Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL komisārs piedāvāja iekļaut hokeju vasaras olimpiskajās spēlēs, SOK nepiekrita

Rolands Eliņš

NHL komisārs piedāvāja iekļaut hokeju vasaras olimpiskajās spēlēs, SOK nepiekrita
NHL komisārs Gerijs Betmens. Foto: AP/Scanpix

NHL komisārs Gerijs Betmens paudis skeptisku nostāju par to, ka līgas vadība varētu ļaut saviem spēlētājiem piedalīties olimpisko spēļu hokeja turnīros.

NHL, SOK un IIHF nav spējušas vienoties par veidu, kā NHL hokejisti varētu atgriezties olimpisko spēļu dalībnieku lokā, un NHL komisārs Gerijs Betmens publiskā mediju pasākumā paskaidroja, ka tam ir vairāki grūti atrisināmi iemesli.

“Ļoti svarīgs iemesls ir tas, ka, dodoties uz olimpiādi, mēs pamatīgi iedragājam savu sezonu un izjaucam tās līdzsvaru,” sacīja Betmens. “Un, kad es saku, ka mēs no NHL sezonas pazūdam, mēs patiešām pazūdam. Mums nav atļauts reklamēt faktu, ka NHL hokejisti ir olimpiādē, mēs nevaram izmantot spēļu video, mēs nevaram atspoguļot notiekošo savā mājaslapā. Mēs burtiski pazūdam, jo SOK saka, ka mūsu spēle pieder viņiem un ka šajās divās ar pusi nedēļās mūsu spēlētāji pieder viņiem. Tas neliekas pareizi.”

Betmens arī atklāja, ka piedāvājis nestandarta risinājumu, taču tādu, kas atrisinātu problēmu par NHL sezonas pārtraukšanu olimpiādes dēļ.

“Mums bija sarunas ar SOK par to, ka hokeja sacensības varētu pārcelt uz vasaras spēļu programmu,” teica Betmens. “Taču viņi atbildēja, ka nē, tā nevarot, jo hokejs ziemas olimpiskajās spēlēs ir viena no galvenajām lietām, ilgstošākais turnīrs, uz kuru parasti pārdod visvairāk biļešu. Šāds arguments vismaz sniedz mums pamatu pieprasīt SOK, lai mēs varētu izmantot spēļu materiālus.”

Betmens arī norādīja, ka Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, kas norisinājās bez NHL spēlētāju dalības, hokeja turnīra TV reitingi bijuši par 40% mazāki nekā iepriekš. Betmens piekrita, ka NHL spēlētāju atgriešanās olimpiskajās spēlēs šobrīd esot pamatīgi apšaubāma.

Izmantotie resursi:
https://bc.ctvnews.ca/nhl-commissio...

  -2 [+] [-]

, 2019-06-24 23:26, pirms 5 mēnešiem
Nesaprotu, visa problēma slēpjas turnīra gaitas atspoguļošanā NHL mājas lapā? Tādā gadījumā, kāda jēga būtu likt šķēršļus?

  -4 [+] [-]

, 2019-06-24 23:29, pirms 5 mēnešiem
No otras puses raugoties, visas bez izņēmuma spēles un fragmenti tiks ielikti youtube, kāda jēga tos ir par katru cenu stūķēt NHL mājaslapā?

     [+] [-]

, 2019-06-24 23:45, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: No otras puses raugoties, visas bez izņēmuma spēles un fragmenti tiks ielikti youtube, kāda jēga tos ir par katru cenu stūķēt NHL mājaslapā?
Jo profesionāla līga nevar paņemt SOK video uzlikt savu bļembaku un pateikt, ka tas ir viņu video. Tas tev nav amatiera miksēts video uz kura pievērs acis. Ja liela līga pārkāps autortiesības - maksās lielo sodu. A ja gribās tāpat izmantot svešu materiālu - pērc licenci.

