loko 
 1:2JHC Dynamo SPb — Russkie Vityazi 
 0:4Sibirskie Snaipery — Omskie Yastreby 
 1:2Kuznetskie Medvedi — Tyumensky Legion 
 4:5Krylya Sovetov — Almaz 
 3:4Taifun — JHC Dynamo M 
 2:3Sakhalinski Akuly — SKA-1946 
 1:2Amurskie Tigry — Loko 
 1:2JHC Dynamo SPb — Russkie Vityazi 
 2:5SKA-Varyagi — HC Kapitan 
 0:2Krylya Sovetov — Almaz 
 4:0JHC Spartak — ORG Junior 
 12:2JHC Spartak — ORG Junior 
 4:1Mamonty Yugry — Snezhnye Barsy 
 3:4Ladya — Avto 
 3:4 PChaika — Sibirskie Snaipery 
 5:1Irbis — Kuznetskie Medvedi 
 0:5Sarmaty — Tolpar 
 8:1Mamonty Yugry — Snezhnye Barsy 
 3:1Ladya — Avto 
 1:3Chaika — Sibirskie Snaipery 
 6:0Sputnik — Belye Medvedi 
 2:1Irbis — Kuznetskie Medvedi 
 3:2 PReaktor — Stalnye Lisy 
 2:0Sarmaty — Tolpar 
 4:5HK Rīga — Russkie Vityazi 
 8:2Taifun — SKA-Varyagi 
 3:2 PSakhalinski Akuly — JHC Dynamo SPb 
 0:5Amurskie Tigry — Krasnaya Armiya 
 1:2 PSputnik — Belye Medvedi 
 3:1Reaktor — Stalnye Lisy 
 1:5ORG Junior — JHC Atlant 
 2:5Krylya Sovetov — JHC Atlant 
 2:5HK Rīga — Russkie Vityazi 
 3:1Taifun — SKA-Varyagi 
 1:4Sakhalinski Akuly — JHC Dynamo SPb 
 1:4Amurskie Tigry — Krasnaya Armiya 
 1:6Ladya — Tolpar 
 1:7ORG Junior — HC Kapitan 
 3:2 PMKrylya Sovetov — JHC Atlant 
 4:5 PSKA-1946 — JHC Spartak 
 4:1Chaika — Kuznetskie Medvedi 
 2:0Omskie Yastreby — Tyumensky Legion 
 3:0Irbis — Sibirskie Snaipery 
 1:5Mamonty Yugry — Altai 
 1:2Sputnik — Stalnye Lisy 
 1:0Sarmaty — Avto 
 1:3Almaz — Loko 
 5:1SKA-1946 — JHC Spartak 
 3:1Omskie Yastreby — Tyumensky Legion 
 1:5Ladya — Tolpar 
 2:1Irbis — Sibirskie Snaipery 
 5:2Mamonty Yugry — Altai 
 0:1Sarmaty — Avto 
 6:1Chaika — Kuznetskie Medvedi 
 5:3Reaktor — Belye Medvedi 
 3:2 PMAlmaz — Loko 
 4:2HK Rīga — HC Kapitan 
 0:2Taifun — JHC Dynamo SPb 
 4:1Sakhalinski Akuly — SKA-Varyagi 
 3:1Amurskie Tigry — JHC Atlant 
 2:6ORG Junior — Russkie Vityazi 
 3:2 PMKrylya Sovetov — Krasnaya Armiya 
 4:0Sputnik — Stalnye Lisy 
 5:4Reaktor — Belye Medvedi 
 9:4HK Rīga — HC Kapitan 
 2:1 PTaifun — JHC Dynamo SPb 
 3:4Sakhalinski Akuly — SKA-Varyagi 
 0:4Amurskie Tigry — JHC Atlant 
 0:10ORG Junior — Russkie Vityazi 
 1:4JHC Dynamo M — JHC Spartak 
 1:3Krylya Sovetov — Krasnaya Armiya 
 2:0JHC Dynamo M — JHC Spartak 
 1:0Omskie Yastreby — Irbis 
 2:1Stalnye Lisy — Ladya 
 3:2 PAltai — Sputnik 
 3:0Belye Medvedi — Sarmaty 
 0:3Tyumensky Legion — Chaika 
 2:3Amurskie Tigry — JHC Dynamo SPb 
 1:2Omskie Yastreby — Irbis 
 1:7Kuznetskie Medvedi — Mamonty Yugry 
 5:1Stalnye Lisy — Ladya 
 4:3Belye Medvedi — Sarmaty 
