Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Kas sagaida Vinipegu?

Juris Miņins
Juris Miņins

Kas sagaida Vinipegu?
Vinipegas "Jets" hokejisti svin savu līdz šim pēdējo uzvaru NHL.
Foto: AP/Scanpix

Nākamā sezona Nacionālajā hokeja līgās (NHL) būs īpaša, jo pirmo reizi pēdējo 10 gadu laikā līgā būs jauna komanda – Vinipegas "Jets". Ko jaunā sezona sola septītajai Kanādas vienībai?

Vēl beidzot aizvadīto sezonu Atlantas "Thrashers" komandas līdzjutēji bija pārliecināti, ka rudenī viņiem būs iespēja iet uz "Philips Arena", lai atbalstītu savējos... vasaras vidū ir kļuvis zināms, ka rudenī savējos nāks atbalstīt Vinipegā. Kas tad gaida bijušos "Thrashers" Vinipegā?

Lai arī jaunā Vinipegas vienība ir ar visai skanīgu vārdu un netiek veidota no jauna, šie ir pavisam citi "Jets" un arī pati organizācija ir cita, līdz ar to var teikt, ka tā ir jauna komanda. Un jauns sākums parasti nav viegls. Jautājums šoreiz ir – cik tas būs smags Vinipegas komandai? Lai izteiktu prognozes, par pamatu var ņemt iepriekšējo 20 gadu vēsturi – gan ar jaunajām komandām, gan komandām, kas nomainīja savu pieraksta vietu.

SezonaKomandaUzvarasPunktiVieta (div.)StatussPO
00./01.Kolumbusas "Blue Jackets"28715.Jauna#
00./01.Minesotas "Wild"25685.Jauna#
99./00.Atlantas "Thrashers"14395.Jauna#
98./99.Nešvilas "Predators"28634.Jauna#
97./98.Karolīnas "Hurricanes"33746.Pārcēlās-
96./97.Fīniksas "Coyotes"38833.Pārcēlās+
95./96.Kolorado "Avalanche"471041.Pārcēlās+
93./94.Anaheimas "Mighty Ducks"33714.Jauna#
93./94.Floridas "Panthers"33835.Jauna#
93./94.Dalasas "Stars"42973.Pārcēlās-
92./93.Otavas "Senators"10246.Jauna#
92./93.Tampabejas "Lightning"23536.Jauna#
91./92.Sanhosē "Sharks"17396.Jauna#

Treknrakstā komandas, kas savās pirmajās sezonās iekļuva izslēgšanas spēlēs.
PO – komandas, kuru priekšgājējas iepriekšējā sezonā, pirms pārcelšanās, spēlēja izslēgšanas mačos.

Kā var apskatīt tabulā, tad jaunajām komandām nemaz tik labi nav veicies, jo no 13 vienībām tikai trīs komandām bija pa spēkam savā pirmajā sezonā iekļūt izslēgšanas mačos. Un patiesība ir vēl nomācošāka, ja apskatās, ka šīs komandas lielākoties palika pēdējās savās divīzijās.

Mazliet optimistiskāk izskatās situācija, ja apskatās vienības, kuras ir pārcēlušās no vienas pilsētas uz citu (gluži kā Vinipegas gadījumā). Trijos gadījumos no četriem šīs vienības ir iekļuvušas izslēgšanas spēlēs, bet Kolorado "Avalanche" pat spēja izcīnīt Stenlija kausu. Taču arī šajā statistikā ir viens "bet" divas no šīm trim komandām arī spēlējot savās iepriekšējās pilsētās, pirms pārvākšanās spēlēja izslēgšanas mačos. Vinipegas priekšgājēji, "Trashers" tikai vienu reizi 11 sezonu laikā prata aizsniegties līdz pavasara vēlajām spēlēm, tāpēc "Jets" izredzes tikt "playoff" turnīrā ir jāvērtē daudz piesardzīgāk - 50:50 (kā to rāda arī vēsture).