  -2 [+] [-]

, 2019-06-25 00:01, pirms 5 mēnešiem
Bļin reizi 4 gados notiek turnīrs, bet vēl čīkst ka Un, kad es saku, ka mēs no NHL sezonas pazūdam, mēs patiešām pazūdam. Mums nav atļauts reklamēt faktu, ka NHL hokejisti ir olimpiādē, mēs nevaram izmantot spēļu video

Baigie jau zaudējumi ja uz 2 nedēļām nav NHL spēlētāju, saprastu ja notiktu katru gadu, bet reizi 4 gados. NU camon, vecajam Betmenam jāiet pensijā..

  -4 [+] [-]

, 2019-06-25 00:02, pirms 5 mēnešiem
piters_kvils_5491377 rakstīja: Jo profesionāla līga nevar paņemt SOK video uzlikt savu bļembaku un pateikt, ka tas ir viņu video. Tas tev nav amatiera miksēts video uz kura pievērs acis. Ja liela līga pārkāps autortiesības - maksās lielo sodu. A ja gribās tāpat izmantot svešu materiālu - pērc licenci.
Ne par to es runāju, bet gan par JEBKURU skatītāju tai pus dīķīm, proti, priekš kam viņam būtu jālien iekšā NHL mājaslapā, ja hipotētisko spēli starp Can-USA varēs bez lieka stressa atrast yotube? Kāda viņam būtu šķirba, kāds tur bļembaks uz tā video karājas? Galvenais ir spēli redzēt, vismaz fragmentus, kāds kuram no tā naudas kumoss tiek, po barabanu!

  +4 [+] [-]

, 2019-06-25 00:12, pirms 5 mēnešiem
Nav citi strīdus iemesli kā tikai - nauda!

OS ir bizness un SOK ar to pelna, NHL grib lai SOK dalās ar naudu, loģiski un var tikai saprast NHL, bet tad Betmenam tas arī skaidri jāpasaka nevis jādzen kkāda tufta!

  -4 [+] [-]

, 2019-06-25 00:24, pirms 5 mēnešiem
Varētu ieteikt NHL spēlmaņiem, it sevišķi tiem, kuri raujas uz OS, Saņokam Ovečkinam, piemēram, gudri, prātīgi, apdomāti, caur NHL arodbiedrību, mēģināt organizēt kārtējo lokautu uz 2022. gadu Iemeslus vienmēr var atrast un šoreiz būt nepiekāpīgiem, tādā naglākajā veidā atverot durvis vaļā uz Pekinu Jautājums tikai, cik tādu NHL kadru šādai avantūrai piebiedrotos?

     [+] [-]

, 2019-06-25 01:35, pirms 5 mēnešiem
Pajokoja vai kā

     [+] [-]

, 2019-06-25 08:04, pirms 5 mēnešiem
Manuprāt SOK neradīs precendentu, ka maksā kādai līgai par spēlētāju piedalīšanos. Savādāk notiks ķēdes reakcija un visi sāks prasīt naudu no SOK sākot no NBA u.t.t.
būs jāiztiek bez NHL spēlētājiem OS!

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 08:59, pirms 5 mēnešiem
Piekrītu,ka noteicošais šeit ir nauda.Un lai cik tas nebūtu dīvaini,sava taisnība ir abām pusēm.Vēsturiski zinot šo abu organizāciju pozīcijas,maz ticams ,ka atradīs kompromisu.NHL vismaz cenšās kaut ko piedāvāt,bet SOK nevēlās dalīties.Skaidrs,ja olimpiādes notiks hokeja valstīs,tad ienākumi būs vienalga,spēlē tur profi vai nespēlē.Tā kā saprotama arī SOK nostāja.Šajā jautājumā tuvākajā nākotnē nav gaisma tuneļa galā.Tā varētu parādīties tikai tajā gadījumā,ja ziemas olimpiāde notiktu ASV vai Kanādā.

