Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Australian Open 2020

Otrdiena, 14. janvāris — svētdiena, 2. februāris

Sacensību jaunumi
vīriešu vienspēļu kvalifkācijas 1. kārta6:3, 6:3Ernests Gulbis — Maxime Cressy 
vīriešu vienspēļu kvalifkācijas 2. kārta6:3, 1:6, 6:2Ernests Gulbis — Federico Coria 
vīriešu vienspēļu kvalifkācijas 3. kārta7:6(2), 6:2Ernests Gulbis — Prajnesh Gunneswaran 
vīriešu vienspēļu 1. kārta7:5, 4:6, 7:6(4), 6:4Ernests Gulbis — Félix Auger-Aliassime 
sieviešu vienspēļu 1. kārta6:1, 6:4Aļona Ostapenko — Liudmila Samsonova 
 1:6, 1:6Anastasija Sevastova — Ajla Tomljanovic 
sieviešu vienspēļu 2. kārta5:7, 5:7Aļona Ostapenko — Belinda Bencic 
vīriešu vienspēļu 2. kārta7:5, 6:3, 6:2Ernests Gulbis — Aljaž Bedene 
sieviešu dubultspēļu 1. kārta7:5, 6:3Ostapenko/Dabrowski — Sakkari/Tomljanovic 
 4:6, 4:6Sevastova/Maria — Flipkens/Townsend 
vīriešu vienspēļu 3. kārta6:7(2), 4:6, 3:6Ernests Gulbis — Gaël Monfils 
meiteņu vienspēļu 1. kārta5:7, 5:7Kamilla Bartone — Diana Shnaider 
zēnu vienspēļu 1. kārta6:1, 6:4Kārlis Ozoliņš — Max Westphal 
meiteņu vienspēļu 1. kārta6:2, 2:6, 4:6Darja Semeņistaja — Darja Vidmanova 
sieviešu dubultspēļu 2. kārta6:2, 6:4Ostapenko/Dabrowski — Muhammad/Santamaria 
sieviešu vienspēļu 4. kārta7:6(4), 3:6, 2:6Maria Sakkari — Petra Kvitová 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:4, 6:3, 7:5Milos Raonic — Marin Čilić 
sieviešu dubultspēļu 3. kārta6:4, 1:6, 6:4Ostapenko/Dabrowski — Carter/Stefani 
vīriešu vienspēļu 4. kārta3:6, 4:6, 4:6Diego Schwartzman — Novak Djokovic 
sieviešu vienspēļu 4. kārta7:6(5), 3:6, 0:6Coco Gauff — Sofia Kenin 
 7:6(4), 6:1Ons Jabeur — Qiang Wang 
vīriešu vienspēļu 4. kārta7:6(5), 7:5, 6:7(2), 6:4Tennys Sandgren — Fabio Fognini 
jaukto dubultspēļu 1. kārta6:7(4), 6:3, [10:6]Ostapenko/Paes — Sanders/Polmans 
meiteņu dubultspēļu 1. kārta1:6, 2:6Semeņistaja/Guth — Noskova/Selekhmeteva 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:3, 1:6, 6:4Ashleigh Barty — Alison Riske 
zēnu dubultspēļu 1. kārta6:4, 7:6(6)Ozoliņš/Lorens — Neumayer/Pel 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:4, 1:6, 2:6, 2:6Márton Fucsovics — Roger Federer 
sieviešu vienspēļu 4. kārta4:6, 4:6Elise Mertens — Simona Halep 
vīriešu vienspēļu 4. kārta2:6, 4:6, 4:6Gaël Monfils — Dominic Thiem 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:7(4), 7:5, 7:5Anett Kontaveit — Iga Świątek 
zēnu vienspēļu 2. kārta6:3, 6:4Kārlis Ozoliņš — Luca Nardi 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:3, 6:3Garbiñe Muguruza — Kiki Bertens 
vīriešu vienspēļu 4. kārta2:6, 6:2, 6:4, 6:7(2), 2:6Daniil Medvedev — Stan Wawrinka 