Otrs punkts, ko ir jāņem vērā, ir komandas esošais sastāvs un situācija ar to ir Vinipegas komandai visai izdevīga, jo "Thrashers", pēc Iļjas Kovaļčuka aiziešanas, veica nelielu "pārbūvi", lai izveidotu komandu ar skatu nākotnē. Endrjū Leds, ar kuru gan vēl ir jānoslēdz jauns līgums, bija pagājušās sezonas rezultatīvākais vienības spēlētājs (29+30), lieliski spēlēja arī "pussargs" Dastins Bafglins (20+33) no kura centās neatpalikt arī cits aizsardzībā spēlējošais hokejists Tobiass Ernstrēms (10+41), bet vēl vesala grupa hokejistu guva 30-40+ punktus.

Trešais, protams, ir jauno talantu kvalitāte. "Jets" jau ir paspējuši aizvadīt pirmo draftu savas organizācijas vēsturē un kā pirmais, ar kopējo septīto numuru tika izvēlēts OHL komandas Barijas "Colts" centra uzbrucējs Marks Ščeiflijs. Marks ir spēlētājs, kurš nākotnē varētu kļūt par Vinipegas komandas simbolu, jo, lai arī uzbrukuma produktivitāte viņam nav kā šī gada drafta vadošajiem spēlētājiem, uz laukuma viņš padara lielu darba daļu cīnoties gan aizsardzībā, gan arī nebaidoties no spēka spēles, kā arī labi organizē saspēli, t.i., viņam ir visi nepieciešamie atribūti, lai kļūtu par "vienības spēlētāju".

Savukārt pārējās izvēles var raksturot ar vārdiem "no visa pa mazumiņam", jo tika draftēti gan trīs aizsargi, gan divi malējie uzbrucēji, gan arī viens vārtsargs, tādējādi ieliekot pamatu jaunas organizācijas "būvniecībā" visās pozīcijās.

Taču ne jau tikai šie kadri ir komandas nākotnes cerības, gluži pretēji – pašlaik vienības jauno spēlētāju bāzi veido Atlantas "Thrashers" darba augļi, kas, jāatzīst, pie labvēlīgas apstākļu sakarības, ilgtermiņā varētu noderēt arī Vinipegas komandai. Uzbrucēji – Karls Klinbers, Partiks Kormjērs, Spencers Mačačeks, aizsargi – Pols Postmā, Artūrs Kulda, kā arī citi.

Kādi darbi vienībai vēl ir jāveic? Protams, vispirms ir jātiek skaidrībā ar komandas logo un formastērpiem, taču tie ir tikai "fasādes darbi", jo vēl ir visai plašs darba lauks brīvo aģentu nolīgšanā, kuru organizācijai pietiek (vairāk nekā 10). Galvenie no tiem jau pieminētais uzbrucējs, komandas kapteinis un rezultatīvākais spēlētājs Endrjū Leds un aizsargs Zaks Bogosjans, arī Entonijs Stjuarts un Bleiks Vīlers gaida savu līgumu. Tieši no tā cik veiksmīgi "Jets" komandas vadībai izdosies saglabāt "Thrashers" komandas kodolu arī būs atkarīgs tas kā viņiem ies pirmajās sezonās.
Skatoties tālākā nākotnē gan vienības menedžeriem un īpašniekam ir jāpadomā par to, kurš būs komandas līderis un vai tāds nebūtu jāmeklē no malas, jo pašlaik komandā ir vairāki labi hokejisti, taču elites līmeņa spēlētāju, kuri, vajadzības gadījumā varētu uzņemties iniciatīvu un "izvilkt" komandu, nav.

Noslēgumā atliek vien piebilst, ka Vinipegai šīs pirmās sezonas noteikti būs ļoti nozīmīgas. Ne tikai tāpēc, ka viņu līdzjutēji gaidīs no komandas rezultātu vai tajos izšķirsies vienības dzīvotspēja, bet arī tāpēc, ka NHL vadība, pārceļot "Thrashers" no Atlantas uz Vinipegu, veic savā ziņā nelielu eksperimentu, lai pārbaudītu, kā jaunos/atjaunotos tirgos (Kanādas) iedzīvojas līgas komandas. Ja eksperiments būs veiksmīgs, tad sekos arī citu komandu pārcelšana, jo kandidātu rinda uz jaunu pieraksta vietu jau ir izveidojusies.

Vai Vinipegas "Jets" 2011./2012. gada sezonā iekļūs "playoff" spēlēs?

  • 172

  • 188


  +9 [+] [-]

, 2011-06-27 12:59, pirms 9 gadiem
Kuras komandās vēl ir "rindā" uz pārcelšanu?
Kāpēc vispār tā pārcelšana notiek? Mazās apmeklētības dēļ?