     [+] [-]

, 2019-06-25 09:04, pirms 5 mēnešiem
Divi pasaules lielākie naudas maisi nevar vienoties un atkāpties no peļņas gūšanas. Tur par īsti nav runa par peļņu, bet par kaut kādiem nebūt ieņēmumiem. Ja ir iespēja nokāst grasi, tad no tā neatkāpies.
Kā tad visas pārējās pasaules līgas, khl, Šveices, Zviedrijas, Somijas utt. utjp. var ne tikai palaist spēlētājus bet arī nečīkstēt ka viņu spēlētāji pazūd un ka viņi nevar izmantot olimpiādes materiālu? Viņi no tā kaut kādi baigie zaudētāji?

  -2 [+] [-]

, 2019-06-25 09:59, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: Varētu ieteikt NHL spēlmaņiem, it sevišķi tiem, kuri raujas uz OS, Saņokam Ovečkinam, piemēram, gudri, prātīgi, apdomāti, caur NHL arodbiedrību, mēģināt organizēt kārtējo lokautu uz 2022. gadu Iemeslus vienmēr var atrast un šoreiz būt nepiekāpīgiem, tādā naglākajā veidā atverot durvis vaļā uz Pekinu Jautājums tikai, cik tādu NHL kadru šādai avantūrai piebiedrotos?
Baigais aicinājums vatespaurim "gudri, prātīgi apdomāt" Ar ko tad šis domās? Tas klauns lai dzenā šaibu, sūkā pūķinam un bučo pakaļu betmenam nekam citam tas orangutans nav derīgs. Padomāt redz viņam vajagot

     [+] [-]

, 2019-06-25 10:18, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Baigais aicinājums vatespaurim "gudri, prātīgi apdomāt" Ar ko tad šis domās? Tas klauns lai dzenā šaibu, sūkā pūķinam un bučo pakaļu betmenam nekam citam tas orangutans nav derīgs. Padomāt redz viņam vajagot
pilnīgu bulšitu burts betonē, pat negribēju viņu citēt.
NHL zem kontraktiem ir apmēram 1500 spēlētāji.
pieņemot, ka visas 12 izlases piedalās tikai NHL spēlētājiem tas būtu tikai 330. reāli piedalās vismaz uz pusi mazāk jeb tik TOP 6 var nokomplektēt NHL izlases. 100 spēlētāju dēļ NHLPA uz kaut kādiem streikiem vai lokautiem neies OS dēļ sēdēt sezonu bez naudas. jo cieties visneaizsargātākie ar mazajiem kontraktiem nevis miljonāri.
miljonāri kas grib OS, lai spēlē kolhozā!

  -2 [+] [-]

, 2019-06-25 10:21, pirms 5 mēnešiem
zaipis rakstīja: pilnīgu bulšitu burts betonē, pat negribēju viņu citēt.
NHL zem kontraktiem ir apmēram 1500 spēlētāji.
pieņemot, ka visas 12 izlases piedalās tikai NHL spēlētājiem tas būtu tikai 330. reāli piedalās vismaz uz pusi mazāk jeb tik TOP 6 var nokomplektēt NHL izlases. 100 spēlētāju dēļ NHLPA uz kaut kādiem streikiem vai lokautiem neies OS dēļ sēdēt sezonu bez naudas. jo cieties visneaizsargātākie ar mazajiem kontraktiem nevis miljonāri.
miljonāri kas grib OS, lai spēlē kolhozā!
Nu es izlasīju tikai pirmo teikumu, tāpat zināju ka tālāk sekos kaut kāda viņam neizpildāmā seksuāla fantāzija Vatespauris reiz jau nobrūķēja muti, bet kaut kā os viņu neredzēju. Atradis īsto lokauta rīkotāju

     [+] [-]

, 2019-06-25 10:39, pirms 5 mēnešiem
Lokautam var izgudrot arī CITUS, nesaistītus ar Olimpiādi iemeslus un tieši vismazāk apmaksātos kadrus izmantot kā pamatieroci Priekš tā realizēšanas var iesaistīt arī visuvareno KGB jeb FSB, tāds Ovi, vai kāds cits, tur būtu tikai formāla streika galvenā feisa lomā Būtu es Fāzela vai SOK vetā, tieši tā arī rīkotos, viss pārējais ir tikai tehnikas jautājums, tici man, tādos kantoros tukšpauri nestrādā!

