Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Visi seši saslimušie Otavas "Senators" pārstāvji ir atveseļojušies no Covid-19

Agris Suveizda

Visi seši saslimušie Otavas "Senators" pārstāvji ir atveseļojušies no Covid-19
Ņikita Zaicevs. Foto: AFP/Scanpix

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas komandas Otavas "Senators" galvenais treneris Deniss jeb Dīdžejs Smits atklājis, ka visi seši vienības pārstāvji, kuriem iepriekš tika atklāts Covid-19, ir atveseļojušies.

"Visiem viss ir labi," sacīja treneris. Labā ziņa ir tā, ka visiem, kuriem bija koronavīruss, nebija briesmīgu simptomu. Paši redzat, ko rāda televīzijā un kā dažiem cilvēkiem ir nācies mocīties. Daži nejutās labi, taču, būdami sportisti, viņi tam visam ir gājuši cauri."

"Otra puse, kas, manuprāt, ir svarīga, ir tā, ka šī slimība nesaudzē nevienu – nedz aktietus un aktrises, nedz bagātos, nedz nabagos. Visiem ir jāievēro piesardzība, un man ir prieks, ka visi, kuri ir iesaistīti mūsu organizācijā un bija tajā lidmašīnā [izbraukuma tūrē Kalifornijā], tagad jūtas labi," Smits turpināja.

Treneris ar nepacietību gaida, kad komanda varēs pabeigt sezonu: "Ceru, ka varēsim tikt ārā no mājām un atgriezties pie darba un jokiem komandā. Gribam sezonu pabeigt uz viļņa, parādīt līdzjutējiem, cik smagi strādājam līdz pēdējai sekundei, un dot faniem to, ko viņi ir pelnījuši. Noteikti vēlamies atgriezties uz ledus."

Oficiāli apstiprināts, ka no sešām saslimušajām personām divi ir spēlētāji – mediji ziņoja,ka viens no viņiem ir Ņikita Zaicevs. Otavas "Senators" ar 62 punktiem 71 spēlē ieņem priekšpēdējo vietu Austrumu konferencē. 23 gadus vecais Balcers šajā Nacionālās hokeja līgas sezonā ir aizvadījis 15 spēles, sakrājot trīs (1+2) punktus un negatīvu lietderību -2.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/news/senators-h...