  +4 [+] [-]

, 2011-06-27 13:35, pirms 9 gadiem
Vajag vēl tikai Floridas "Panthers" un Fīniksas koijotus pārcelt uz kādām no Kvebekas un Ontario provinču pilsētām un viss būs štokos. Cik saprotu tad Florida jau ir "rindā", bet ar otru būs problēmas. Būs laikam man pašam Betmenam jāzvana, lai beidz māžoties.

  +1 [+] [-]

, 2011-06-27 13:53, pirms 9 gadiem
DRS420 rakstīja: Kuras komandās vēl ir "rindā" uz pārcelšanu?
Kāpēc vispār tā pārcelšana notiek? Mazās apmeklētības dēļ?
Maza apmeklētība jau ir sekas nevis cēlonis. Ja komanda Atlantā būtu bijusi daudz maz sekmīga un ar labiem īpašniekiem, Trashers nekur netiktu pārcelts.

Lūk, bilde no vienas no divām Trashers playoff spēlēm kluba bēdīgajā vēsturē.
1.bp.blogspot.com

  -2 [+] [-]

, 2011-06-27 14:02, pirms 9 gadiem
Le Saint rakstīja: Maza apmeklētība jau ir sekas nevis cēlonis. Ja komanda Atlantā būtu bijusi daudz maz sekmīga un ar labiem īpašniekiem, Trashers nekur netiktu pārcelts.

Lūk, bilde no vienas no divām Trashers playoff spēlēm kluba bēdīgajā vēsturē.
http://1.bp.blogspot.com/-Ypch40mw_yA/TefXQWqBoeI/AAAAAAAAAnI/0Hi0zxXWlDs/s1600/atlanta+thrashers+playoff+game+first.jpg
Toties pārējā(-s) sezonā(-s) tā bilde galīgi nebija tāda.... ja nu vienīgi vēl uz Atlanta Hawks spēlēm....

     [+] [-]

, 2011-06-27 14:11, pirms 9 gadiem
Vinipegu sagaida tas,ka tur spēles KULDA,jo viņš tiks izsaukts no fārmkluba uz "Jets" vienību.(es domāju,ka viņš paliks Čikāgā ar nosacijumu,ja neiekļūs lielajā komandā,tad viņš varēs lauzt līgumu)

  +2 [+] [-]

, 2011-06-27 15:35, pirms 9 gadiem
Sagaida tas, ka aptuveni nepilnam miljonam Vinipegas un tās apkārtnes iedzīvotāju pēc ilgāku gadu pārtraukuma atkal būs iespēja skatīties NHL hokeju, ko viņi sen jau bija pelnījuši.

  +1 [+] [-]

, 2011-06-27 15:46, pirms 9 gadiem
Juri, vai Tu zini, kā būs ar Čikāgas Wolwes spēlējošajiem Thrashers sistēmas spēlētājiem?
Vai viņi visi tagad pāries Jets īpašniekiem piederošo Moose (ja netiks lielajā komandā). Un vai Wolwes tagad Moose vietā būs Canucks fārms?

     [+] [-]

, 2011-06-27 15:53, pirms 9 gadiem
Le Saint rakstīja: Maza apmeklētība jau ir sekas nevis cēlonis. Ja komanda Atlantā būtu bijusi daudz maz sekmīga un ar labiem īpašniekiem, Trashers nekur netiktu pārcelts.

Lūk, bilde no vienas no divām Trashers playoff spēlēm kluba bēdīgajā vēsturē.
http://1.bp.blogspot.com/-Ypch40mw_yA/TefXQWqBoeI/AAAAAAAAAnI/0Hi0zxXWlDs/s1600/atlanta+thrashers+playoff+game+first.jpg
Bilde laba. Nebiju ieprieksh redzeejusi tik daudz cilveeku tajaa areenaa

Bet runaahot par Vinipegas komandu - ceru, ka vinju jaunais logo buus daudz forshaaks par to veco.

     [+] [-]

, 2011-06-27 15:55, pirms 9 gadiem
.....Ne tikai tāpēc, ka viņu līdzjutēji gaidīs no komandas rezultātu. (citēju autoru).
Domāju, ka tieši Vinipegas līdzjūtēji būs vistolerantākie. Un pat ja rezultāta nebūs, skatītāji visticamāk tāpat nāks.