 1:2Snezhnye Barsy — Reaktor 
 3:5Tyumensky Legion — Chaika 
 3:0HK Rīga — JHC Atlant 
 1:3Amurskie Tigry — JHC Dynamo SPb 
 3:1Altai — Sputnik 
 8:3Snezhnye Barsy — Reaktor 
 3:0Loko — JHC Dynamo SPb 
 7:1SKA-1946 — Almaz 
 2:4Krylya Sovetov — SKA-Varyagi 
 2:3 PMHK Rīga — JHC Atlant 
 2:0Taifun — JHC Spartak 
 5:6Kuznetskie Medvedi — Mamonty Yugry 
 3:2 PBelye Medvedi — Ladya 
 5:1SKA-1946 — Almaz 
 6:2Loko — JHC Dynamo M 
 1:2Krylya Sovetov — SKA-Varyagi 
 3:6Taifun — JHC Spartak 
 4:2Omskie Yastreby — Chaika 
 1:4Tyumensky Legion — Irbis 
 2:7Stalnye Lisy — Sarmaty 
 4:2Russkie Vityazi — HC Kapitan 
 4:3 PMSnezhnye Barsy — Sputnik 
 4:2Altai — Reaktor 
 1:2Snezhnye Barsy — Sputnik 
 1:3Sibirskie Snaipery — Mamonty Yugry 
 2:4Stalnye Lisy — Sarmaty 
 2:4Omskie Yastreby — Chaika 
 2:1 PMBelye Medvedi — Ladya 
 0:2Tyumensky Legion — Irbis 
 3:2 PMRusskie Vityazi — HC Kapitan 
 2:3JHC Dynamo M — Almaz 
 4:5 PHK Rīga — Krasnaya Armiya 
 4:2Amurskie Tigry — SKA-Varyagi 
 5:2Sibirskie Snaipery — Mamonty Yugry 
 7:5Altai — Reaktor 
 2:3SKA-1946 — Loko 
 1:2 PMKrylya Sovetov — JHC Dynamo SPb 
 1:2 PMHK Rīga — Krasnaya Armiya 
 3:2 PSakhalinski Akuly — JHC Spartak 
 0:2Amurskie Tigry — SKA-Varyagi 
 5:3Avto — Tolpar 
 4:3SKA-1946 — Loko 
 0:2JHC Dynamo M — Almaz 
 4:1Krylya Sovetov — JHC Dynamo SPb 
 2:4Sakhalinski Akuly — JHC Spartak 
 3:2Avto — Tolpar 
 2:3 POmskie Yastreby — Mamonty Yugry 
 1:3Sputnik — Kuznetskie Medvedi 
 8:3Reaktor — Sibirskie Snaipery 
 3:4 PAltai — Sarmaty 
 7:3Snezhnye Barsy — Ladya 
 7:2JHC Dynamo SPb — HK Rīga 
 3:4 PMSnezhnye Barsy — Ladya 
 1:3Belye Medvedi — Tolpar 
 2:1Omskie Yastreby — Mamonty Yugry 
 3:1Stalnye Lisy — Avto 
 7:2SKA-Varyagi — ORG Junior 
 6:0Sputnik — Kuznetskie Medvedi 
 2:5Reaktor — Sibirskie Snaipery 
 4:2Altai — Sarmaty 
 5:0JHC Dynamo SPb — HK Rīga 
 1:2JHC Spartak — Krylya Sovetov 
 0:2Stalnye Lisy — Avto 
 0:3Belye Medvedi — Tolpar 
 2:1Krasnaya Armiya — Russkie Vityazi 
 3:2 PMIrbis — Chaika 
 3:2 PLoko — Taifun 
 2:1Almaz — Sakhalinski Akuly 
 5:2JHC Atlant — HC Kapitan 
 6:1Krasnaya Armiya — Russkie Vityazi 
 8:1Irbis — Chaika 
 5:3JHC Spartak — Krylya Sovetov 
 3:2Loko — Taifun 
 2:0JHC Atlant — HC Kapitan 
 5:3SKA-Varyagi — ORG Junior 
 2:3 PStalnye Lisy — Tolpar 
 4:3Altai — Ladya 
 2:3 PBelye Medvedi — Avto 
 1:2Snezhnye Barsy — Sarmaty 
 2:3Tyumensky Legion — Mamonty Yugry 
 3:2 PMSputnik — Sibirskie Snaipery 
 4:5 PReaktor — Kuznetskie Medvedi 
 3:4 PMAlmaz — Sakhalinski Akuly 
 0:2SKA-Varyagi — HK Rīga 