  -2 [+] [-]

, 2019-06-25 10:50, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: Lokautam var izgudrot arī CITUS, nesaistītus ar Olimpiādi iemeslus un tieši vismazāk apmaksātos kadrus izmantot kā pamatieroci Priekš tā realizēšanas var iesaistīt arī visuvareno KGB jeb FSB, tāds Ovi, vai kāds cits, tur būtu tikai formāla streika galvenā feisa lomā Būtu es Fāzela vai SOK vetā, tieši tā arī rīkotos, viss pārējais ir tikai tehnikas jautājums, tici man, tādos kantoros tukšpauri nestrādā!
vienīgais ko tavi fsb var izdarīt - iedot aitai pasūkāt savus "ieročus". beidz skatīties vateņu seriālus, tev tiešām rodas mānīgs iespaids ka tā miskaste ir nez kāda lielvalsts un fsb nez kādi varenie Pendosi sen šos ir apsteiguši ij bagātībā ij viltībā

     [+] [-]

, 2019-06-25 12:30, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: Ne par to es runāju, bet gan par JEBKURU skatītāju tai pus dīķīm, proti, priekš kam viņam būtu jālien iekšā NHL mājaslapā, ja hipotētisko spēli starp Can-USA varēs bez lieka stressa atrast yotube? Kāda viņam būtu šķirba, kāds tur bļembaks uz tā video karājas? Galvenais ir spēli redzēt, vismaz fragmentus, kāds kuram no tā naudas kumoss tiek, po barabanu!
1. tavs hipotētiskais Usa-Can (jo īpaši Usa) skatītājs ir slinks - viņš būs pieradis, ka visu redz caur NHL lapu vai aplikāciju, tad tur arī infu meklēs
2. NHL nedomā, kas izdevigāk ir viņu hipotētiskajam skatītājam, bet gan par to, kas izdevīgāk viņu maciņam - ja video būs tikai YT, IIHF vai SOK kanālos, lapās , NHL nenopelna ne centa. Kāpēc tad laist savus spēlētājus, sačakarēt savu čempi, pazaudēt zināmu naudas summu un pretī saņemt pilnīgi neko? NHL,NBA, NFL, MLB - visas ZA pro līgas pirmām kārtām domā par biznesu.
3. turpinot iepriekšējo - OS priekš jebkuras līgas, bet jo īpaši NHL ( jo ja piedalīsies NHL spēlētāji, tā būs pārstāvētākā līga) ir zināms risks traumām. ņemot vērā, ka uz OS pārsvarā dotos ne jau Girgensona kalibra spēlētāji, bet frančīzu sejas, līgas sejas - labākie spēlētāji, tas ir risks, ka viņi traumēsies un atkal mīnusi jau pēc OS - mazāka interese no līgas skatītāja, jo Caps spēlē, piemēram traumas dēļ nespēlēs Ovie vai Oilers spēlē nebūs Draizaitls, Makdeivids utt.
4. Atkal jau turpinot par biznesu - par Rīgu, KHL kaut ko zini. Pat tur mēgina veidot kultu, ka tev vajag komandas cepurīti, spēļu kreklu ar uzvārdu, maiku, kartiņu utt. NHL noteikti labprāt pārdotu šādu OS memorabilia, ja no tā daļa procentu, bet SOK savāc visu sev.
5. OS spēles 90% gadījumu būs NHL neērtā laikā (Ķīna gan jau būs nosacīts izņēmums, bet tā pati Itālija - Za būs tā, kā mums ja gribam paskatīties NHL). Pat ja piedalās viņu spēlētāji, rūk interese neizdevīga laika dēļ.
Atgādinot to, ka NHL visupirms ir tikai bizness - ja no SOK neatlec nekāda nauda, iespēja nopelnīt - NHL OS sanāk tikai un vienīgi finansiālie zaudējumi. Tur arī tā sāls, kāpēc Betmens negrib nhl večus OS.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 12:46, pirms 5 mēnešiem
Neviens neliek apturēt nhl sezonu, AHL čaļu trūkst kas uz 2 nedēļām aizvietos?