     [+] [-]

, 2011-06-27 15:58, pirms 9 gadiem
dainiss rakstīja: .....Ne tikai tāpēc, ka viņu līdzjutēji gaidīs no komandas rezultātu. (citēju autoru).
Domāju, ka tieši Vinipegas līdzjūtēji būs vistolerantākie. Un pat ja rezultāta nebūs, skatītāji visticamāk tāpat nāks.
Tas gan. Liidziigi kaa Edmontonaa, kas jau otro gadu palika peedeejaa vietaa, bet skatiitaaji taapat naaca. Ar to jau arii Kanaadas komandas atshkjiras no ASV (ar dazhiem iznjeemumiem, protams).
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2011-06-27 16:02, pirms 9 gadiem
WILDE rakstīja: Kvebekas hokejmīļi arī ir to pelnījuši, tāpēc Panteras jāpārceļ uz turieni. Un tad vēl vienu tīmu varētu uzbliezt Halifaksā vai Hamiltonā.
Kvebekaa jau viena komanda ir, kaut gan Kvebekas province ir ljoti liela un arii divas komandas par skaadi nenaaktu. Vai kaut kas jau ir ticis runaats sakaraa ar Floridas paarcelshanu? Tas ir vairaak nekaa skaidrs, ka Floridas shtataa nav vajadziigas 2 komandas, un Tampa noteikti ir populaaraaka par panteeraam.

  +1 [+] [-]

, 2011-06-27 16:03, pirms 9 gadiem
Rakstu stils un valoda- pavaji.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2011-06-27 16:11, pirms 9 gadiem
WILDE rakstīja: Nekas oficiāli jau vēl nav teikts, bet finansiālu apsvērumu un skatītāju trūkuma dēļ tas ir ļoti reāli. Turklāt Panterām būs ļoti grūti pavilkt jauno NHL algu grīdu. Divu klubu izvietošana dienvidu štatā Floridā bija smaga kļūda.
Man taa arii iisti nav skaidrs, kas ir shii algu griida un kaa taa izpauzhas? Un kaapeec Floridai to buus gruuti pavilkt?

  +2 [+] [-]

, 2011-06-27 16:41, pirms 9 gadiem
Lāsma21 rakstīja: Man taa arii iisti nav skaidrs, kas ir shii algu griida un kaa taa izpauzhas? Un kaapeec Floridai to buus gruuti pavilkt?
Algu grīda ir minimālā summa , kura noteikti ir jāizmaksā spēlētājiem algās.Ja tā ir, piemēram, 30 miljoni, tad vismaz tik arī ir jāizmaksā, bet nevis, 29,5 milj.
NHL tā ir noteikusi un klubu vadībai ir par to jādomā, kur raut to piķi.Florida nav tas bagātākais klubs, tāpēc ar to varētu rasties zināmas problēmas.

  -1 [+] [-]

, 2011-06-27 16:45, pirms 9 gadiem
Leflērs rakstīja: Algu grīda ir minimālā summa , kura noteikti ir jāizmaksā spēlētājiem algās.Ja tā ir, piemēram, 30 miljoni, tad vismaz tik arī ir jāizmaksā, bet nevis, 29,5 milj.
NHL tā ir noteikusi un klubu vadībai ir par to jādomā, kur raut to piķi.Florida nav tas bagātākais klubs, tāpēc ar to varētu rasties zināmas problēmas.
Paldies. Tu vienmeer esi glaabinjsh! Jau domaaju, ka neviens neatbildees

It kaa sapratu, bet shitajaas naudas lietaas man taapat nekad viss nav skaidrs

  -4 [+] [-]

, 2011-06-27 16:55, pirms 9 gadiem
Haa, haa, tikko atcereejos, ka es paaris naktis atpakalj sapnii redzeeju, ka kopaa ar Bostonas "Bruins" izciiniiju Stenlija kausu. Un es pat nebiju vieniigaa meitene komandaa, mees kopaa kaadas piecas bijaam Ak, dievs, tik stulbs sapnis, bet vispaar, es shokeejos, ka pat peec sezonas beigaam, man joprojaam hokejs sapnjos raadaas

     [+] [-]