 1:4Tyumensky Legion — Mamonty Yugry 
 3:2 PAltai — Ladya 
 1:5Snezhnye Barsy — Sarmaty 
 1:0 PSputnik — Sibirskie Snaipery 
 5:0Krasnaya Armiya — HC Kapitan 
 4:5 PReaktor — Kuznetskie Medvedi 
 6:0JHC Dynamo SPb — ORG Junior 
 2:3JHC Atlant — Russkie Vityazi 
 0:4JHC Dynamo M — SKA-1946 
 2:3 PSKA-Varyagi — HK Rīga 
 2:1Loko — Sakhalinski Akuly 
 4:3Stalnye Lisy — Tolpar 
 3:4 PBelye Medvedi — Avto 
 4:1JHC Spartak — Amurskie Tigry 
 8:1JHC Dynamo SPb — ORG Junior 
 3:0Almaz — Taifun 
 1:3JHC Atlant — Russkie Vityazi 
 1:2JHC Dynamo M — SKA-1946 
 2:3 PKrasnaya Armiya — HC Kapitan 
 5:0Loko — Sakhalinski Akuly 
 2:5JHC Spartak — Amurskie Tigry 
 4:2Almaz — Taifun 
 3:2 PMAvto — Snezhnye Barsy 
 7:1Tolpar — Altai 
 3:0Mamonty Yugry — Chaika 
 3:5Ladya — Sibirskie Snaipery 
 2:3Avto — Snezhnye Barsy 
 7:2Sarmaty — Kuznetskie Medvedi 
 4:6Sputnik — Omskie Yastreby 
 2:0Reaktor — Tyumensky Legion 
 1:2JHC Atlant — Sakhalinski Akuly 
 0:3JHC Spartak — Almaz 
 3:5Sputnik — Omskie Yastreby 
 6:1Tolpar — Altai 
 1:0Sarmaty — Kuznetskie Medvedi 
 1:0 PMKrasnaya Armiya — Taifun 
 2:3Mamonty Yugry — Chaika 
 6:4Reaktor — Tyumensky Legion 
 1:3JHC Atlant — Sakhalinski Akuly 
 0:7ORG Junior — Loko 
 3:1Belye Medvedi — Stalnye Lisy 
 4:5Ladya — Sibirskie Snaipery 
 4:0JHC Spartak — Almaz 
 3:2 PKrasnaya Armiya — Taifun 
 3:1Russkie Vityazi — Amurskie Tigry 
 0:1JHC Dynamo SPb — SKA-1946 
 1:12ORG Junior — Loko 
 1:2SKA-Varyagi — JHC Dynamo M 
 7:1HC Kapitan — Krylya Sovetov 
 5:2Tolpar — Snezhnye Barsy 
 4:2Belye Medvedi — Stalnye Lisy 
 2:0Avto — Altai 
 0:6Reaktor — Omskie Yastreby 
 3:2Russkie Vityazi — Amurskie Tigry 
 4:3JHC Dynamo SPb — SKA-1946 
 2:4HC Kapitan — Krylya Sovetov 
 1:4SKA-Varyagi — JHC Dynamo M 
 2:1Tolpar — Snezhnye Barsy 
 3:1Mamonty Yugry — Irbis 
 6:5 PMReaktor — Omskie Yastreby 
 7:0Sputnik — Tyumensky Legion 
 8:1Ladya — Kuznetskie Medvedi 
 2:1 PMSarmaty — Sibirskie Snaipery 
 10:0Avto — Altai 
 1:0 PMMamonty Yugry — Irbis 
 2:3 PMKrasnaya Armiya — Sakhalinski Akuly 
 4:16ORG Junior — Almaz 
 3:4Ladya — Kuznetskie Medvedi 
 4:1Sputnik — Tyumensky Legion 
 1:0JHC Atlant — Taifun 
 2:4JHC Spartak — Loko 
 3:0Sarmaty — Sibirskie Snaipery 
 1:4Snezhnye Barsy — Stalnye Lisy 
 1:4Russkie Vityazi — Krylya Sovetov 
 2:4JHC Spartak — Loko 
 4:1Krasnaya Armiya — Sakhalinski Akuly 
 7:3JHC Dynamo SPb — JHC Dynamo M 
 3:1JHC Atlant — Taifun 
 2:3 PMSKA-Varyagi — SKA-1946 
 0:3ORG Junior — Almaz 
 4:3 PMHC Kapitan — Amurskie Tigry 
 6:4JHC Dynamo SPb — JHC Dynamo M 
 1:3Snezhnye Barsy — Stalnye Lisy 