meiteņu dubultspēļu 1. kārta6:4, 3:6, [10:6]Bartone/Fruhvirtova — Andreeva/Banks 
sieviešu vienspēļu 4. kārta7:6(5), 6:7(4), 2:6Angelique Kerber — Anastasia Pavlyuchenkova 
vīriešu vienspēļu 4. kārta4:6, 4:6, 4:6Andrey Rublev — Alexander Zverev 
 6:3, 3:6, 7:6(6), 7:6(4)Rafael Nadal — Nick Kyrgios 
sieviešu vienspēļu 1/4fināls6:4, 6:4Sofia Kenin — Ons Jabeur 
sieviešu dubultspēļu 1/4fināls6:3, 2:6, 3:6Ostapenko/Dabrowski — Krejčíková/Siniaková 
sieviešu vienspēļu 1/4fināls7:6(6), 6:2Ashleigh Barty — Petra Kvitová 
zēnu dubultspēļu 2. kārta6:4, 6:7(5), [10:7]Ozoliņš/Lorens — Hoole/White 
vīriešu vienspēļu 1/4fināls3:6, 6:2, 6:2, 6:7(8), 3:6Tennys Sandgren — Roger Federer 
jaukto dubultspēļu 2. kārta2:6, 5:7Ostapenko/Paes — Mattek-Sands/Murray 
meiteņu dubultspēļu 2. kārta6:7(4), 7:6(1), [10:8]Bartone/Fruhvirtova — Lavickova/Vidmanova 
vīriešu vienspēļu 1/4fināls4:6, 3:6, 6:7(1)Milos Raonic — Novak Djokovic 
sieviešu vienspēļu 1/4fināls1:6, 1:6Anett Kontaveit — Simona Halep 
zēnu vienspēļu 3. kārta6:3, 7:6(5)Kārlis Ozoliņš — Leandro Riedi 
sieviešu vienspēļu 1/4fināls7:5, 6:3Garbiñe Muguruza — Anastasia Pavlyuchenkova 
vīriešu vienspēļu 1/4fināls6:1, 3:6, 4:6, 2:6Stan Wawrinka — Alexander Zverev 
meiteņu dubultspēļu 1/4fināls6:1, 7:5Bartone/Fruhvirtova — Noskova/Selekhmeteva 
zēnu dubultspēļu 1/4fināls6:4, 2:6, [10:7]Ozoliņš/Lorens — Cazaux/Mayot 
vīriešu vienspēļu 1/4fināls6:7(3), 6:7(4), 6:4, 6:7(6)Rafael Nadal — Dominic Thiem 
zēnu vienspēļu 1/4fināls3:6, 7:6(6), 6:3Kārlis Ozoliņš — Egor Agafonov 
sieviešu vienspēļu pusfināls6:7(5), 5:7Ashleigh Barty — Sofia Kenin 
 6:7(8), 5:7Simona Halep — Garbiñe Muguruza 
zēnu vienspēļu pusfināls6:4, 6:7(4), [10:7]Ozoliņš/Lorens — Fery/Gill 
meiteņu vienspēļu pusfināls6:1, 5:7, [8:10]Bartone/Fruhvirtova — Eala Nugroho 
vīriešu vienspēļu pusfināls6:7(1), 4:6, 3:6Roger Federer — Novak Djokovic 
sieviešu dubultspēļu fināls2:6, 1:6Hsieh/Strýcová — Babos/Mladenovic 
zēnu vienspēļu pusfināls6:4, 1:6, 2:6Kārlis Ozoliņš — Arthur Cazaux 
vīriešu vienspēļu pusfināls3:6, 6:4, 7:6(3), 7:6(4)Dominic Thiem — Alexander Zverev 
zēnu dubultspēļu fināls7:6(8), 5:7, [4:10]Ozoliņš/Lorens — Ionel/Riedi 
zēnu vienspēļu fināls6:4, 6:1Harold Mayot — Arthur Cazaux 
meiteņu vienspēļu fināls7:5, 2:6, 2:6Weronika Baszak — Victoria Jimenez Kasintseva 
sieviešu vienspēļu fināls4:6, 6:2, 6:2Sofia Kenin — Garbiñe Muguruza 
jaukto dubultspēļu fināls7:5, 4:6, [1:10]Mattek-Sands/Murray — Krejčíková/Mektić 
vīriešu vienspēļu fināls4:6, 6:4, 6:2, 3:6, 4:6Dominic Thiem — Novak Djokovic 
vīriešu dubultspēļu fināls6:4, 6:2Ram/Salisbury — Purcell/Saville 
restorāni Rīgā - saņem atlaides