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 12:49, pirms 5 mēnešiem
arturiks1992 rakstīja: Neviens neliek apturēt nhl sezonu, AHL čaļu trūkst kas uz 2 nedēļām aizvietos?
Vai fanam būs interesanti skatīties, ja pirmo 2 maiņu vietā pēkšņi spēlē tādi, kas labākajā gadījumā čekerotu?
2. Kā ar sportisko principu? Cik godīgi būtu turpināt sacensības, ja piemēram, no 3 komandām nespēlēs pa 5-6 spēlētāji, no pāris nespēlēs 10, a no dažām 1-2?
3. A kas aizvietos tos AHL čaļus, ko paņems uz NHL? ECHL čaļi? Tad, kas aizvietos viņus?

     [+] [-]

, 2019-06-25 13:03, pirms 5 mēnešiem
piters_kvils_5491377 rakstīja: Vai fanam būs interesanti skatīties, ja pirmo 2 maiņu vietā pēkšņi spēlē tādi, kas labākajā gadījumā čekerotu?
2. Kā ar sportisko principu? Cik godīgi būtu turpināt sacensības, ja piemēram, no 3 komandām nespēlēs pa 5-6 spēlētāji, no pāris nespēlēs 10, a no dažām 1-2?
3. A kas aizvietos tos AHL čaļus, ko paņems uz NHL? ECHL čaļi? Tad, kas aizvietos viņus?
skatos tu ar no mazohistiem, tīri ar baudu meties miskastes troļļa murgus ķidāt

     [+] [-]

, 2019-06-25 14:11, pirms 5 mēnešiem
Visvairāk mani fascinē tie Lettiņu debīliķi (jā, tieši Lettiņu, jo citu debīliķu problēma ir cita runa), kuri bezierunīgi uztver tā saucamo Pasaules Kausu par pienācīgu alternatīvu Olimpiskajiem turnīriem Tikt uz Olimpiskajām spēlēm Latvijas izlasei ir varianti, visai godīgi varianti, taču uz NaHueLas megakomercializēto PK variantu nav praktiski NEKĀDU, pat negodīgu Kādiem vajag būt mazohistiskiem Z-Pendosijas pakaļlaižiem lai dievinātu un cildinātu kaut ko tādu, uz kurieni pašiem celš ir viennozīmīgi slēgts!?

     [+] [-]

, 2019-06-25 14:19, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: Visvairāk mani fascinē tie Lettiņu debīliķi (jā, tieši Lettiņu, jo citu debīliķu problēma ir cita runa), kuri bezierunīgi uztver tā saucamo Pasaules Kausu par pienācīgu alternatīvu Olimpiskajiem turnīriem Tikt uz Olimpiskajām spēlēm Latvijas izlasei ir varianti, visai godīgi varianti, taču uz NaHueLas megakomercializēto PK variantu nav praktiski NEKĀDU, pat negodīgu Kādiem vajag būt mazohistiskiem Z-Pendosijas pakaļlaižiem lai dievinātu un cildinātu kaut ko tādu, uz kurieni pašiem celš ir viennozīmīgi slēgts!?
Kurš ir teicis ka nevēlas lai profi ir OS ? Tu te bur drāmu, tur kur viņas nav. Ja tie 2 kantori nevienosies, tad tā būs, ka PK būs jaudīgākais turnīrs pasaules hokejā patīk tas kādam vai ne.