 2:1 PRusskie Vityazi — Krylya Sovetov 
 5:2HC Kapitan — Amurskie Tigry 
 2:4SKA-Varyagi — SKA-1946 
 3:2 PTaifun — Krasnaya Armiya 
 3:7Snezhnye Barsy — Belye Medvedi 
 1:3Irbis — Sputnik 
 3:0Chaika — Reaktor 
 13. dec, 09:00Taifun — Krasnaya Armiya 
 13. dec, 13:30Kuznetskie Medvedi — Avto 
 13. dec, 13:30Sibirskie Snaipery — Tolpar 
 13. dec, 14:30Altai — Stalnye Lisy 
 13. dec, 15:00Omskie Yastreby — Sarmaty 
 13. dec, 15:00Snezhnye Barsy — Belye Medvedi 
 13. dec, 16:00Irbis — Sputnik 
 13. dec, 16:00Tyumensky Legion — Ladya 
 13. dec, 17:00Chaika — Reaktor 
 14. dec, 08:00Sibirskie Snaipery — Tolpar 
 14. dec, 08:00Kuznetskie Medvedi — Avto 
 14. dec, 09:00Omskie Yastreby — Sarmaty 
 14. dec, 10:00Tyumensky Legion — Ladya 
 14. dec, 13:00Almaz — JHC Spartak 
 14. dec, 13:00Altai — Stalnye Lisy 
 15. dec, 09:00Taifun — JHC Atlant 
 15. dec, 09:00Amurskie Tigry — Russkie Vityazi 
 15. dec, 12:00SKA-1946 — JHC Dynamo SPb 
 15. dec, 12:00Krylya Sovetov — HC Kapitan 
 15. dec, 12:00JHC Dynamo M — SKA-Varyagi 
 15. dec, 13:00Almaz — JHC Spartak 
 16. dec, 09:00Taifun — JHC Atlant 
 16. dec, 10:00Sakhalinski Akuly — Krasnaya Armiya 
 16. dec, 11:30Amurskie Tigry — Russkie Vityazi 
 16. dec, 13:00Altai — Belye Medvedi 
 16. dec, 13:30Kuznetskie Medvedi — Tolpar 
 16. dec, 16:00Irbis — Reaktor 
 16. dec, 17:00Chaika — Sputnik 
 16. dec, 18:00JHC Dynamo M — SKA-Varyagi 
 16. dec, 18:30Krylya Sovetov — HC Kapitan 
 17. dec, 10:00Sakhalinski Akuly — Krasnaya Armiya 
 17. dec, 13:30Sibirskie Snaipery — Avto 
 17. dec, 15:00Omskie Yastreby — Ladya 
 17. dec, 16:00Tyumensky Legion — Sarmaty 
 17. dec, 18:00SKA-1946 — JHC Dynamo SPb 
 18. dec, 13:30Sibirskie Snaipery — Avto 
 18. dec, 15:00Omskie Yastreby — Ladya 
 18. dec, 16:00Tyumensky Legion — Sarmaty 
 18. dec, 17:00Loko — JHC Spartak 
 19. dec, 10:00Sakhalinski Akuly — JHC Atlant 
 19. dec, 11:00Amurskie Tigry — HC Kapitan 
 19. dec, 17:00Loko — JHC Spartak 
 19. dec, 18:00Krylya Sovetov — Russkie Vityazi 
 19. dec, 18:00JHC Dynamo M — JHC Dynamo SPb 
 20. dec, 18:00ORG Junior — HK Rīga 
 20. dec, 10:00Sakhalinski Akuly — JHC Atlant 
 20. dec, 11:00Amurskie Tigry — HC Kapitan 
 20. dec, 18:00Krylya Sovetov — Russkie Vityazi 
 20. dec, 18:00JHC Dynamo M — JHC Dynamo SPb 
 23. dec, 14:00Stalnye Lisy — Sibirskie Snaipery 
 23. dec, 14:00Tolpar — Omskie Yastreby 
 23. dec, 15:00Belye Medvedi — Kuznetskie Medvedi 
 23. dec, 15:30Avto — Tyumensky Legion 
 23. dec, 17:00Reaktor — Mamonty Yugry 
 23. dec, 18:00SKA-1946 — JHC Atlant