Layout: current:getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase:0

EuroLeague Women 2020, A grupa

Trešdiena, 16. oktobris, 2019 — ceturtdiena, 27. februāris

Sacensību jaunumi
 66:73TTT Rīga — USK Praha 
 73:63Reyer Venezia — Bourges Basket 
 79:87Castors Braine — UGMK 
 53:69Čukurova — Nadezhda Orenburg 
 76:71Castors Braine — TTT Rīga 
 89:67UGMK — Nadezhda Orenburg 
 86:81Čukurova — Reyer Venezia 
 64:93Bourges Basket — USK Praha 
 55:70TTT Rīga — Bourges Basket 
 82:28USK Praha — Čukurova 
 61:86Reyer Venezia — UGMK 
 62:55Nadezhda Orenburg — Castors Braine 
 60:55 PČukurova — TTT Rīga 
 78:51Nadezhda Orenburg — Reyer Venezia 
 63:72Castors Braine — Bourges Basket 
 67:74USK Praha — UGMK 
 89:81TTT Rīga — UGMK 
 87:63USK Praha — Nadezhda Orenburg 
 58:75Reyer Venezia — Castors Braine 
 92:62Bourges Basket — Čukurova 
 69:61Nadezhda Orenburg — TTT Rīga 
 86:47UGMK — Bourges Basket 
 90:59Castors Braine — Čukurova 
 50:77Reyer Venezia — USK Praha 
 60:68TTT Rīga — Reyer Venezia 
 56:112Čukurova — UGMK 
 102:62USK Praha — Castors Braine 
 66:57Bourges Basket — Nadezhda Orenburg 
 98:48USK Praha — TTT Rīga 
 101:73UGMK — Castors Braine 
 74:64Nadezhda Orenburg — Čukurova 
 68:45Bourges Basket — Reyer Venezia 
 81:62TTT Rīga — Castors Braine 
 50:71Nadezhda Orenburg — UGMK 
 82:64USK Praha — Bourges Basket 
 70:61Reyer Venezia — Čukurova 
 79:75Bourges Basket — TTT Rīga 
 97:44UGMK — Reyer Venezia 
 50:109Čukurova — USK Praha 
 47:80Castors Braine — Nadezhda Orenburg 
 83:51TTT Rīga — Čukurova 
 88:65UGMK — USK Praha 
 61:63Reyer Venezia — Nadezhda Orenburg 
 80:59Bourges Basket — Castors Braine 
 87:67UGMK — TTT Rīga 
 67:86Nadezhda Orenburg — USK Praha 
 50:88Čukurova — Bourges Basket 
 58:61Castors Braine — Reyer Venezia 
 55:65TTT Rīga — Nadezhda Orenburg 
 70:60Čukurova — Castors Braine 
 89:57USK Praha — Reyer Venezia 
 51:87Bourges Basket — UGMK 
 112:37UGMK — Čukurova 
 74:65Nadezhda Orenburg — Bourges Basket 
 65:89Castors Braine — USK Praha 
 20:0Reyer Venezia — TTT Rīga

TTT saņem tehnisko zaudējumu par neierašanos Ļubļanā

 
restorāni Rīgā - saņem atlaides