Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

"Stars" neprofesionālas uzvedības dēļ atlaiž galveno treneri

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Stars" neprofesionālas uzvedības dēļ atlaiž galveno treneri
Džims Montgomerijs. Foto: AP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas kluba Dalasas "Stars" ģenerālmenedžeris Džims Nils paziņojis, ka no galvenā trenera amata atbrīvots Džims Montgomerijs. Kā iemesls nosaukts nevis komandas sniegums laukumā, bet gan Montgomerija neprofesionālā uzvedība, nekādus sīkākus komentārus nesniedzot.

"Dalasas "Stars" organizācija sagaida, ka visi tās darbinieki demonstrēs profesionālu uzvedību, strādājot pie mums un pārstāvot organizāciju. Lēmums tika pieņemts, jo tika konstatēta neprofesionāla uzvedība, kas nesaskan ar "Stars" un NHL vērtībām," paziņojumā par Montgomerija atlaišanu pauda Nils.

Vēlāk notikušajā preses konferencē Nils atklāja, ka nedēļas nogalē viņam ticis darīts zināms par Montgomerija rīcību. Sekojusi izmeklēšana, kas informāciju apstiprinājusi, tāpēc pieņemts lēmums par viņa atlaišanu no amata. Sīkākas detaļas Nils nesniedza, tiesa, viņš norādīja, ka neprofesionālā rīcība nav saistīta ar kādu no kluba spēlētājiem, darbiniekiem vai kādu no spēlētājiem, kurš pie Montgomerija būtu spēlējis iepriekš.

Pēdējo nedēļu laikā NHL treneri palikti zem palielināmā stikla. Viss sākās pēc Maika Bebkoka atlaišanas no Toronto "Maple Leafs". Kļuva zināms, ka viņš psiholoģiski iespaidojis cilvēkus. Nākot klajā šādai informācijai, spēlētāji sāka runāt arī par citiem treneriem un viņu netikumiem. Tas maksāja amatu Bilam Pītersam, kurš tika atlaists no Kalgari "Flames". Viņš savus spēlētājus iespaidojis fiziski un aizvainojis ar rasistiskiem vārdiem.

Joprojām turpinās izmeklēšana par Marku Krofordu, kurš strādā Čikāgas "Blackhawks", būdams asistents. Arī viņš tika apvainots savu spēlētāju fiziskā aizskaršanā. Taču Montgomerijs šajās kategorijās neiekļaujas, vēsta situācijai tuvu stāvoši avoti. Par to liecina arī Nila teiktais par to, ka incidentā nav iesaistīti citi organizācijā strādājoši cilvēki.

Izmantotie resursi:
https://www.tsn.ca/dallas-stars-sta...

     [+] [-]

, 2019-12-10 23:54, pirms mēneša
Bildē izskatās pēc zilo asiņu rases pārstāvja. Bet varbūt paņēma kādu treknu amerikānieti aiz pupiem.