, 2011-06-27 17:12, pirms 9 gadiem
Lāsma21 rakstīja: Haa, haa, tikko atcereejos, ka es paaris naktis atpakalj sapnii redzeeju, ka kopaa ar Bostonas "Bruins" izciiniiju Stenlija kausu. Un es pat nebiju vieniigaa meitene komandaa, mees kopaa kaadas piecas bijaam Ak, dievs, tik stulbs sapnis, bet vispaar, es shokeejos, ka pat peec sezonas beigaam, man joprojaam hokejs sapnjos raadaas
godīgi sakot, dikti muļķīgi, šaubos, ka mums kādam šeit baigi interesē tavi slapjie sapņi!

     [+] [-]

, 2011-06-27 17:16, pirms 9 gadiem
Lāsma21 rakstīja: Haa, haa, tikko atcereejos, ka es paaris naktis atpakalj sapnii redzeeju, ka kopaa ar Bostonas "Bruins" izciiniiju Stenlija kausu. Un es pat nebiju vieniigaa meitene komandaa, mees kopaa kaadas piecas bijaam Ak, dievs, tik stulbs sapnis, bet vispaar, es shokeejos, ka pat peec sezonas beigaam, man joprojaam hokejs sapnjos raadaas
Ta ir,ja kaut ko dara daudz,tad tas sapnos radas

     [+] [-]

, 2011-06-27 17:23, pirms 9 gadiem
Lāsma21 rakstīja: Haa, haa, tikko atcereejos, ka es paaris naktis atpakalj sapnii redzeeju, ka kopaa ar Bostonas "Bruins" izciiniiju Stenlija kausu. Un es pat nebiju vieniigaa meitene komandaa, mees kopaa kaadas piecas bijaam Ak, dievs, tik stulbs sapnis, bet vispaar, es shokeejos, ka pat peec sezonas beigaam, man joprojaam hokejs sapnjos raadaas
Es gribētu redzēt to tavu sapni! Skats droši vien varētu būt pa pirmo! Bārdainais, un stalti noaugušais Chara kopā ar piecām blondām daiļavām metas uzvaras deju virpuļos!
Bet, nu ja pa nopietnam, tad tiešām žēl! Hokeja sezona ir beigusies!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2011-06-27 18:15, pirms 9 gadiem
WILDE rakstīja: Sakarā ar NHL algu griestu pacelšanu līdz 64 mio $$, tiek pacelta arī algu grīda- kluba spēlētāju algu minimālā kopsumma. Nākamajā sezonā algu grīda būs 48 mio $$, ko Floridai vājā finansiālā stāvokļa dēļ būs grūti sasniegt.

Par šo tēmu lasi vairāk rakstā un komentos šeit:

http://sportacentrs.com/hokejs/nhl/20062011-nhl_pacels_algu_griestus
Jāpiemin vēl, ka rakstā pieminētais oficiālais paziņojums un summu precizējums jau bijis.
Grīda- 48.3 M USD
Griesti- 64.3 M USD

     [+] [-]

, 2011-06-27 18:28, pirms 9 gadiem
Reālākais, ka nākamā kome būs Hamiltonā vai Toronto. Mīnus, ka tajā reģionā jau ir vairākas komandas (arī ASV pusē). Bet pluss, ka Hamiltonai ir pat lielāka halle nekā Vinipegai.
Kvebekas pilsētā mazāk ticams. Betmans neatbalsta - vide pārāk frankofonizēta (TV pārraides tikai franciski, mājas lapa tikai franciski u.t.t.)
Halifaksa - atkrīt, man škiet, ka pārāk mazs miests.

     [+] [-]

, 2011-06-27 18:36, pirms 9 gadiem
Viena no pilsētām kas ļoti grib NHL komandu ir Sietla. Bet Cilvēks-Sikspārnis nesen izteicās ka interese ir no 5-6 pilsētām.

Fīniksas situācija joprojām ir visai nestabila, tā kā grūti pateikt vai Florida būtu pirmā kas pārceltos.