     [+] [-]

, 2019-06-25 14:29, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Kurš ir teicis ka nevēlas lai profi ir OS ? Tu te bur drāmu, tur kur viņas nav. Ja tie 2 kantori nevienosies, tad tā būs, ka PK būs jaudīgākais turnīrs pasaules hokejā patīk tas kādam vai ne.
Pēc maniem novērojumiem, tie ir vai nu SC liberasti- pendosofīli, tie, kuri tupēja NHL sadaļā vēl ilgi līdz SPAMam, novēlēja Daugaviņam deldēt beņki Senators-Bruins, tikai lai šis nemauc izlasei palīgā, pērtiķbolisti, Resnie Putni un n-tie Kristapi, kuri ir priecīgi par visu, kas ir pret LV Hokeju, kā arī vienkārši prasti rusofobi, kuriem pats galvenais ir Krievu zāģi pret īstajiem NHL profiem, uz Latvijas izlasi tiem ir absolūti pajāt

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 14:45, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: Pēc maniem novērojumiem, tie ir vai nu SC liberasti- pendosofīli, tie, kuri tupēja NHL sadaļā vēl ilgi līdz SPAMam, novēlēja Daugaviņam deldēt beņki Senators-Bruins, tikai lai šis nemauc izlasei palīgā, pērtiķbolisti, Resnie Putni un n-tie Kristapi, kuri ir priecīgi par visu, kas ir pret LV Hokeju, kā arī vienkārši prasti rusofobi, kuriem pats galvenais ir Krievu zāģi pret īstajiem NHL profiem, uz Latvijas izlasi tiem ir absolūti pajāt
Tu te sien kopā lietas, kuras viena otrai netraucē
Par Lielu Latviju un regulāriem peretīgās okupantu un gopņiku valsts Huilostānas jeb Rosatsosijas zāģiem vienmēr un visur!

     [+] [-]

, 2019-06-25 14:52, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Tu te sien kopā lietas, kuras viena otrai netraucē
Par Lielu Latviju un regulāriem peretīgās okupantu un gopņiku valsts Huilostānas jeb Rosatsosijas zāģiem vienmēr un visur!
Vienmēr un visur? Pat arī tad, ja Krievu zāģi nenāktu par labu Latvijas interesēm? Tādi gadījumi ir bijuši un vairākkārt, otrādi, proti, Krievu uzvaras lai nāktu par skādi, neatceros gan

     [+] [-]

, 2019-06-25 14:54, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: Vienmēr un visur? Pat arī tad, ja Krievu zāģi nenāktu par labu Latvijas interesēm? Tādi gadījumi ir bijuši un vairākkārt, otrādi, proti, Krievu uzvaras lai nāktu par skādi, neatceros gan
Mums viss japanāk pašiem, pārējie par to laiku lai jāj tos nemazgātos stulbeņus

     [+] [-]

, 2019-06-25 14:58, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Mums viss japanāk pašiem, pārējie par to laiku lai jāj tos nemazgātos stulbeņus
Pašiem sanāk pārāk reti

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 15:01, pirms 5 mēnešiem
artems_bruvers_1007752319333492 rakstīja: Pašiem sanāk pārāk reti
Tad paši vanīgi, atliek atvērt vēsu alu un baudīt kā pendosi izvazā un piesmej vateņus.

     [+] [-]

, 2019-06-25 17:13, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Kurš ir teicis ka nevēlas lai profi ir OS ? Tu te bur drāmu, tur kur viņas nav. Ja tie 2 kantori nevienosies, tad tā būs, ka PK būs jaudīgākais turnīrs pasaules hokejā patīk tas kādam vai ne.
Jaudīgākais turnīrs tāpat būs pats NHL, nevis viņu rīkotais PK. PK ir un būs (ja būs) tikai vien promo pasākums pašai NHL.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 17:15, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Tu te sien kopā lietas, kuras viena otrai netraucē
Par Lielu Latviju un regulāriem peretīgās okupantu un gopņiku valsts Huilostānas jeb Rosatsosijas zāģiem vienmēr un visur!
Banss, nav vērts ar to garīgi slimo diskutēt... Lieki, viņš tāpat jau 100-to reizi gvelž vienas un tās pašas stulbības.

     [+] [-]

, 2019-06-25 21:48, pirms 5 mēnešiem
Abrags rakstīja: Jaudīgākais turnīrs tāpat būs pats NHL, nevis viņu rīkotais PK. PK ir un būs (ja būs) tikai vien promo pasākums pašai NHL.
Izlašu turnīrs, NHL ir klubu pasākums.