     [+] [-]

, 2011-06-27 19:08, pirms 9 gadiem
Nesaprotu, ko tā jaunā paaudze domā... Lāsmai21 liekas, ka vecais "Jets" logo bija slikts? Nesaprotu šo pieeju. Vecais logo bija lielisks.
Interesanti, kāds būtu populārākais logo no esošajiem NHL klubiem.
Vēsturiski labākais logo neapšaubāmi bija Hārtfordas "Whalers".
Par Kvebekas pilsētu es domāju, ka frankofonizētā vide nav tik liela problēma.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2011-06-27 21:05, pirms 9 gadiem
Spaceman rakstīja: Es gribētu redzēt to tavu sapni! Skats droši vien varētu būt pa pirmo! Bārdainais, un stalti noaugušais Chara kopā ar piecām blondām daiļavām metas uzvaras deju virpuļos!
Bet, nu ja pa nopietnam, tad tiešām žēl! Hokeja sezona ir beigusies!
Aptuveni taa arii bija, tikai meitenes nebija blondas, jo arii es neesmu. Galvenais, kas palika atminjaa - lieliskaa sajuuta paceljot Stenliju virs galvas, gluzhi taa, it kaa es pati pa iistam buutu speeleejusi

     [+] [-]

, 2011-06-27 21:14, pirms 9 gadiem
Marg rakstīja: Nesaprotu, ko tā jaunā paaudze domā... Lāsmai21 liekas, ka vecais "Jets" logo bija slikts? Nesaprotu šo pieeju. Vecais logo bija lielisks.
Interesanti, kāds būtu populārākais logo no esošajiem NHL klubiem.
Vēsturiski labākais logo neapšaubāmi bija Hārtfordas "Whalers".
Par Kvebekas pilsētu es domāju, ka frankofonizētā vide nav tik liela problēma.
Es neteicu, ka vecais logo bija slikts. Tas bija labs taa laika NHL, bet tagad vajadzeetu kko citu, modernaaku, vai arii modernizeetu veco. Man nav nekas pret vecaam lietaam, pati sevi uzskatu par ljoti vecmodiigu, bet uz kopeejaa NHL fona, vajag ko jaunu, kaut vai citu kraasu salikumu, jo, kaa jau vairaakas reizes mineets, shii tomeer ir cita komanda, nevis taa pati, kas bija agraak.

  -2 [+] [-]

, 2011-06-27 22:30, pirms 9 gadiem
Marg rakstīja: Nesaprotu, ko tā jaunā paaudze domā... Lāsmai21 liekas, ka vecais "Jets" logo bija slikts? Nesaprotu šo pieeju. Vecais logo bija lielisks.
Interesanti, kāds būtu populārākais logo no esošajiem NHL klubiem.
Vēsturiski labākais logo neapšaubāmi bija Hārtfordas "Whalers".
Par Kvebekas pilsētu es domāju, ka frankofonizētā vide nav tik liela problēma.
iegooglēju Whalers
http://www.google.lv/imgres?imgurl=http://www.smh.com.au/ffximage/2008/12/21/whale_narrowweb__300x422,0.jpg&imgrefurl=http://www.smh.com.au/news/environment/whale-watch/activists-take-whaling-fleet-by-surprise/2008/12/21/1229794246629.html&usg=__lp7t8KgHhvT9JjLk9w7K_hz5iVM=&h=422&w=300&sz=38&hl=lv&start=0&zoom=1&tbnid=FkJswk-bpzCTKM:&tbnh=133&tbnw=96&ei=rNkITrCFLsr3sga56-CgDA&prev=/search%3Fq%3DWhalers%26hl%3Dlv%26safe%3Doff%26biw%3D1280%26bih%3D694%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=303&vpy=187&dur=581&hovh=266&hovw=189&tx=79&ty=149&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:8,s:0&biw=1280&bih=694
tā ne ko logo

  +1 [+] [-]

, 2011-06-28 10:08, pirms 9 gadiem
Man liekas ,ka vinipega tiks playoffos .

     [+] [-]

, 2011-06-30 17:01, pirms 9 gadiem
arch122 rakstīja: Vajag vēl tikai Floridas "Panthers" un Fīniksas koijotus pārcelt uz kādām no Kvebekas un Ontario provinču pilsētām un viss būs štokos. Cik saprotu tad Florida jau ir "rindā", bet ar otru būs problēmas. Būs laikam man pašam Betmenam jāzvana, lai beidz māžoties.
Floridai tur kkas ar arēnu nebija un vēl kko? Ka tik ātri viņi nepārcelšoties.